Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Moje TT vs suzuki bandit :)

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    Moje TT vs suzuki bandit :)

    Stałem z kolegami i taki inny kolega w kółko popisywał się suzuki bandit 600. Potem pytam czy nie chce się złapać, nie bardzo chciał bo wiedział że może być ciężko ale w końcu się dał namówić. Moc jaką podawał właściciel to 95km, one w serii mają 80 bez grosza ale tam były zmieniane gaźniki wydech i jakieś pierdy dlatego być może moc oscylowała gdzieś pomiędzy tymi wartościami. Aby dać szansę motocyklowi postanowiliśmy pojechać z rolki, bo na starcie raczej bym od razu zyskał. Wyjechaliśmy na obwodnicę i rolka od 30 na 1 biegu, 3 trąbnięcia i poszedł. 1 bieg ja pół długości z przodu. 2 bieg ponad długość z przodu, 3 bieg się oddalam a na 4 jak spojrzałem w lusterku to motor już ze 20m za mną. Było potem jeszcze kilka prób na mniejszych prędkościach to na 1 i 2 biegu motor jako tako się trzyma z małą przewagą u mnie ale 3 bieg i wyżej zaczyna się już lanie
    Podsumowując to ze ścigaczami klasy 600 już mogę się ganiać i w cale nie muszę być skazany na porażkę

  2. #2
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Graty, jest sie czym pochwalić.
    MARUDA

  3. #3
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Gratuluję bo objechać motor samochodem to już nie każdą furą można
    Osobiście też miałem kilka potyczek z motocyklami ( jeszcze na starym setupie ) i muszę przyznać że zaskoczone miny są czasami bezcenne ( tak miny , w USA można pomykać bez kasku ).
    U Ciebie zabrakło tylko tego elementu zaskoczenia bo gość wiedział z czym staje do boju









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #4
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    Na Bandita 600 wystarczy 225 po chipie Bandit ma v-max jakieś 200 osiąga je w jakieś 21sek w katalogu a wykręcić katalog ciężko
    to nie litrowa szlifiera co robi 200 w 6 sek ale i tak graty killa od czegoś trzeba zacząć.

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    107
    nie do końca zgodze się z Tobą, że 225 po programie da rade banditowi 600. Jeżdże TT po programie i na motorze też, tak więc jak kupiłem TTke to odrazu podjechałem do kolegów na motorach i robiliśmy parę prób no i tak kolorowo nie jest. Poza tym po Pawła opisie widać, że tak konkretnie zaczął odjeżdżać dopiero od trójki a przecież Pawła auto jest grubo zmodzone.

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    haha 225 po chipie:P dobre jak motor mi się cały czas trzymał dupska dopiero na wyższych puchł. Fakt też że on nie był seryjny , ale nawet seryjny katalogowo ma 4.2s do setki ,a ja żeby mu ułatwić sprawę jechałem z rolki bo motorem nie jest łatwo ogarnąć start żeby robić tyle co katalogowo podają.
    No chyba że że ktoś chce się ścigać na 200+ to wtedy bandit dostanie klapsa bo v maks w nakedzie nie jest porażający ,ale u nas pojedynki były 30-180 i ja Uważam że to całkiem dobry rywal był bo ładnie się trzymał , a TT 225 z k04 dostała by klapsa i tyle, dopiero powyżej 200 mogła by gonić , przynajmniej z tym motocyklem co ja jechałem.
    żeby uzmysłowić znalazłem pierwszy lepszy filmik na youtube:
    http://www.youtube.com/watch?v=FmevW...eature=related
    nie wiem czy to seria czy dłubany ale jak widać to jest poza zasięgiem TT po chipie:P
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 23-07-2012 o 16:20

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    107
    nie chce wcinać się w Twój temat więc jak coś to po prostu usuń mój wpis ale napisze o swojej historyjce z motorem. Jezdziłem w tamtym sezonie na kawce zx10r 2010r. ok 200hp. Co weekend jezdziliśmy na czeskie winkle i któregoś razu dopadł nas lancer evo, który był grubo zmodzony i jak później się dowiedziałem od właściciela miał ok 600hp. Koleś, który nim jezdził był bardzo połapany i uwierz, że jechał i wyprzedzał wszystko razem z nami, tak jakby też jechał motorem. Oczywiście namówiliśmy go do paru startów na prostej. Z kreski nie było opcji go przerobić, bo on poprostu katapultował się, a motor do trójki cały czas na gume stawał więc trza było odpuszczać. Ale od trójki wyprzedzałem go. Co i tak nie zmienia faktu, że był praktycznie na dupie. Nie było opcji odjechać mu...

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ja też ze startu wiem że bym wygrał i odskoczył na jakąś odległość dlatego żeby było ciekawiej jeździliśmy z rolki aby ułatwić motocykliście Sam jeżdżę motocyklami (fakt że trochę innymi) ale wiem jak to jest:P

  9. #9
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Nie ma co pierdzielić. Jest to świetny wynik, i jakies marudzenie jest tu kompletnie nie na miejscu.
    Ja przedwczoraj jechałem z quadem 500 nie wiem jakie to ma osiagi ale dostał jak skuter nawet go nie widzialem a ponoc ostatnie flaki wypruwał.
    MARUDA

  10. #10
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    Paweł,pierwszą ma 4.2s a 2 22s sam pisałeś że twoja po drut chipie tyle miała :P a nawet chyba mniej fakt nie jechałeś z serią,ale parę koni nie zrobiło by takiej różnicy możliwe że ten kolega miał dłubnięte coś więcej zyga aż dziwne że litrem nie zrobiłeś tego lancera Toja kawa ma/miała jakies 7,3-200 ale dobra ja sie już zamykam

  11. #11
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Gratuluję killa, jak nie patrzeć zrobione TT nie jedzie tak źle

    Cyferki cyferkami, a jak się naciśnie (+ aktualny stan i ogarnięcie kierowcy), to tak się pojedzie.

    Nie raz TT lepiej jedzie niż motor. Jak kiedyś jechałem ze świateł, dogonił mnie i wyprzedził koło 3. Zaraz był ostry zakręt, on mocno zwolnił, wyprzedziłem go, przejechałem zakręt, on był wtedy gdzieś 50 m za mną... Później mnie wyprzedził, był korek Cóż, jakaś satysfakcja zawsze jest.
    Najbardziej podoba mi się quattro i chwila jak spadnie deszcz/śnieg, można wkurzyć o wiele mocniejsze samochody z napędem na tył czy tez przód i co wtedy po jego cyferkach i np. 500 KM? No właściwie śnieg to osobny temat widząc jakie męczarnie przeżywają ludzie z napędem na tył Pogodę mamy jaką mamy, a cyferki nie sprawdzają się nawet w idealnych warunkach co udowodnił nie raz Maru, więc nie ma się co ich czepiać.

  12. #12

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    107
    Cytat Zamieszczone przez lambo Zobacz posta
    Paweł,pierwszą ma 4.2s a 2 22s sam pisałeś że twoja po drut chipie tyle miała :P a nawet chyba mniej fakt nie jechałeś z serią,ale parę koni nie zrobiło by takiej różnicy możliwe że ten kolega miał dłubnięte coś więcej zyga aż dziwne że litrem nie zrobiłeś tego lancera Toja kawa ma/miała jakies 7,3-200 ale dobra ja sie już zamykam
    to nie jest tak, że motor ma tyle i tyle do 100 czy 200km/h. jak dokręcasz to musisz cały czas pilnować manety, bo non stop motor do pionu idzie, a to są duże straty. Poza tym inaczej się jedzie a inaczej patrzy na suche liczby. Nasze próby z evo były na zwykłej ulicy więc człowiek musi mieć oczy nawet w dupie i na wszystko uważać. Po za tym lancer mnie nie objechał, tylko wyskoczył ze startu ale potem już byłem pierwszy i mnie nie wyprzedził tylko sie trzymał za mną.

  13. #13
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Paweł,pierwszą ma 4.2s a 2 22s sam pisałeś że twoja po drut chipie tyle miała :P
    ale lambo to że do drugiej setki w seryjnym bandicie wychodzi tyle samo czy nawet deczko więcej( według jakiejś tam danej) niż u mnie kiedyś na drut programie to nie znaczy że do 200 bedę pierwszy podczas ścigania;/. Motor mnie zleje do pierwszej setki(oczywiście mówię o ex setupie), odskoczy na ileś tam metrów, potem pomiędzy 100-160 zyska kolejne metry, potem 160-190 będzie przyspieszał podobnie z przewagą tych wszystkich metrów które nadrobił . Bandit zacznie powoli puchnąć a tt będzie dalej się napędzać i pomimo że może pierwsza złapie 200 na budziku będzie jakieś kilkadziesiat metrów z tyłu a przegoni motor np przy przy 215 lub 220.
    zresztą na tym filmiku ten motor jedzie rolkę 30-160 w 7s a u mnie na starym filmiku z drut programem zajęło to 10.5s chyba jest różnica prawda? dlatego proszę nie piszcie takich bzdurek że TT po jakiś tam modach z k04 ma w ogóle szansę z takim motocyklem w takim przedziale prędkości w jakim się ścigałem bo możecie sami się poustawiać i zobaczycie przykrą prawdę że będzie ostry klaps;/

Podobne wątki

  1. Moje TT
    Przez Misio w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 19-09-2012, 13:49
  2. Moje TT WW
    Przez WW w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-01-2011, 15:18
  3. moje tt vs a8 4.2
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 07-01-2011, 14:59
  4. moje TT vs sl 500
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 15:15
  5. Moje TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-03-2007, 20:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •