tak na marginesie to zapomnijcie o tym wykresie czerwonego leona z firmy CHIPTUNING R-Performance
nie chcę być nie miły ale to jest naciąganie klienta i robienie w jajo bo dziś aż mi się skoda zrobiło jak widziałem minę kolegi gdyż zostawił tam 2 tys zł a auto nie może objechać auta z mniejszą turbiną. To jest jak dla mnie kolejny przykład że 1.8t strojone przez Rogala po prostu nie jedzie na tyle ile jest na wykresie;/
Podmienilismy DV na properfekt. Boost był tak jak Na strojeniu i wszystko tak jak powinno być . Paliwo 98 z bp.
Czarny leon z k03s by GTO początkowo na paliwie 95 a potem sam na swój koszt zalałem 98 aby dalej testować.
Efekt jest taki że czerwony Leon z k04 i 284km i 407nm za cholere nie może uciec czarnemu leonowi. Auta jadą praktycznie równo. Jedynie jak ja jeździłem czerwonym to na początku zyskiwałem pół długości a potem czarny siedział na ****lu do 200km.
Domyślam się że czarny leon z k03s by GTO nie ma 270-280km tylko raczej 240 datego pytam gdzie te Rogalowe konie?
Prób było tak wiele i z rolki i z kreski że szkoda dalej wypalac wachy. Powiem tyle że nawet czarny leon na k03s ma lepszy niuton niż czarny i w średnich obrotach lepiej jedzie tylko górą może ma z góra 10km mniej. Proszę mi też nie pisać że kierownik nie ogarnia bo autem jeździłem ja i właściciele i efekty były cały czas bardzo zbliżone.
Ogólnie to szczerze bardzo się rozczarowałem tym jak jedzie czerwony. Kreski ma piękne niuton 400+ to powinno robić szał a nie jechać równo z autem z mniejszą turbiną!!!! moja ocena na ile jedzie czerwony to uważam że 250km i jakieś 350nm to będzie tak obiektywnie bo skoro do 200km/h czerwony jest wstanie nadrobić pół długości auta to chyba na więcej to raczej nie jedzie....
także temat wykresu czerwonego leona można chyba już zamknąć w "moim" temacie aby nie zaśmiecać wątku tym bardziej że w temacie opisuje reanimację i jakieś tam mody wielu aut a nie tylko czerwonego leona. (ale odblokuję jak będzie jakiś znaczący update albo jakaś korekta leona aby WRESZCIE auto jechało na tyle ile jest na wykresie).
Do dyskusji o leonach by Rogal vs GTO zapraszam w innym temacie: http://www.klubtt.pl/tuning-i-gadazety/11606-3.htm

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

dawno nic tutaj nie pisałem ale mimo wszystko cały czas coś się dzieje.
Dziś doszła nietypowa paka, a czemu nietypowa?:

Podobno biały jest teraz w modzie więc czemu nie
Dodam jeszcze tylko ,że te czarne sili złączki to do mojego urala z 1966 roku Jest to mod który ma na celu poprawę serii. Seryjne nowe gumy są z takiego super materiału że wytrzymują maks 2 lata dlatego pomysł padł na kolanka z fmic.pl ale koniec już OT.
Jak będzie wyglądał biały cooler na aucie mogę zaprezentować za jakiś czas jak będziecie ciekawi :P