Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Wątek: Złodziej dekli jeżdżący TT Roadsterem

  1. #16
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Zgłoś zapobiegawczo sprawę kradzieży na Policji ( na terenie całej RP), podając wartość dekli ponad 250 zł (ASO). W przypadku mniejszej wartości sprawa pójdzie na wykroczenie i nikt się specjalnie do tego nie przyłoży. W przypadku kradzieży i PRZESTĘPSTWA (ponad 250 zł) męcz policjanta u którego to zgłosisz o zabezpieczenie monitoringu z parkingu ( zaznacz na protokole, że jest tam monitoring, nie musisz być fachowcem od tego a na pewno to sprawdzą), a najlepiej idź tam sam i załatw żeby go zabezpieczyli ( wydadzą go tylko policjantom po sporządzeniu protokołu). W przypadku wątpliwości pisz na priv to służę pomocą
    Pomijając wszystko, takiemu gnojowi wsadziłbym wszystkie dekle i jeszcze kawałek wydechu w d...celem resocjalizacji

  2. #17
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    Market posiada monitoring, ale jedynie w środku i w jego obrębie (parking jest wyłączony z monitoringu). Nie mam ani świadka, ani żadnego podstawowego dowodu który mógłby rozpocząć śledztwo w tej sprawie. To że widziałem gościa przy moim aucie i wcześniej zrobiłem zdjęcie właściciela auta nic nie daje. Wyjątkiem może być jedynie parking strzeżony,a to jednak zwykły parking przy markecie. Także szkoda mojego czasu i pieniędzy na szukanie pizdka, czy jeżdżenie po komendach.

    Jestem teraz bogatszy o doświadczenie z kradzieży dekli, wiem jak się tego ustrzec
    Jestem biedniejszy o dwa dekle.

    pora teraz zacząć rozglądać się za nowymi większymi felgami, te oddam do renowacji, po której dokupię komplet dekli i będą w sam raz na komplet zimówek.

  3. #18
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    IMG_0520.jpgTo rzeczywiście d...ja moje dekielki zaznaczyłem kilkoma delikatnymi nacięciami na obrzeżach. Na pierwszy rzut oka są niewidoczne, dopiero jak sie schylisz koło auta to widać, że są troszkę "inne". Dodam, że felgi ori standart. Do chwili obecnej są w moim posiadaniu a przyznam, że plaga to w moim rejonie
    I oczywiście mam ich foto celem ewentualnej weryfikacji
    Ostatnio edytowane przez szczota-t1000 ; 10-06-2012 o 20:40

  4. #19
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    heh ladnie zmasakrowales dekle raczej nikt nie ukradnie juz
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  5. #20
    Awatar wyjec
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    82
    [QUOTE=tuzio5;124019]Market posiada monitoring, ale jedynie w środku i w jego obrębie (parking jest wyłączony z monitoringu). Nie mam ani świadka, ani żadnego podstawowego dowodu który mógłby rozpocząć śledztwo w tej sprawie. To że widziałem gościa przy moim aucie i wcześniej zrobiłem zdjęcie właściciela auta nic nie daje. Wyjątkiem może być jedynie parking strzeżony,a to jednak zwykły parking przy markecie. Także szkoda mojego czasu i pieniędzy na szukanie pizdka, czy jeżdżenie po komendach.



    Tuzio5, rozumiem Twoją złość ale ja też jak widzę tt na parkingu to chętnie podchodzę i oglądam. Zdarzyło mi się kilka razy nawet przysiąść przy samochodzie i przyglądać się jak jest zamontowany np. duży gril. Ale to nie znaczy, że coś kradnę. Od oglądania do kradzieży daleka droga. Coś mi się wydaje, że tego wątku nie powinno w ogóle być...

  6. #21
    Awatar PatrykTT
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    192
    Nie chce wiedzieć co będzie jak sie okaże ze właściciel auta nie na nic z tym wspólnego
    Myśle ze jak nie miałeś 100% pewności to mogłeś sie wstrzymać z zakladaniem tematu a jak była pewność to mogłeś pojechać za nim i na miejscu rozliczyć za fanty

  7. #22
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Cytat Zamieszczone przez patrykus007 Zobacz posta
    heh ladnie zmasakrowales dekle raczej nikt nie ukradnie juz
    Nie nooo... Uwierz mi, że prawie wcale tego nie widać a zainteresowana menda na pewno sobie odpuści..

  8. #23
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    Dobrym pomysłem byłoby jeszcze grawerowanie numeru VIN auta na obrębie

  9. #24
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Cytat Zamieszczone przez tuzio5 Zobacz posta
    Dobrym pomysłem byłoby jeszcze grawerowanie numeru VIN auta na obrębie
    Mam wewnątrz, jak i nr telefonu do mnie w przypadku zagubienia

Podobne wątki

  1. Komplet dekli dekielków do felg AVUS Audi TT S3 czarne lub srebrne
    Przez racesupport w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-04-2017, 11:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •