Miałem okazję pomagać przez około 2 lata przy ocenie dokumentacji kilkudziesięciu aut z EU sprowadzonych do Polski dla indywidualnych klientów i wielokrotnie spotykałem się takimi okazjami... niska cena , auto shippingiem do Polski na tygodniową próbę , zaliczka 0d 100-300 euro , brat umarł - auto zostało, kiera z lewej - w GB do problem itd, itp... wszystko ściema!!!

okazji w internecie nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

np. gdybym ja chciał sprzedać swoja ttkę poniżej jej wartości rynkowej nawet o 5kpln to już mam kilku chętnych wśród znajomych, zawsze.... i zawsze miałem na swoje samochody.... i nie muszę jej wystawiać w necie zaniżając jej cenę i płacić za ogłoszenie i użerać się z profesorami od znajdowania usterek.... heheh

poza tym w EU naprawdę już nie jest tak wesoło jak kiedyś , tam już kryzys przyszedł i choć kasę jeszcze mają to już za darmo aut nie oddają sprawnych bo nowy model wyszedł,tak jak kiedyś no i są jeszcze rzesze handlarzy z krajów Bliskiego wschodu oraz wschodniej Europy, którzy non stop penetrują ogłoszenia lokalne w prasie i tv i skupują od ręki auta od prywatnych właścicieli i dowalają swój zarobek....

okazja jest tylko jak Ci Twoja bogata ciocia odda auto tanio bo Cię lubi albo jak masz auto po tacie itd itp...

taka w sumie smutna konstatacja...

dodatkowo radzę unikać kontaktu z takimi ogłoszeniodawcami na email, bo będziesz miał spamu na skrzynce do śmierci ....

pozdr