Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Wątek: Pierwsze logii - 311.2 - proszę o ocenę.

  1. #16
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm nie wiem czy jest sens się wczuwać;/ poświeciłem dzisiaj kilka godzin mojej niedzieli na sprawdzanie szczelności , dokładnie zawodu dv, pcv , potem porobiłem dokładne poprawne logi wszystkich istotnych kanałów ,wytykając konkretne usterki jak je wyeliminować u kogo kupić przepływkę itp, potem zaoferowałem się że pomogę zlogować po zmianie przepływki. Straciłem ponad 3 godziny niedzieli a kolega stwierdził że nie zasługuję nawet na przysłowiową flaszkę;/ Za taką usługę w aso zapłacił by pewnie conajmniej ze 300zł z listą rzeczy do wymiany które pewnie nawet nie są przyczyną;/ zasugerowałem grzecznie że tutaj na forum udzielamy sobie informacji za darmo itp ale jeżeli w taki upal poświęcam swoją niedzielę to wypadało by chociaż jakoś się odwdzięczyć tym bardziej że nie jest to cena jaką wziałby normalny warsztat. Kolega powiedział że dziś mi puści jakiś przelew więc czekam i mam nadzieję że zachowa się jak przystało na właściciela TT i że kontakt z naszym forum się nie urwie:P

  2. #17
    Awatar White
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    30
    Witam

    W pierwszej kolejności muszę się tłumaczyć, gotówki przy sobie nie miałem bo dzień wcześniej zgubiłem portfel i zblokowałem karty w mbanku, następnie portfel się znalazł, karty też ale nie można ich już odblokować jeśli zastrzegłeś przez kanał internetowy. Weekend więc nie rzeźbiłem z wypłatą a przelew między tymi samymi bankami powinien być dla nas wygodny. Dlatego pieniądze są już na kolegi koncie i to nie prawda, że uważam, że na na nie nie zasłużył, wręcz przeciwnie Dodam tylko że musiałem przejechać łącznie do kolegi 140 km co też nie jest tam, aż tak bez znaczenia.

    W każdym razie po sprawdzeniu wszystkiego ograniczamy się póki co tylko do wymiany przepływki, szczelność wyszła ok .

    Dzięki za pomoc, chociaż wspomnę jeszcze co i jak po wymianie.

    Pozdrawiam

  3. #18
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    spoczko nie ma problemu podmień przepływkę i ogarnij logi takie jak my zrobiliśmy od 1.5 tys do odcinki bo jak widać się da tylko program coś szwankował:P
    ogólnie auto nawet nienajgorzej jedzie a myślę że z nową przepływką bedzie jeszcze lepiej

Podobne wątki

  1. Pierwsze Logi po zakupie tt proszę o weryfikacje
    Przez eslaw79 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-01-2018, 16:09
  2. Pierwsze logi. Proszę o ocenę.
    Przez Mirek-2010 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-05-2014, 20:33
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 17-03-2011, 21:07
  4. Pierwsze logi, proszę o ocenę
    Przez Dermak w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 20:33
  5. Proszę o ocenę ...
    Przez xylo w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-07-2008, 12:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •