Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Wątek: zakup nowej tt rs

  1. #16
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    TT RS też można mieć w S-tronic, czyli z dwusprzęgłową zautomatyzowaną skrzynią biegów (było o niej trochę dyskusji i informacji na forum). Swoją drogą "naturalnym" rywalem M3 jest RS5, natomiast TT RS - najmocniejsza wersja Z4, więc M3 i TT RS są samochodami z trochę innego segmentu rynku...

    Pozdrawiam.

  2. #17
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Tak , to po pierwsze .
    Po drugie wspominając o dwóch TTRS na forum miałem na myśli ex RS Michała i Batona .
    Pomarańcza RS-ką przecież nie jest

    Jeśli jednak chodzi o sam wybór to osobiście preferuje auta z napędem na 4 koła








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #18
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Jeśli jednak chodzi o sam wybór to osobiście preferuje auta z napędem na 4 koła
    I otóż to! Bo po co przekazywać moc tylko na dwa koła, skoro można na cztery ?


    Pozdrawiam.

  4. #19
    Awatar KasiaN
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    91
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Tak jak Artur napisał będzie problem z seryjną TTRS. W serii TTRS ma 340 koni i nie robi to aż tak wielkiego szału. M3 objedziesz pod warunkiem, że kierowca M3 nie ogarnie procedury. Jeśli chciałbyś naprawdę szybkie auto pomyśl nad rozwiązaniem TT 3.2 w serii 250PS (np. roczne auto kupić) do tego pakiet turbo na 500PS. M3 i itp. auta zostają dosłownie zjedzone. Jak kupisz roczną 3.2 + dołożysz pakiet turbo (w firmie tuningowej) to w cenie może nawet niższej niż nowa TTRS będziesz miał auto doskonale wyglądające jak seryjne TT przy tym mocne na poziomie Ferrari.
    Według mnie lekko przesadzone, że TTRS w seri nie jedzie... jeździłam RS3 kumpla i w stosunku do Evo X 400hp (męża) nie ma szału ale jednak jest to szybkie auto, szybsze od S5. Dodatkowo ma duży potencjał trubo-back + soft + FMIC i ponad 400hp osiągalne jest w S-tronicu to juz wystarczająco. Opcja z 3.2 + turbo pomysł fajny ale wez pod uwage ze jak ktos chce kupic nowe auto to patrzy tez na gwarancje, a jednak takie projekty maja swoje wady między innymi czas budowy lub zawsze może sie cos zepsuć. CompSport pokazał na przykładzie R32 mk5 ze taki projekt jest bardzo fajny i auto jezdzi sprawnie caly czas. Kwestia co kto lubi. Ktoś inny moze stwierdzić, że w podobnej kasie mozna miec GTR-a (używanego z US) który jest jeszcze lepszą bazą do modów
    Ostatnio edytowane przez KasiaN ; 29-06-2012 o 09:50

  5. #20
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez KasiaN Zobacz posta
    Według mnie lekko przesadzone, że TTRS w seri nie jedzie... jeździłam RS3 kumpla i w stosunku do Evo X 400hp (męża) nie ma szału ale jednak jest to szybkie auto, szybsze od S5. Dodatkowo ma duży potencjał trubo-back + soft + FMIC i ponad 400hp osiągalne jest w S-tronicu to juz wystarczająco. Opcja z 3.2 + turbo pomysł fajny ale wez pod uwage ze jak ktos chce kupic nowe auto to patrzy tez na gwarancje, a jednak takie projekty maja swoje wady między innymi czas budowy lub zawsze może sie cos zepsuć. CompSport pokazał na przykładzie R32 mk5 ze taki projekt jest bardzo fajny i auto jezdzi sprawnie caly czas. Kwestia co kto lubi. Ktoś inny moze stwierdzić, że w podobnej kasie mozna miec GTR-a (używanego z US) który jest jeszcze lepszą bazą do modów
    Oczywiście, że jedzie dobrze ale nie aż tak jak za chwilę właściciel nowego auta będzie chciał. 3.2 ma jednak większe możliwości (w sensie mocy i wytrzymałości silnika) co pokazało modyfikowanie TTRS przez Michała. Jak poszukasz na forum poczytasz jak to wyglądało. Wszystko tak naprawdę zależy od oczekiwań. Na forum trochę już "przywykliśmy" do mocy 400+ tak więc 340 nagle "nie jedzie" co faktycznie może zabawnie brzmieć
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #21
    Awatar KasiaN
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    91
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Oczywiście, że jedzie dobrze ale nie aż tak jak za chwilę właściciel nowego auta będzie chciał. 3.2 ma jednak większe możliwości (w sensie mocy i wytrzymałości silnika) co pokazało modyfikowanie TTRS przez Michała. Jak poszukasz na forum poczytasz jak to wyglądało. Wszystko tak naprawdę zależy od oczekiwań. Na forum trochę już "przywykliśmy" do mocy 400+ tak więc 340 nagle "nie jedzie" co faktycznie może zabawnie brzmieć
    Jasne ale realnie patrząc auto i tak jest szybsze od większości na drodze tym bardziej mnie to zdziwiło patrząc po twoim podpisie 270hp i mowisz ze 340hp nie jedzie :P
    Ja nie watpie ze 3.2 ma wiekszy potencjał ale mi tylko chodziło o to, że jak ktoś chce kupić NOWE auto to znaczy, że raczej az w takie przeróbki nie chce się bawić

  7. #22
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez KasiaN Zobacz posta
    Jasne ale realnie patrząc auto i tak jest szybsze od większości na drodze tym bardziej mnie to zdziwiło patrząc po twoim podpisie 270hp i mowisz ze 340hp nie jedzie :P
    Ja nie watpie ze 3.2 ma wiekszy potencjał ale mi tylko chodziło o to, że jak ktoś chce kupić NOWE auto to znaczy, że raczej az w takie przeróbki nie chce się bawić
    Hehe no tak to jest jak to żuczek mawia tuning jest jak narkotyk Wcześniej miałem MK1 180PS i jako pierwsze auto z mocą większą niż 100koni było mega szybkie (tak mi się wydawało), później się przesiadłem na MK2 270PS w stronicu i też pierwszy miesiąc myślałem, że jeżdżę rakietą no ale z czasem człowiek się przyzwyczaja i chce więcej. Sam też będę podnosił moc.

    BTW: sam mam zaledwie 270PS i na co dzień nikt się nie trafił co by mnie objechał tak więc spokojnie wystarcza aby te 98% aut na drodze objechać no ale pozostaje jeszcze jakieś 2% i coś z tym trzeba zrobić.
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #23
    Awatar KasiaN
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    91
    słusznie , nie można stać w miejscu

    mój mąż jak zamówi jakieś auto to zanim je odbierze to już w garażu leży wydech, doloty itp...

  9. #24
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez KasiaN Zobacz posta
    słusznie , nie można stać w miejscu

    mój mąż jak zamówi jakieś auto to zanim je odbierze to już w garażu leży wydech, doloty itp...
    Porządny gość ten twój mąż.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #25
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hehe a nie są zazdrośni? bo raz piszesz o mężu z evo a raz o narzeczonym z s5 (hihi to tylko taki żart)
    swoją drogą to gtry w cale nie są takie bezawaryjne, poza tym dużo droższe niż takie 3.2T osobiście jak bym miał wybierać to nawet bym się nie zastanawiał i wybrał 3.2T w manualu i w dodatku po zakuciu z taką mocą że seryjne (droższe) gtry by dostawały klapsy:P

  11. #26
    Awatar KasiaN
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    91
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    hehe a nie są zazdrośni? bo raz piszesz o mężu z evo a raz o narzeczonym z s5 (hihi to tylko taki żart)
    no ok złapałeś mnie, mężem bedzie od 4.08. ale po 8 latach to jak stare małżeństwo , Evo sprzedał rok temu a teraz ma S5

    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Porządny gość ten twój mąż.

    wiem

Podobne wątki

  1. Konfigrator nowej TT
    Przez Cezary w dziale MK3 (2014-)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-09-2014, 14:34
  2. jest ktos z okolic nowej rudy,klodzka?
    Przez MiroTT 1,8T w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-12-2011, 19:37
  3. Dodatkowy spojler w nowej tt
    Przez misiekwro w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-05-2011, 17:53
  4. czy kiera od nowej TT wejdzie do starej?
    Przez Pajak w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-09-2009, 15:09
  5. Zakup nowej TT w Niemczech
    Przez jerzy_dabrowski w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-07-2008, 21:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •