Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 35

Wątek: Pojeżdżawka na Ułęż 4 sierpień/ Kotlet odkopany czyli 7 lipiec 2013

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    Pojeżdżawka na Ułęż 4 sierpień/ Kotlet odkopany czyli 7 lipiec 2013

    Terminy są dwa 4 sierpień(sobota) lub 15 sierpień (środa jakieś świeto).
    Koszt wjazdu to 250zł od auta, upalanie od 10 do 15 także spokojnie się najeździmy. Z tego co zrozumiałem przez telefon w cenie jest jakaś kobitka instruktorka ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem, jak coś to jeszcze dopytam jeżeli kogoś to aż tak mocno interesuje.
    onboard z trasy to:
    Ulez 2012-06-24 Lotus Honda - YouTube
    pętla ma 5km także jest się na czym wyszaleć i taki jest układ trasy:
    http://s384458144.domenaklienta.pl/t...R/time001s.jpg
    ktoś chętny? bo ja raczej tak a chciałbym żeby nas było więcej niż tylko ja:P Przed tym wypadem jeszcze bym chciał zmienić olej w silniku i płyn hamulcowy także dajcie znać czy się ktoś pisze czy wymiękacie:P

    lista chętnych :
    -Pawel-2005
    -?
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 23-06-2013 o 01:42

  2. #2
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    Napaliłem się na ten oes tylko u mnie hamulce w serii i tak zastanawiam się ile za zniszczenie pachołka bo może okazać się że trzeba by brać worek z kasą

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ech no bez przesady, na pewno nic poza tym najechanie na pachołek w cale go nie niszczy, w modlinie jak byliśmy to było sporo takich przypadków i żaden nie został zniszczony.
    do środy musimy dać znać czyli mamy jeszcze tydzień do namysłu.
    Z tego rozmawiałem przez tel to Piootr był jakby zainteresowany wyjazdem
    mailowałem z instruktorką także na kilka okrążeń można sobie jechać z instruktorem w takim treningu auta są puszczne co minutrę i średnio ludzie robią 150-170km także najeździmy się że aż nam się odechce. To nie bemowo że 4 przejazdy po 12s i koniec (tam 100zł ) a tutaj zamiast 1.6km przejedziemy 150km i po zakrętach więc cenowo jest całkiem sympatycznie. Ja bym chciał poznać możliwości swojego auta i swoje na tym setupie. Po prostej wiem jak jeździ ale mnie to szczerze nie kręci dlatego jestem praktycznie zdecydowany żeby sprawdzić się w czymś bardziej ambitnym niż jazda po prostej
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 25-07-2012 o 10:34

  4. #4
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ja na razie upalam południowe Bałkany, więc na 4 sierpnia się nie piszę, 15 sierpień to znowu długi wekend i pewnie znowu gdzieś wyskoczymy, taki to okres ogórkowy.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    granatowy
    Posty
    38
    Mi niestety ten termin rowniez nie pasuje - mam urodziny corki i juz zaplanowalismy wyjazd. Potem mam urlop wiec najszybciej wrzesien.

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    więc rozumiem że lecę sam?

  7. #7
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    No nie mam weny na razie na ściganie. Co prawda autko dzięki części od Blerxa zrobione, ale poczekam. Mozę ten drugi termin pojadę.

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    to może wszyscy pojedziemy w drugim terminie? czy też nie bardzo?

  9. #9
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    dziś dostałem maila :
    Ostatnie 3 wolne miejsca na impreze 4 sierpnia (sobota) w Moto Park Ułęż– zainteresowanych proszę o kontakt J
    Jak zwykle – długa i ciekawa ok. 5 kilometrowa trasa, pomiar czasu i duzo jazdy J

    Jest także jeszcze kilka wolnych miejsc na 15go sierpnia (świąteczna środa)

    Ponizej wiecej informacji

    Pozdrawiam i do zobaczenia na treningach
    Kaja Widawska

    Jeżeli to prawda to zostały już tylko 2 miejsca bo właśnie chwilę temu zapłaciłem kaskę i wpisałem się na listę:P

  10. #10
    Awatar samek
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Grodzisk Maz.
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    339
    Ja niestety nie dam rady, ale czekam(y) na relacje i filmiki (onboard!)

  11. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Wyszło jak zwykle ,że nikt nie może itp;/ ale oczywiście furkę przygotowałem i lecę sam:P
    olej w silniku zalany :

    Hamluce przepłukane nowym płynem ate blueracing
    Dodatkowo miałem problem że zaciski dobrze łapią ale tarcze są małe i mają problem z oddawaniem ciepła, często robiła się na nich tęcza dlatego wykonałem pewien prosty mod:

    Średnica rurek to fi 85 także są grube i tak je ustawiłem aby nie były za niczym schowane( na fotce może tak wyglądać) a jednocześnie ich nie widać O nic nie przycierają we wszystkich pozycjach kół i zawieszenia , nie gwiżdżą także jutro się okaże czy znacząco poprawią chłodzenie tarcz:P
    Statyw do kamerki też już wreszcie ukończyłem także planuję coś nagrać , aż nie mogę się doczekać jutra i mam nadzieję że nic nie wybuchnie:P
    Załączone obrazki Załączone obrazki   

  12. #12
    Awatar MiroTT 1,8T
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    2000
    Kolor
    quattro
    Posty
    636
    Na takim oleju to mozna latac,dobry wybor,z tym chlodzeniem tarcz to dobry pomysl.POZDRO

  13. #13
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    O kurcze, taka wielka rura się tam zmieściła...ale osłoną silnika chyba już została w garażu?
    nie każdy ma samochód tak przystosowany do takiej jazdy

  14. #14
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Paweł czy wiesz że prócz TT jest jeszcze świat? tak że nie ma się co flustrować, opisz lepiej jak tam było, bo ciekaw jestem wrażeń i czy auto przetrwało ostre upalanie przy 36stopniach
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #15
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ogólnie może banalne pytanie ale jakim programem mogę obrócić nagranie zapisane w formacie mp4?
    Nagrałem odwrotnie (tylko tak kamerkę dało się zamocować w tym miejscu co chciałem). Odnośnie nagrań to trochę się nie popisałem bo zacząłem nagrywać od początku a potem ugadałem się z gościem od evo aby z nim troszkę polatać i zostawiłem swoją kamerkę w aucie nie wyłączając jej. Oczywiście bateria padła więc mam nagrane tylko 7 pierwszych przejazdów które nie były zaszczególne bo z każdym kółkiem szło coraz lepiej.
    Ogólnie patent z hamulcami dał radę i nie odczułem gotowania się hamulcy dlatego te rurki zostały
    Tego czego mi brakowało na torze to
    -chłodniczka oleju
    -zawieszenie inne niż seryjne
    -jakieś opony które po rozgrzaniu nie bedą traciły swoich właściwości

    Auto przeżyło chociaż po 3 kółkach wsadziłem MBC i ustawiłem boost zaledwie 1.1-1.2 bar, na te warunki i moje umiejętności wystarczało bo tam i tak używałem głównie 1 2 3 bieg. Na n75 gdzie mam trochę przeładowań i tak na wyjściu każdego z zakrętów nie miałem trakcji i moja jazda przypominała bardziej drift niż jazdę po torze. Ogólnie początkowo myślałem że bedę robił dobre czasy bo wszystkie zakręty wchodziłem bardzo ostro na poślizgu nie wypadając z nich. Potem niestety stoper ostudził moje podniecenie i potwierdził tezę którą często głoszą rajdowcy że nie ważne ile się ma na wejściu lecz ważne jaka prędkość jest na wyjściu z zakrętu. W aucie trochę męczyła mnie podsterowność ale wynikała ona raczej z tego że zawias jest jeszcze seryjny a poliuretany mam tylko na przodzie.
    Gdy pojeździłem z takim bardzo ogarnietym gościem który ma evo 9 350km z profi gwintem oponami toyo lub tego typu byłem w szoku jak się auto trzyma. Na prostej jechało jakby gorzej niż moje nawet na tym 1.1 bar ale to jak wchodził w zakręty to była poezja dlatego pomimo sporo większej mocy byłem zdecydowanie wolniejszy na każdym zakręcie.
    Podsumowując jestem zadowolony bo chciałem sprawdzić zachowanie TT w bezpiecznym miejscu czyli na torze i okazuje się że nie ma problemów z jego opanowaniem niekontrolowanymi poślizgami (może ze 2 razy auto deczko zaskoczyło ale za każdym razem udawało mi się z tego wybronić nie wypadając z toru) aczkolwiek jest to raczej droga i dosyć kosztowna impreza bo waszki wypaliłem za jakieś 500zł + 250zł wjazd a opony zrobiły się już trochę śmieciowe;/
    Szybko pewnie takiego wypadu nie powtórzę z racji kosztów bo wydać 1000zł żeby zrobić z 70km po torze to nie jest mało ale jeżeli za jakiś czas zechce mi się znowu jechać to z koniecznie poprawionym chłodzeniem oleju , ogarniętym zawieszeniem i koniecznie drugim kompletem opon których nie będzie mi szkoda zdzierać.

Podobne wątki

  1. zlot Audi Inowrocław 30 sierpień
    Przez Nika w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-08-2014, 17:17
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-06-2014, 11:20
  3. Pojeżdżawka- Ułęż - 20.07.2013
    Przez remigiusz w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-07-2013, 06:38
  4. WOŚP 2013 - Kraków - Moto orkiestra 13.01.2013
    Przez Wilczyca w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-01-2013, 13:51
  5. Spot-pojeżdżawka w Ułężu, 22.09.2012, 9:00-15:00
    Przez remigiusz w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-09-2012, 23:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •