W dniu 8.06.2012 odbył się mini spot klubu TT w Dubaju Jaaqob z żoną i młodym Jaaqobem + Piotrdul z żoną. Chciałbym bardzo podziękować Piotrkowi i jego żonie za poświęcenie czasu dla nas, D Z I Ę K U J E M Y!! Z racji egzotyczności miejsca spotu poniżej mała fotorelacja + kilka moich fotek z Dubaju.






Wycieczka jak z zegara wynika była nawet w przeszłość



Od lewej: młody Jaaqob, Piotr, moja żona, żona Piotra, jakiś typ co się wpakował w kadr ja stałem za aparatem wtedy :P Żeby nie było głupich docinek to nasze żony nie są arabkami a taki jest wymóg wejścia do meczetu czyli kobiety w czarnych strojach + wszyscy na boso.



Jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie dosłownie "ociekał" złotem w środku



Ferrari World. Niestety z racji późnej pory nie miałem okazji przejechać się najszybszą na świecie kolejką ale za to Piotrek jeździł nią nie raz więc może się podzielić wrażeniami

Kilka moich innych wybranych zdjęć:








Zabawki dzieci szejków lansujące się pod marketami




Widok z najwyższego budynku na świecie Burj Khalifa. Jako ciekawostka widna w tym budynku jest też najszybszą na świecie. Jak się rozpędzi jedzie z prędkością 10m/s a w środku jest piękny pokaz na ścianach windy. Poniżej filmik:








Zdjęć oczywiście mam bardzo dużo i pokazuję tylko kilka wybranych. Jeśli ktoś z was zastanawia się nad wycieczką do Dubaju to szczerze polecam. Jeszcze żadne miasto nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak to. Piotrze jeszcze raz dzięki za gościnę, zapraszamy na spot do Łodzi