Paweł,pierwszą ma 4.2s a 2 22s sam pisałeś że twoja po drut chipie tyle miała :P
ale lambo to że do drugiej setki w seryjnym bandicie wychodzi tyle samo czy nawet deczko więcej( według jakiejś tam danej) niż u mnie kiedyś na drut programie to nie znaczy że do 200 bedę pierwszy podczas ścigania;/. Motor mnie zleje do pierwszej setki(oczywiście mówię o ex setupie), odskoczy na ileś tam metrów, potem pomiędzy 100-160 zyska kolejne metry, potem 160-190 będzie przyspieszał podobnie z przewagą tych wszystkich metrów które nadrobił . Bandit zacznie powoli puchnąć a tt będzie dalej się napędzać i pomimo że może pierwsza złapie 200 na budziku będzie jakieś kilkadziesiat metrów z tyłu a przegoni motor np przy przy 215 lub 220.
zresztą na tym filmiku ten motor jedzie rolkę 30-160 w 7s a u mnie na starym filmiku z drut programem zajęło to 10.5s chyba jest różnica prawda? dlatego proszę nie piszcie takich bzdurek że TT po jakiś tam modach z k04 ma w ogóle szansę z takim motocyklem w takim przedziale prędkości w jakim się ścigałem bo możecie sami się poustawiać i zobaczycie przykrą prawdę że będzie ostry klaps;/