Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
Wg mnie takie obarczanie 1 osoby wydatkami nawet jeśli to sprawy groszowe,
Gwoli ścisłości miesięczny koszt serwera dedykowanego na którym stoi forum to ok 300 zł z vatem. Mam kilka serwerów, ponieważ są mi potrzebne w firmie więc spokojnie udostępniłem miejsce dla forum i absolutnie nie oczekuję za to żadnej rekompensaty. Ten temat uważam za zamknięty.

Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
Ja uwazam go za nieodpowiedni, poniewaz gdyby ktos mogl to by pomogl -
Nie wiedziałem, że jesteś grafikiem, teraz wiem Na forum jest więcej "zdolnych ludzi" ale nie śmiem nikogo prosić o pomoc bo mam taką naturę (jeśli sytuacja nie jest krytyczna oczywiście). Ogólnie wszyscy są zapracowani, wszędzie gdzieś gonią. Sam często pracuję po kilkanaście godzin dziennie. Smutne trochę kiedy pomimo tego człowiek stara się znaleźć chwilkę aby zrobić coś dla forum a w zamian przeczyta dziesiątki postów (ikonka się nie podoba, tamto się nie podoba ). Stąd była moja ironia która w mojej ocenie była słuszna ale ten temat uważam już za zamknięty.

Jeśli ktoś chce pomóc może się zgłosić na pw. Nie musi czekać aż wątek będzie otwarty. Co ciekawe nowi forumowicze oferowali swoją pomoc pisząc do mnie na PW tak więc wszystko można.

Reasumując, statusy userów będą zaktualizowane za ok 3 miesiące. Kto otrzyma VIPa dowiecie się w swoim czasie.