Pokaż wyniki od 1 do 15 z 220

Wątek: [ MaTTeusz ]- Black TT, FWD 180 ps

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Przyszedł czas na małe podsumowanie... A więc po półrocznym okresie użytkowania, mogę coś więcej powiedzieć o specyfice tego auta, a zwłaszcza o kosztach utrzymania. Myślę, że to będzie jakaś wskazówka dla osób, które planują zakupić TT oraz potwierdzenie tego, co większość osób na forum, próbuje przekazać osobom poszukującym auta, tajemnicą nie jest, że za zadbaną TT-ke, trzeba dobrze zapłacić, wiadomo, są też wyjątki... Użytkowanie takiego auta jest o wiele prostsze i o wiele tańsze...
    Miałem kilka problemów, jeden z nich to dławienie się auta po odpaleniu- tylko na zimnym silniku, mechanicy próbowali wciskać, że trzeba pół silnika rozbierać, wymieniać... a tu zwykła wymiana czujnika temperatury ( tego zielonego ) pomogła naszczęście A tak to jestem bardzo zadowolony, oby tak dalej i raczej z nikim bym się nie zamienił na inny samochód ...
    A więc w aucie zostało wymienione, zrobione same pierdoły, nic wyjątkowego...czyli:
    1. Kompletny rozrząd ( zaraz po zakupie ), silnijk zalany Motulem 5W40
    2. Praktycznie wszystkie filtry
    3. Czujnik ciśnienia oleju, temperatury
    4. Świece
    5. Uszczelki pod kolektorem, pokrywą zaworów, przepustnica- bo była czyszczona
    6. Trójnik odpowietrzenia skrzyni korbowej- będzie niedługo w dziale sprzedam, bo muszę zmienić umiejscowienie catch tanka, niemogę żadnej pokrywy zamontować
    7. Dodatkowo usuniety został przez Pawła-2005 cały układ SAI, N249, N112, wskazania w blokach pomiarowych, nie stwierdzały żadnych nieprawidłowości, jeszcze raz dziękuje !!
    8. W międzyczasie wpadł filtr stożkowy Amsoil od Arttura, także dziękuje!!
    9. O własnych siłach dokonałem polerki kolektora i pokrywy zaworów, nie wyszło to tak jak Pawłowi , ale napewno jest lepiej, niż było, myślę, że zakup lepszej pasty polerskiej poprawi efekty


    Na wiosnę mam kilka modyfikacji w głowie, zarówno wizualnych jak i mechanicznych, ale to czas pokaże w jakim wymierze to będzie...
    POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW, A TAKŻE ADMINISTRATORÓW !!


    aaaaaaaaaa.jpg

    Oczywiście, wszystkie plastki, osłony mam w posiadaniu żeby nie było, że TT po pociągu

    711661_384055138356395_635200226_n.jpg

    Polerka słabo wyszła, ale na dniach dostanę dobra pastę polerską-DURSOL, więc efekt mgiełki zostanie usunięty

    566216_384055141689728_1808801390_n.jpg
    Ostatnio edytowane przez MaTTeusz ; 23-04-2013 o 19:52

Podobne wątki

  1. DUDEK TT 225 Q Black
    Przez Dudek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 03-06-2018, 08:03
  2. MaTTeusz | przygodo trwaj |
    Przez MaTTeusz w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 198
    Ostatni post / autor: 03-03-2018, 11:34
  3. TT mk2 2.0 TFSI MaTTeusz
    Przez MaTTeusz w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10-02-2018, 20:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •