Właśnie sprawa jest o tyle dziwna, że radio w TT jest bardzo nietypowe, takie zawijane od spodu do konsoli więc pasuje tylko i wyłącznie do TT (w przeciwieństwie do innych prostokątnych RNS-E) dlatego potencjalny nabywca musi być właścicielem nowej TT (zatem ciężko będzie znaleźć kupca).

Na allegro nie ma tych nawigacji zbyt wiele, czasem jakaś jedna się pojawia. Jeśli chodzi o znaki szczególne to cóż, nie ma, bo radio było w stanie idealnym (jak cały samochód poza oponami ). Z tego co wiem w nawigacji mógł nie działać czytnik DVD bo laser był chyba zabrudzony, nawigacja generalnie jedna z pierwszych produkowanych więc w środku był czytnik na jakieś bardzo stare karty pamięci (do 512mb), a samą skrzynkę można nazwać "golasem" bo poza nawigacją nie było tam nic, chociaż przycisków było co nie miara (telefon, ustawienia samochodu i inne bajery) dlatego tez niespecjalnie się tym przejąłem. Zmieniarkę na szczęście zostawili.

Jako ciekawostkę podam, że szkodę wyceniono na niespełna 7000zł. Co do szyby, to o używanej nie ma absolutnie mowy, raz znalazłem na allegro, zamówiłem, a koleś zadzwonił, że się pomylił i szyba jest od cabrio. Auto stoi właśnie z powodu tej szyby bo wolałbym w roczniku, cena nowej w serwisie to 320zł więc jak na Audi to grosze.

Jeszcze pytanko - po wypruciu mi radia z konsoli świeci mi na czerwono kontrolka od Airbagów - jaki brak nawigacji może mieć z tym związek? A może ukradziono tez jakiś sensor który był za tą skrzynką czy on raczej jest w innym miejscu?