Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 50 z 50

Wątek: statusy użytkowników

  1. #46
    Awatar milek06
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Szczytno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    483
    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Wg mnie takie obarczanie 1 osoby wydatkami nawet jeśli to sprawy groszowe, kiedy forum jest publiczne i mamy mnóstwo userów jest po prostu to wstyd.Jestem tu nowy i nie mam nic do powiedzenia z racji stażu ale dla mnie po prostu to wstyd żeby żerować na dobroci jednej osoby. Kiedy jest to prężnie rozwijające się forum i encyklopedia wiedzy o naszych autach. I dodam że nie pisze tego żeby komukolwiek wejść do tyłka.
    A tu żeś prosto w moje serce i zdanie trafił. Sądzę tak samo. Co do grafiki to chętnie bym chciał się tym zająć... Jeśli tylko bym miał jakiekolwiek pojęcie o grafice! Fakt, forum się rozwija i naprawdę jest tutaj wiele rzeczy, dzięki którym wiem co mam robić z moją TT. Miałem przez jakiś czas okres, że w ogóle nie zaglądałem na forum, ale chcę się przyczynić do jego rozwoju. Jestem tutaj totalnie Nowy (nawet status na avatarem się zgadza), więc nie mam za dużo do powiedzenia, ale śmiało piszę, że te forum jest dla mnie BARDZO przydatne i nie chciałbym by upadło (odpukać).

  2. #47
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Odnośnie tego co napisał Jaqob to też sądzę ,że jest u nas kilka osób które dały by radę takie coś ogarnąć. Nie bedę tutaj wytykał palcem bo to nie o to chodzi ale przykro ,że wiele osób lubi tylko "brać" a samemu od siebie ciężko coś dać ;/
    Mam nadzieję ,że jakoś uda się to załatwić albo być może już udało bo ciekawi mnie czemu akurat konkretnie tamta data była ostatecznym terminem.

  3. #48
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Wg mnie takie obarczanie 1 osoby wydatkami nawet jeśli to sprawy groszowe,
    Gwoli ścisłości miesięczny koszt serwera dedykowanego na którym stoi forum to ok 300 zł z vatem. Mam kilka serwerów, ponieważ są mi potrzebne w firmie więc spokojnie udostępniłem miejsce dla forum i absolutnie nie oczekuję za to żadnej rekompensaty. Ten temat uważam za zamknięty.

    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Ja uwazam go za nieodpowiedni, poniewaz gdyby ktos mogl to by pomogl -
    Nie wiedziałem, że jesteś grafikiem, teraz wiem Na forum jest więcej "zdolnych ludzi" ale nie śmiem nikogo prosić o pomoc bo mam taką naturę (jeśli sytuacja nie jest krytyczna oczywiście). Ogólnie wszyscy są zapracowani, wszędzie gdzieś gonią. Sam często pracuję po kilkanaście godzin dziennie. Smutne trochę kiedy pomimo tego człowiek stara się znaleźć chwilkę aby zrobić coś dla forum a w zamian przeczyta dziesiątki postów (ikonka się nie podoba, tamto się nie podoba ). Stąd była moja ironia która w mojej ocenie była słuszna ale ten temat uważam już za zamknięty.

    Jeśli ktoś chce pomóc może się zgłosić na pw. Nie musi czekać aż wątek będzie otwarty. Co ciekawe nowi forumowicze oferowali swoją pomoc pisząc do mnie na PW tak więc wszystko można.

    Reasumując, statusy userów będą zaktualizowane za ok 3 miesiące. Kto otrzyma VIPa dowiecie się w swoim czasie.

  4. #49
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Nie jestem ... Nigdzie tak nie pisalem, gdybym byl to juz dawno bym pomogl. Pisalem ze ten post osobiacie odebralem jako: "was to o cos poprosic"... A co do pomyslow i pomocy to tez aktualnie jeden temat ogarniamy

  5. #50
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    To coś źle zrozumiałem. Tak czy inaczej moja ironia nie była do nikogo skierowana a tym bardziej do świeżo upieczonych VIPów którzy otrzymali nowe rangi za zasługi

Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Witam wszytskich uzytkowników
    Przez Alan_Pol w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24-01-2015, 14:21
  2. Do uzytkownikow mk2
    Przez michu1985 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-01-2013, 20:12
  3. Witam użytkowników TT
    Przez iksur w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 20-08-2009, 13:53
  4. Pozdrawiam użytkowników
    Przez Just w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-08-2009, 09:43
  5. Witam użytkowników TT
    Przez itray w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 09:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •