Witam

Na początku wspomnę, że z pomocą kolegi PawelM, wykonaliśmy pierwsze logi, wyszło wtedy przeładowanie czyli albo nieszczelność albo n75. Nieszczelność sprawdziłem tylko pobieżnie i zaryzykowałem wymianę n75 bo nie jest to jakiś duży koszt, dodam, że kupiłem odpowiednik w ASO skody ale to nie powinno mieć znaczenia.

Teraz użyłem pełnej wersji 311.2, wybieram select, potem nie zmieniając żadnej zakładki czyli cammon 01 engine i pomiary blocks 0.8, następnie 115 i log....potem trójka 2000 obrotów i wciskam start, po odcięciu silnika stop. I tak po trzech próbach wyniki wyglądają dziwnie

Też mam coś takiego jak Cmd Pressure i Press @ Intercool a nie tak jak w opisie Arttura Requested Boost i Actual Boost no ale może to to samo w zależności od wersji vaga.




Tak samo nie wiem czemu się różnią, w jednych sięga ponad 4000 obrotów a w innych 6000...



I największy:




Coś musiałem źle zrobić.

Tak sobie jeszcze myślę, jest tu chyba pokazany czas w którym osiągane są konkretne obroty, czy teoretycznie możemy sprawdzić sobie w jakim czasie osiągneliśmy 100/h? Nie wiem jak logi reaguje na zmianę biegu.

Pozdrawiam