Zobacz wyniki ankiety: Felgi - czy przemalować na kolor grafitowy?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    35 89.74%
  • Bez znaczenia

    1 2.56%
  • Nie

    3 7.69%
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 43

Wątek: Felgi - malować czy nie malować?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619

    Felgi - malować czy nie malować?

    Od chyba roku zadaję sobie to pytanie - czy przemalować felgi na grafit, czy zostawić czarne? Trudno mi się zdecydować, więc liczę na Wasze uwagi Pomarańczowe TTSy wychodziły oryginalnie na tych felgach w kolorze grafit. Problem z czarnym mam taki, ze rownie dobrze mogłbym założyć zwykle stalowki i nie byłoby dużej rożnicy w ich wyglądzie. Jeszcze żadna z osob, ktore oglądały moje auto nie powiedziała, ze to felgi 19". Każdy mowił, ze wyglądają na najwyżej 18". Dodam, ze to osoby znające się na motoryzacji. Pod wieczor i nocą już w ogole ich nie widać (czarne dziury w aucie zamiast felg). Felgi grafitowe odcinają się od opony i wyglądają na większe od moich.

    Trzeba jeszcze zwrocić uwagę na to, ze moje lusterka i spojler są czarne (carbon) i w pewien sposob pasują do felg. Grafitowe felgi będą jednak pasować do tylnej blendy (dyfuzora) TTS, ktora jest szara, podobnie jak i grill.

    Poniżej na 1 i 2 fotce moje auto (na 1 symulacja z grafitem do porownania), a fotki 3 i 4 pochodzą z Internetu

    Malować, czy nie? Proszę o rady







    Ostatnio edytowane przez Mari ; 12-07-2012 o 23:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •