Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 54 z 54

Wątek: Properfekt - hybryda BOV/DV

  1. #46

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    287
    Cytat Zamieszczone przez PAHO Zobacz posta
    Tylko program kosztuje, a najpierw chcę zrobić wydech i FMIC żeby dwa razy nie płacić za strojenie, stąd moje pytanie.
    Kolego spokojnie zrób najpierw FMIC i wydech i dopiero jedź na strojenie bez pośpiechu


    Kolego Maciekk, kolega PAHO pisał wyżej że ma stożek amsoil, to na grom mu filtr ITG teraz ?

  2. #47
    Awatar maciekk
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    217
    Niedopatrzenie W takim razie skoro jest zrobiony dolot ze stożkiem to seryjny dv powinien sapać i to dosyć głośno, a po programie to już można staruszki straszyć.

  3. #48
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Cytat Zamieszczone przez wojtek1989 Zobacz posta
    Kolego spokojnie zrób najpierw FMIC i wydech i dopiero jedź na strojenie bez pośpiechu


    Kolego Maciekk, kolega PAHO pisał wyżej że ma stożek amsoil, to na grom mu filtr ITG teraz ?
    Przeciez wlasnie napisalem ze zaczne wydechem i FMIC a poźniej program. Nie powiedzialem ze mi stozek nie sapie poprostu mnie kusi zeby sapalo bardziej i mam do kupienia okazyjnie hybryde z Propera, z tąd moje pytanie. Ale chyba sobie ten mod daruję.

  4. #49
    Awatar maciekk
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    217
    Rozmawiałem z Rogalem z R-performance i można wystroić auto tak, że będzie działać bezproblemowo z taką hybrydą, warunek jest jeden sonda szerokopasmowa. Widzę, że masz BAMa czyli w zasadzie z górki

  5. #50
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Cytat Zamieszczone przez maciekk Zobacz posta
    Rozmawiałem z Rogalem z R-performance i można wystroić auto tak, że będzie działać bezproblemowo z taką hybrydą, warunek jest jeden sonda szerokopasmowa. Widzę, że masz BAMa czyli w zasadzie z górki
    W takim razie decyzję będę musiał podjąć sam, ale chyba przeznaczę tą kwotę na wskaźnik doładowania.

  6. #51
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Panowie można wystroić tak że będzie działał i z BOV, było pisane na ten temat, tak samo jak o diodzie i programach wszelkiej maści, na tym proponował bym zakończyć ten OT. Admin zwrócił wam uwagę ale raczej macie to gdzieś, następny OT w tym i innym temacie z waszej strony, będzie nagradzany dłuższymi wakacjami.!!!!
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #52

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Krosno Odrzańskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebny
    Posty
    6
    wiec podsumowując , czy ten properfekt hybdydowy bedzie działał bez problemu z seryjnym 1.8t bez programu ? nie bedzie wiekszego spalania i/lub spadku mocy ?

  8. #53
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Będzie działał podobnie jak Splitter Forge czy Turbosmart Dual Port . Dla mnie jednak to pewien kompromis i jestem zwolennikiem porządnego DV

    Jak chcesz dokładniej zagłębić się w ten temat to w najpopularniejszych tematach ( na dole forum ) znajdziesz ciekawy wątek na 10 pozycji .











    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #54
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Cytat Zamieszczone przez ogoor Zobacz posta
    wiec podsumowując , czy ten properfekt hybdydowy bedzie działał bez problemu z seryjnym 1.8t bez programu ? nie bedzie wiekszego spalania i/lub spadku mocy ?
    piękne podsumowanie dał Ci Arttur.

    dodam od siebie że properfekta ODRADZAM. właśnie tydzien temu wywaliłem to 'coś' z pod maski u pewnego kolegi, wpadła nowa ORI DV-ka i wreszcie auto zaczęło jechać a turbo zaczęło wstawać od razu.

    Jak będe miał gdzies chwile czasu i znajde ten zawór o ile nie poszedł razem z innymi śmieciami na złom , to nagram filmik jak pięknie trzyma szczelnosc....
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

Podobne wątki

  1. hybryda
    Przez rydek37 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-08-2016, 09:00
  2. Hybryda K04
    Przez black271 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 23-01-2009, 22:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •