Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Tor Kielce Track Day - 16.07.2012

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    na ułężu są track day , zapisujesz się i jedziesz, ja jak ogarnę to co chcę przy TT to planuję się rozejrzeć za najbliższym terminem i chciałbym polecieć. Mam nadzieję że ktoś by jeszcze był chętny

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    granatowy
    Posty
    38
    I już po Track Day... poniżej moje wrażenia.

    Generalnie: super zabawa Polecam!

    Przed wyjazdem na tor zrobiłem kilka "poprawek" , a mianowicie:
    -> zawieszenie: amorki przód i tył Bilstein B6 + sprężyny Eibach Pro Kit (obniżenie o 25 mm)
    -> tarcze hamulcowe Brembo Max + klocki Ferodo DS
    -> sportowy płyt hamulcowy
    -> felgi 18" + opony semi-slick Federal 595 Rs-R
    -> inne pierdółki w zawieszeniu, aby wszystko było jak igła

    Wrażenia z toru:
    + bardzo fajny tor do ćwiczeń poprawnego wchodzenia w zakręty - tam jest zakręt za zakrętem
    + jeden z zakrętów faktycznie jest dość śliski, ale mi się to podobało - można poćwiczyć taką nawierzchnię
    + generalnie niekolizyjny, więc bezpiecznie mogą jeździć osoby o różnych doświadczeniu
    + miła administracja toru
    - przy zakrętach jest tarka, która nie wpływa pozytywnie na opony i zawieszenie - niestety jak chce się szybko jechać to często "prostuje" się zakręt właśnie po tej tarce
    - trochę brakuje dłuższej prostej, aby auto zdążyło się schłodzić (a to istotny problem, o czym piszę niżej)

    Wrażenia z jazdy TT:
    + przede wszystkim - dała radę bez żadnej awarii (oprócz przegrzewania się), na torze, gdzie cały czas rozpędzamy się do 100/130 i hamujemy prawie do zera i tak w kółko
    + jestem bardzo zadowolony z klocków i tarcz, które mimo ostrego traktowania nie przegrzały się
    + zawias ok - dobre trzymanie, brak istotnych przechyłów w zakrętach
    + z opon jestem średnio zadowolony - po kilku godzinach rozgrzały się i zaczęły się trochę ślizgać (mimo quattro, oczywiście wyłączyłem ESP) - po chwili odpoczynku już było ok; na tor do dobrej zabawy potrzebny jest jednak pełen slick; na plus zaliczam to, że nie widać istotnego zużycia po całodziennym "ślizganiu się"
    - gdy temperatura powietrza wzrosła do 25 stopni to TTka niestety zaczęła się przegrzewać i musiałem robić przerwy po 1-3 okrążeniach, co było denerwujące
    - dominowały Subaryny i Evo, więc trudno było z nimi konkurować - super byłby trening samych TT
    - przy wychodzeniu z zakrętów trochę mocy brakowało

    Walczę jeszcze z wrzuceniem fotek - pomimo zmniejszenia rozmiaru niestety zdjęcia nie są przesyłane Macie jakąś podpowiedź, jak zamieścić zdjęcia?

    Teraz wybieram się do Poznania. Widzę jednak, że do dobrej zabawy muszę jeszcze zrobić FMIC+wydech+program.

    Kiedy zrobimy nasz klubowy trening na jednym z torów? Jest ich kilka do wyboru w różnych częściach Polski, więc powinno się znaleźć coś odpowiedniego.

Podobne wątki

  1. Track Day - Tor Jastrząb
    Przez marini w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-10-2016, 09:23
  2. Tor Poznań Track Day
    Przez squirrelkuss w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 27-06-2016, 09:34
  3. 21.12.2012
    Przez annecy w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 09:57
  4. Tor Poznań Track Day - czy warto?
    Przez remigiusz w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-07-2012, 07:10
  5. VAG KIELCE - powstał nowy club
    Przez delfin w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-10-2009, 22:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •