Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 50

Wątek: statusy użytkowników

  1. #16
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Zgadzam sie,aktywność przez dłuższy okres.Do tego przydało by się wywalić kilka duchów lub tych co 2 lata temu założyli profil po to aby zadać pytanie i już ich nie ma.Codziennie pojawia się kilka nowych osób i już się robi bałagan.

  2. #17
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Oj w dziale VIP to się dzieje! Burzliwe bardzo ciekawe dyskusje, obgadywanie userów i takie tam a tak poważnie to ten dział jest prawie "martwy" nikt tam prawie nic nie pisze bo po co? Niemniej zgadzam się, że ta ranga powinna być przydzielana wg jakiegoś logicznego schematu.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #18
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    no wlasnie, ktos dzis wywolal ponownie temat na forum. Nie ukrywam, ze bardzo jestem ciekaw tego, co skrywa dzial "VIP" Artur, moglbym Cie prosic o zajecie sie tematem w nablizszym czasie?
    Biję się w pierś , nie zająłem się tym tematem bo nie miałem kiedy
    Oczywiście plan jest taki że administracja będzie przyznawać ten tytuł i bynajmniej nie będzie to uzależnione od ilości postów tylko od ich jakości i paru innych uwarunkowań

    Mari , tak czy inaczej VIP Ci się należy . Jesteś na forum odkąd pamiętam włączając w to nawet stare forum przed 2006 rokiem








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #19
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    A dlaczego Mari nie ma VIP.? ja się dziwię, ale zaraz zaraz, miał okazję, był panowie taki okres że było ciężko i jedynie składki uratowały to całe forum, jak to mówią przyjaciół poznaje się w biedzie, w każdym razie już ma
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #20
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Dokładnie jak ZUCZEK mówi,w biedzie nie było nakazu składek tylko robiliśmy to dobrowolnie i za to był Vip,złożyło się kilka osób mimo iż klubowiczów było mnóstwo,a w temacie składek była cisza.Oczywiście Mari za długo z nami jest aby nie mieć Vip.

  6. #21
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Będąc w temacie VIP.
    Jest parę ciekawych tematów w VIP, które są interesujące jak chociażby najświeższy "członkostwo KlubTT.pl". I przy okazji - może byśmy tam posprzątali?

    Myślę, że mogę to tu napisać bo nikt po linkach nie powinien tego otworzyć.
    tematy które warto by przenieść do

    OGÓLNE:
    http://www.klubtt.pl/vip/7827-da-ugo...-z-olejem.html

    OFF-TOP:
    http://www.klubtt.pl/vip/7521-wyjazd.html

    DO SKASOWANIA BO NIEAKTYWNE:
    http://www.klubtt.pl/vip/9782-pachura-moto-center.html


    to tak na szybkiego znalezione


    ps. tematy w VIP powinny być moim zdaniem do akceptacji administratorów by mogli selekcjonować treści poufne i ważne dla naszego forum.
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 22-11-2012 o 13:38 Powód: dodanie P.S.

  7. #22
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    A dlaczego Mari nie ma VIP.? ja się dziwię, ale zaraz zaraz, miał okazję, był panowie taki okres że było ciężko i jedynie składki uratowały to całe forum, jak to mówią przyjaciół poznaje się w biedzie, w każdym razie już ma
    Tak jak ZUCZEK pisze. Kiedys forum potrzebowalo pomocy bo serwer nie byl darmowy tak jak teraz za uprzejmoscia Jaaqob'a
    Wtedy administracja wystapila z taka propozycja a forumowicze bynajmniej ja nie wplacili jakies symbolicznej kwoty po to aby sie "sadzic" ranga VIP na forum i dostac adres emailowy, ktory jest i tak jest juz nieaktywny tylko po to aby ratowac forum, ktore niejednemu juz w tym mi i niejednemu w przyszlosci pomoze.
    Napewno Admini wymysla jakis dobry sposob na to aby kazdy mogl dolaczyc do grona VIP i obgadywac innych userow w dziale VIP ;p

  8. #23

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Blerx te dwa moje tematy można wywalić nawet całkowicie gdyż nawet ta TT już nie istnieje, a problem tam leżał w odmie.

  9. #24
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez matikte Zobacz posta
    Tak jak ZUCZEK pisze. Kiedys forum potrzebowalo pomocy bo serwer nie byl darmowy tak jak teraz za uprzejmoscia Jaaqob'a
    Wtedy administracja wystapila z taka propozycja a forumowicze bynajmniej ja nie wplacili jakies symbolicznej kwoty po to aby sie "sadzic" ranga VIP na forum i dostac adres emailowy, ktory jest i tak jest juz nieaktywny tylko po to aby ratowac forum, ktore niejednemu juz w tym mi i niejednemu w przyszlosci pomoze.
    Napewno Admini wymysla jakis dobry sposob na to aby kazdy mogl dolaczyc do grona VIP i obgadywac innych userow w dziale VIP ;p
    Ja tylko chcę podkreślić, że serwer nigdy nie był i nie jest darmowy ale ja to widzę tak, że jeden ma serwer, drugi ma czas by moderować i pilnować porządku, trzeci dużo merytorycznie się udziela i pomaga nowym, czwarty, piąty ... tak buduje się właśnie klub Razem można znacznie więcej niż w pojedynkę.
    I don't have dreams, I have goals.

  10. #25
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Jedna osoba nie jest w stanie tego wszystkiego ogarnąć.

  11. #26
    Awatar xscorpiox
    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    Cholerzyn / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    244
    był okres kiedy były składki...był
    ja osobiście też symboliczną kwotę dołożyłem i status VIPa miałem pomimo iż byłem wtedy "świeży" i dopiero teraz jak czytam o statusach zauważyłem że statusu VIPa już nie mam ... ale trudno... może kiedyś znów będzie

  12. #27
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    A ja sobie tak myślę, że powinny być na przykład takie założenia:
    - minimum na forum 5 lat
    - aktywne uczestnictwo na forum
    - wspieranie innych na forum lub poza
    - pokazanie się na zlotach (chociaż miejscowych, ale warto by było zrobić raz w roku spota ogólnopolskiego)
    - decyzje podejmują władze po spełnieniu powyższego, oczywiście na wniosek użytkownika
    - brak aktywność VIPa na forum przez okres np. 1 roku, jest jednoznaczne ze spadkiem statusu na niższy.

    Spełniają powyższe czemu nie otrzymać VIPa ? Składek już nie ma więc czemu nie tak.
    podpisuje sie pod tym, parametry bylyby oczywiscie kwestia do omowienia. Owszem, kiedys byla skladka, dzis jej nie ma. Jedni wplacili pewne datki (wieksze i te "symboliczne"), inni nie i nie ma juz chyba sensu tego roztrzasac. Dzieki Jaaqobowi nie musimy sie martwic o kwestie hostingowe. Ja ze swojej strony oferuje pomoc techniczna jednak z zastrzezeniem, ze zawodowo zajmuje sie technologiami Microsoft, mimo to postaram sie pomoc. Dzis faktycznie brakuje zasad okreslajacych komu przysluguje ranga VIP i zachecam do ich wypracowania.


    Dziekuje Wam za range!

  13. #28
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    A ja sobie tak myślę, że powinny być na przykład takie założenia:
    - minimum na forum 5 lat
    - aktywne uczestnictwo na forum
    - wspieranie innych na forum lub poza
    - pokazanie się na zlotach (chociaż miejscowych, ale warto by było zrobić raz w roku spota ogólnopolskiego)
    - decyzje podejmują władze po spełnieniu powyższego, oczywiście na wniosek użytkownika
    - brak aktywność VIPa na forum przez okres np. 1 roku, jest jednoznaczne ze spadkiem statusu na niższy.

    Spełniają powyższe czemu nie otrzymać VIPa ? Składek już nie ma więc czemu nie tak.
    Z takimi kryteriami pozostaje mi mieć nadzieję że za jakieś 4 lata temat o RSce MichałaTT będzie jeszcze dostępny:P I że do tej pory nie dostanę oczywiście bana od ZUCZKA:P

  14. #29
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    5 lat, to chyba latwiej bedzie pojechac do Gdanska, albo na jakis zawodach spotkac sie z Michalem i pogadac o jego TT (bo wydaje mi sie, ze to jest glowny powod dla ktorego wiele osob chce miec VIP)
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 23-11-2012 o 11:39

  15. #30
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez kisseM Zobacz posta
    5 lat, to chyba latwiej bedzie pojechac do Gdanska, albo na jakis zawodach spotkac sie z Michalem i pogadac o jego TT (bo wydaje mi sie, ze to jest glowny powod dla ktorego wiele osob chce miec VIP)
    Kolego, chyba nie rozumiesz rangi VIPa na forum
    VIP ci nie potrzebny do tego, aby z Michałem porozmawiać. Nawet status "nowy" na to pozwala.

    A tak na marginesie to 5 lat jest chyba optymalna ilością lat. Bo jak się patrzę na ilość osób zarejestrowanych na forum i czas od ostatniej wizyty to zgroza. Większość jest aktywna rok może dwa a później znika. Więc dostając VIPa trzeba czuć się wyróżnionym, a nie że za pół roku będą same vipy i nikogo więcej na forum.
    __________________________
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Witam wszytskich uzytkowników
    Przez Alan_Pol w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24-01-2015, 14:21
  2. Do uzytkownikow mk2
    Przez michu1985 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-01-2013, 20:12
  3. Witam użytkowników TT
    Przez iksur w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 20-08-2009, 13:53
  4. Pozdrawiam użytkowników
    Przez Just w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-08-2009, 09:43
  5. Witam użytkowników TT
    Przez itray w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 09:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •