Postanowiłem założyć temat bo jak by nie było to przez moje podwórko przewinęło się już chyba dziesiątki TT i nie tylko
Odnośnie mojego doświadczenia związanym z 1.8t to największym osiągnięciem jest to że ogarnąłem swój projekt :
http://www.klubtt.pl/nasze-auta/7138...-zaczae-o.html
Poza tym na koncie mam już kilkanaście albo kilkadziesiąt akcji zakładania fmica z orurowaniem (nie tylko do TT),robienie dolotów,przebudowywania układów odpowietrzenia skrzyń korbowych , usuwania n249 ,n112,SAI i innych drobnych lub mniej drobnych operacji głównie związanych z silnikiem 1.8t.
U siebie na placyku grzebię sobie po godzinach pracy lub w trakcie i wykonuję także czynności takie jak :
-sprawdzanie szczelności układu i eliminacja ewentualnych dziurek ,pęknięć lub wymiana całych elementów
-wymiana cieknących uszczelek ,wężyków itp
-usuwanie sustemu pcv,n112,n249,Sai i budowa nowego układu ze zbiorniczkiem catchtank
-diagnoza i wymiana czujników ,elementów które są niesprawne (gdy można to zrobić bez potrzeby kanału)
-synchronizacja skrzyni biegów i inne rzeczy które należało by wykonać przy nastoletnim aucie aby wróciło do 100% sprawności
-przywracanie fabrycznej mocy z pomocą interfejsu VAG (logi dynamiczne,interpretacja błędów) i wymiana niezbędnych części które są za to odpowiedzialne
-modyfikacje mechaniczne typu dolot , fmic z orurowaniem itp

W razie potrzeby wykonania czegoś poważniejszego gdzie niezbędny jest kanał mam taką możliwość u kolegi i wtedy można dokonać napraw które wymagają dostępu od spodu auta
Dłubię sobie hobbystycznie ale pomogłem już uporać się z różnymi usterkami w 1.8t gdzie auta przewijały się po wielu warsztatach a problem dalej nie zostawał nierozwiązany z powodu braku wiedzy warsztatów. Odnośnie kosztów to jest to dużo mniej niż biorą warsztaty z racji tego iż robię to hobbystycznie
W razie jakiś problemów proszę pisać na pw to ustalimy co da się zrobić i z jakim problemem mamy doczynienia
dojazd do mnie to 60km nad warszawą:
http://img.targeo.pl/i/cache/static/...ski,670514.png