Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 49

Wątek: gaz w samochodach sportowych

  1. #31

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    nom nie zamierzam płacić AC
    ale z całą reszta to poniosła cię ułańska fantazja...
    Co do BMW to niestety nie stac mnie na taki model który sobie upatrzyłem więc zadowole się marną Tetą :P
    Czarne jest piękne

  2. #32

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    A ja fanem BMW nigdy nie byłem nie powiem zajebiste autka Ale jeśli miałbym wybierać miedzy 328 która miałem na uwadze a TT wybrałbym tą ostatnia i tak zrobiłem. Jeździłem 328 uważam że fajnie sie tym jeździ ale lepiej mi sie TT jeździło a koszty utrzymania dużo niższe.Pozdrawiam
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  3. #33

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    o no proszę kolego, ja też myślałem właśnie nad e46 2,8. Powiedz mi pod jakim względem odczułeś różnicę w kosztach utrzymania ?? Tylko benzynka ?
    Czarne jest piękne

  4. #34

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Cytat Zamieszczone przez xylo
    nie stac mnie na taki model który sobie upatrzyłem więc zadowole się marną Tetą
    faktycznie inwestujac 30k w przerobiona na gaz bedzie to dobre okreslenie

    a ty maxvibe nie kombinuj z tym gazem, bo to bedzie bez sensu inwestycja, rok to bedziesz splacal a jeszcze nie wiadomo jak bedzie chodzic
    ttless..

  5. #35

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    kilazz, Jak napisałem 6zł to bede sie zastanawiał narazie jest ok poza tym mało śmigamxylo, Powiem ci że koszty części,ubezpiecznie są sporo droższe i nie ma co dalej o tym pisać. Wiesz dobrze że audi jest to koncern w którego skład wchodzą VW,SEAT,SKODA i częsci można dużo taniej kupić niż do BMW czy Mercedesa. Ubezpieczenie 328 a 1.8 na stacie jest juz pare stów pozatym spalanie 28 jest wieksze. Co do opisania TT przez ciebie jako "marne TT" uważam że w takim wypadku nie kupuje sie Audi ;-/ To jest tak jakbyś miał chodzić z kobieta która ci sie wogóle nie podoba co jest moim zdaniem nie halo. Dla mnie BMW jest fajnym autem ale to jest inny samochód niż tt i osoby wybierający te auta patrzą głównie pod kontem sylwetki a o serii 3 nie da sie tego powiedzieć. Nie ma sie co czubić jest takie piękne powiedzenie "Rób Ta Co Chce TA" oprócz auta są inne przyjemności w życiu wczasy,imprezy i elektronika hehehe
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  6. #36

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    jak się nie ma co sie lubi to się lubi co się ma...
    koncze temat ze swojej strony
    jak dowiem się więcej na temat samej instalacji to przedstawie temat szerzej
    Czarne jest piękne

  7. #37

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    xylo, Napisz coś jak zrobisz bo jestem ciekaw i zdjecia prosze!
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  8. #38

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    ok powiedz mi tylko czy 1,8 180KM w TT to jest ten sam motor co w Passatach dają ??
    Bo nie jestem pewien.

    W Wawie znalazłem za 3100 instalację 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów, butla w koło.
    W Płocku natomiast podobna sprawa za 2500
    Czarne jest piękne

  9. #39

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Sandomierz
    Posty
    62
    Kolega w swoim A3 ma założoną BRC SEQUENT 24 i śmiga mu to całkiem fajnie ( silnik 1,8 Turbo 150 km ). Ja proponowałbym instalacje PRINSA tylko strasznie droga lub BRC SEQUENT 24 jest dużo tańsza i całkiem niezła .Wszystko zalezy od tego ile sie śmiga kilometrów ja swoje Audi tt używam jako 2 auto więc nie mysle o zakładaniu gazu ,ale ceny paliwa są strasznie wysokie i utrzymanie auta jest coraz droższe .Mój nastepny samochód będzie BMW ,kiedyś śmigałem 318 ti compact i bardzo dobrze wspominam to auto zero problemów, po prostu to BMM ,ja też jestem wielkim miłośnikiem tej marki ,może kiedyś E46 M3 to dopiero jest auto !!!
    Pozdrawiam !!!

  10. #40

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Nnom to muszę przyznać że ja ze swoim przez 2,5 roku także żadnych problemów. A samochód ma już swoje lata.
    Czarne jest piękne

  11. #41
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    co do bmw vs audi ... nie ma nawet co porównywać TT to kultowe auto a bmw serii 3... sedan no i wlasciciele tych aut... wiekszosc to lysole w dresach i jeszcze trzeba porownac jakie zamieszanie na ulicach robi TT a jakie bmw... laski na widok TT wykonuja ruch "majtki w dol " a na widok bmw ''nogi w zapas'' :P hihihi

  12. #42

    Dołączył
    Jan 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    57
    Witam! Miałem się nie wypowiadać na temat gazu, ale wczoraj zadzwonił do mnie kolega, że TT-kę chce kupić 1,8 ośka... i na gaz przerobić Szybko przerwałem rozmowę i zacząłem się zastanawiać jak można szukać oszczędności w takim samochodzie?! Auto jak na silnik 1,8 i osiągi jest "ekonomiczne", a zabawa jest warta paliwa, które się tankuje.

    Chcę podziękować Miloo666 za wytłumaczenie jaki wpływ ma gaz na samochód. To, co napisałeś jest prawdą, a dodać można jeszcze parę dobitnych słów o mieszance gazu

    Dziwi mnie, że nikt z popierających gaz nie napisał nic o wyższej liczbie oktanowej LPG w stosunku do benzyny

  13. #43

    Dołączył
    Jun 2008
    Skąd
    ?l?sk
    Posty
    19
    Moim zdaniem ktos kto decyduje sie na instalacje LPG poprostu nie zwraca uwagi na to co sie po jakims czasie stanie z samochodem! Tylko idzie w oszczednosc.. A swoja droga...na tym gazie zarzna silnik...TT-ek nie za duzo jezdzi i za chwile poprostu ich nie bedzie! Takze zastanowcie sie czy karmienie samochodu gazem to taki dobry pomysl..hmm..?
    Pozdrawiam


    Ps.Czerniel2 moja girl jak wsiadla 1raz do TT to sikala ze szczescia

  14. #44
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Panowie !! jesli ktos jest przeciwnikiem gazowania auta to prosze ignorowac takie tematy , u mnie mysl o TT z gazem wywoluje delikatnie powiedziawszy niesmaczne uczucia ..

    Zwolennicy z uporem maniaka zapominaja o cenie jaka trzeba zaplacic za odpowiednia instalacje i o fakcie ze ta watpliwa inwestycja bedzie zwracac sie rok lub 2 ...

    Argument o oszczednosci tez jest wwatpliwy , i jak by tak patrzyc na wszystko to mozna wyliczac ile to kasy mozna oszczedzic nie kupujac swojej kobiecie kwiatkow i upominkow , a ile taniej nie miec kobiety LOL
    Zeby sie bawic trzeba placic ..Dotyczy to wiekszosci dziedzin naszego zycia ,,,
    Jesli ktos chce jezdzic tanio jest na rynku masa aut o pojemnosci 1,2 - 1,4 ..

    Czytalem gdzies post geniusza ktory chcial zagazowac BMW M5 , LITOSCI !!!
    Na szczescie w tym silniku jest to nie wykonalne

    Pozdrawiam

    [ Dodano: 15 Lipiec 2008, 05:48 ]
    czerniel2 - Masz PW .............


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #45

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Starszy model M5 da się gazować z tego co ja wiem...

    Wczoraj kupiłem TT
    Muszę przyznać że ma bardzo dobre prowadzenie. Doslownie klei się z podłożem. Czarna zwraca uwagę innych ale to nie zawsze dobrze

    Zdjęcia wrzucę dzisiaj (dla zainteresowany)... Jeszcze nie przerobioną :P

Podobne wątki

  1. Zlot aut sportowych i tuningowych Radomsko 2013
    Przez czarownik6 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-05-2013, 16:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •