Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zmiana radia + kamera cofania

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Doncaster
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Bezowy??
    Posty
    5

    Zmiana radia + kamera cofania

    Witam
    Nie wiem czy juz sie ktos bawil tymi gadzetami ale chcialbym prosic o jakies opinie. Generalnie na poczatku myslalem, zeby zmienic oryginalne radio na cos takiego:

    AUDI TT 7" GPS SAT NAV DVD MP3 iPOD BLUETOOTH DIGITAL TV DVB *NEW UK* | eBay ,

    jednak z czasem znalazlem cos innego :

    Autoradio doppio din Erisin ES777A Car DVD GPS Android 2.3 OS Pad TABLET | eBay

    Wiec chcialbym wyciagnac oryginalne radio i zastapic je :

    AUDI TT 2007> Double DIN Fascia Fitting Kit CT23AU05A | eBay

    do tego wsadzic nowe radio:

    Autoradio doppio din Erisin ES777A Car DVD GPS Android 2.3 OS Pad TABLET | eBay

    na androida jest duzo softu, wiec praktycznie wszystko ograniczone wyobraznia. Posiadam taki kabel pod OBD :

    New Wifi WLAN OBD2 OBDII Wireless Diagnostic Scan Code Reader Universal | eBay

    wiec moglbym wgrac do radia(tableta) soft :

    https://play.google.com/store/apps/d...ce.DashCommand

    i kontrolowac na wyswietlaczu co sie tam dzieje w silniku( na iphonie sprawuje sie to w miare dobrze). Do tego chcialbym w miejsce jednej lampki nad rejestracja wsadzic kamere cofania pod wifi:

    Wireless GPS Car Waterproof Rear view Reversing Camera: Amazon.co.uk: Electronics

    Co o tym myslicie??? Jakies sugestie odnosnie podlaczania?? Wiem, ze niektorzy powiedza, ze to wiejski tuning, ale podoba mnie sie mozliwosc zabrania sprzetu do domu i uzywania jako tableta wszedzie gdzie chce, a oryginalny podobny sprzet dobrej firmy (o ile jest taki) kosztowalby zapewne 3x tyle. Prosze o jakies opinie i spostrzezenia. Pozdrawiam

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Znajomy ma AUDI TT 7" GPS SAT NAV DVD MP3 iPOD BLUETOOTH DIGITAL TV DVB *NEW UK* | eBay to u siebie i jest niezadowolony generalnie jakość tych urządzeń i ich wykonanie daleko ma się do fabrycznej navi RNS-E w dodatku nie wszystkie funkcje działają na kierownicy. Fakt, że te urządzenia mają więcej funkcji niż oryginalne RNS-E niemniej osobiście wybrałbym najnowsze RNS-E niż to co wklejasz. Do fabrycznej RNS-E można podłączyć mnóstwo rzeczy: kamerę cofania, DVD, TV, zmieniarkę, bluetooth, SDS itd.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #3
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Ja też trochę czytałem w temacie bo się zastanawiałem i na pewno nie AUDI TT 7" GPS SAT NAV DVD MP3 iPOD BLUETOOTH DIGITAL TV DVB *NEW UK* | eBay czyli DYNAVIN: Dynavin
    To jest na kiepskim sofcie - potrafi się zawieszać, czasem długo się uruchamia - takie opinie są na necie.

    Zależy jakie funkcje potrzebujesz - jak już to albo RNS-E albo coś firmowego jak Alpine: Alpine - Urządzenia nawigacyjne - tyle że to sporo kosztuje no i wygląd po dokupieniu wkładki może nie być zadawalający - to jednak idealnie do design'u auta nie będzie pasować.

    Natomiast zainteresowały mnie te kabelki do komputera z Wifi - jest coś z softem na Iphone?

  4. #4
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #5
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Właśnie zainstalowałem moduł Dension do Iphone, działa nawet z kierownicy

    Mi chodziło o moduł do OBD + Aplikacja na Iphone'a by zczytywać sobie fajne dane, coś jak to: OBD-2.net - Das Fahrzeugdiagnose Informationsportal
    i np. taka aplikacja jest: App Store - DashCommand - OBD-II gauge dashboards, scan tool, and vehicle diagnostics
    i do tego jakiś hardware: OBD-II Hardware - Palmer Performance Engineering, Inc. ale który najlepszy i gdzie kupić?

  6. #6

    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Doncaster
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Bezowy??
    Posty
    5
    Witam. Sorry za pozna odpowiedz. Rozumiem, ze opisany przeze mnie sprzet odbiega od lepszych standardow, ale ktos musi przetrzec szlak. a co do softu pod OBD na iphona to jak w temacie. Sprawdz w moim 1 poscie, tam jest kabelek pod wifi i do tego uzywam "dashCommand", spisuje sie dobrze. Wlasnie instaluje calosc, jak bedzie wszystko dzialac to wrzuce fotki. Pozdro i dzieki za opinie.

Podobne wątki

  1. Kamera cofania do TT 8J
    Przez Ernest w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-03-2017, 17:27
  2. Kamera cofania do TT 8J
    Przez Ernest w dziale Kosz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-03-2017, 17:27
  3. Audi TT 8J Kamera cofania
    Przez Pawel TT666 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-02-2016, 11:15
  4. TTS 8J Kamera Cofania do radia RNS-E
    Przez Dwd89 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-06-2013, 12:11
  5. Kamera cofania do 8N
    Przez elmacho w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-06-2012, 18:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •