Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Wątek: Złodziej dekli jeżdżący TT Roadsterem

  1. #1
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90

    Złodziej dekli jeżdżący TT Roadsterem

    6.06.2012 godzina około 12:15 czarny Roadster rejestracja POT _ _ _ _ na parkingu przed halą targową "tęcza" we Wrocławiu. Właściciel nie dorósł do posiadania TT (ukradł mi dekielki) z daleka wychodząc z hali targowej widziałem jak był przy mojej TT gdy już doszedłem z zakupami to pipek w okularach odjeżdżał i się bardzo spieszył, a wsiadając do auta zauważyłem wręcz automatycznie że nie mam dwóch dekielków z lewej strony!!! zrobił to w biały dzień. Pech chciał ale zawsze jak widzę TT to robię zdjęcie by umieścić je na forum w dziale "Widziałem Cię" (tego się koleś nie spodziewał). Miałem nie pisać o tym na forum, ale jednak gdy wsiadam do auta i widzę brak dekli to mnie krew zalewa. Poniżej foto TT złodziejaszka z przed kradzieży dekli.

    Pozdrawiam i do zobaczenia ponownie we Wrocławiu lub gdziekolwiek indziej

    Edit: tablice po poście jasiela zamazuje



    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez tuzio5 ; 08-06-2012 o 14:09

  2. #2
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    W kazdym stadzie musi byc czarna owca . Dobrze ze przynajmniej udalo CI sie zobaczyc kto i co - moze ktos bedzie mial okazje spodkania z ta (menda ) to wiadomo co robic- chowac dekielki.
    I TT

  3. #3
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Uch , bardzo nie ładnie kraść a od '' swojego '' już czyste sqr@#%$&%@*o
    Szkoda Twoich dekielków ale może spotkasz się jeszcze z gościem i odzyskasz ...







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #4
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    a masz 100% pewnosc, ze to on? Jesli nie jestes w stanie tego udowodnic, to mozesz miec klopoty z tytulu umieszczenia tych zdjec. Tak czy siak, jak widac chamy i prostaki sa wszedzie, takze wsrod posiadaczy naszych furek

  5. #5
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    mam pewność szkoda mi jednak czasu na udowodnianie kradzieży dwóch dekli. Na chamstwo nie ma lekarstwa. Chłopaczek był pewnie przejazdem i skorzystał z pokusy.

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a TY też masz dekielki od felg z sline?

  7. #7
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Wiecie co z nim zrobić?
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #8
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    nie mam felg s-line mam ori 6 ramienne, nie chce już Paweł dorabiać teorii kradzieży (może ma komplet zimówek bez dekli). Tak jak już wyczytałem w jednym temacie na forum nagwintuje sobie felgi przy deklach i wstawię śruby na imbus i to najlepiej na dwa rozmiary tak jak to Artur w poście nadmienił.

  9. #9
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no masz racje, ja śmigam na 19tkach a w sumie na ścianie wiszą ori 6 ramienne( ja mam 5 dekielków jak by co:P i nie planuje nikomu zdejmować)
    no niestety posiadanie TT nie jest wyznacznikiem że ktoś jest wporządku;/ tak jak Arttur napisał sk!@#%&stwo!!!!!

  10. #10
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    no masz racje, ja śmigam na 19tkach a w sumie na ścianie wiszą ori 6 ramienne( ja mam 5 dekielków jak by co:P i nie planuje nikomu zdejmować)
    no niestety posiadanie TT nie jest wyznacznikiem że ktoś jest wporządku;/ tak jak Arttur napisał sk!@#%&stwo!!!!!
    hehe no to jeden u Ciebie w zapasie jest No dokładnie przekonałem się na własnej skórze że nie każdy właściciel TT jest w porządku. Moim zdaniem i tak tych aut jest nie za wiele na drogach żeby takie numery odwalać. W każdym bądź razie tą TT dobrze sobie zapamiętałem.

  11. #11
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Pytanie tylko co jeżeli okaże się, że to jednak nie ta osoba zapieprzyła Ci te dekielki, a przechodziła po prostu koło Twojego auta i po prostu zajrzała sobie do środka, chociażby żeby zobaczyć czy ładnie masz we wnętrzu, czy cokolwiek, a dekielki zwinął Ci ktoś wcześniej (mogłeś tego od razu nie zauważyć, bądź stało się to właśnie pod tym marketem ale chwilę wcześniej). Jakoś ciężko mi uwierzyć że osoba która stać na ładne TT kradnie w biały dzień takie duperele warte kilkadziesiąt złotych, prędzej skłaniałbym się do tego że zapieprzyli Ci je jacyś małolaci żeby sprzedać na allegro czy na złom (o ile są metalowe ) Wydaje mi się że nie masz 100% pewności że to ta osoba, gdyby tak było nie odpuściłbyś pewnie tak łatwo. Na kilku innych forach zdarzały się sytuacje że ktoś kogoś nazwał złodziejem bez dostatecznych dowodów, po czym okazywało się że to nie pozostaje bez konsekwencji, na publicznych przeprosinach kończyło się w najlepszym wypadku. Oczywiście nie chcę nikogo bronić, ale wg mnie żeby wrzucać zdjęcie czyjegoś auta z pokazanymi tablicami rejestracyjnymi, nazywając go wprost złodziejem, trzeba mieć raczej twarde dowody, a nie jedynie domysły

    Co do samych dekli to wiem w jak to potrafi wkurzyć bo skradziono mi kiedyś 2 dekle z Golfa, po czym kupiłem nowe w ASO i po kilku dniach znów nie było jednego

  12. #12
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    Tablice są już zamazane częściowo. Za rękę go nie złapałem jednak nie mam wątpliwości że to on, (nie robiłem zakupów godzinę czasu... byłem tylko po leki w aptece.) Nie było mnie max 10-12min przy aucie, wątpię w to że ktoś mi zrobił psikus. Nie stałem w ciemnej uliczce. Auto stało całe 3 noce na parkingu dwie ulice dalej na tym samym osiedlu i nikomu to nie przeszkadzało że mam 4 dekle na kołach. Dziwnym trafem gdy stanąłem zaraz za audi TT cabrio w ciągu kilkunastu minut zniknęły mi dekle... i w dodatku koleś z tetetki kręcił się koło mojej akuratnie od strony kierowcy,gdzie zniknęły mi dekle Nie zamierzam bić piany, o te dwa dekle bo to żałosne. Mało nie kosztują - za takie w przyzwoitym stanie trzeba zapłacić 75zł na alledrogo za sztukę.

    Pozdrawiam

  13. #13
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Okazja czyni złodzieja, brakowało mu to przywłaszczył.
    Współczuję bo na Twoim miejscu nieźle bym się wku%&*#*@(*

    Po prostu musisz zrobić wycieczkę do Ostrzeszowa i odebrać co Twoje.
    Trzeba od środka zaznaczać dekle (np nr rej), zawsze to będzie na szybko łatwa identyfikacja.

  14. #14
    Awatar rene
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    KM
    ??
    Rocznik
    '00
    Kolor
    ??'
    Posty
    17
    Żenada auto za 30tyś lub więcej a nie stać go na dwa dekielki np. w aso...
    Ja użytkuje Golfa za lekko ponad 15k ale takich zachowań nie trawię....

  15. #15
    Awatar PatrykTT
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    192
    Może gość jeździ po Polsce i zbiera dekle za które potem kupuje sobie Audi TT

    A tak na serio pierwsze co bym zrobił to monitoring marketu może coś nagrali , na pewno mając pewność że to on nie zostawił bym tego bo za dwa dni zwinie dekle innej osobie...



    Edit:
    Chciałem dodać że jak spotykam TT gdzieś na parkingu to też często oglądam sobie z czystej ciekawości jak wygląda pojazd innej osoby...
    Ostatnio edytowane przez PatrykTT ; 10-06-2012 o 10:31

Podobne wątki

  1. Komplet dekli dekielków do felg AVUS Audi TT S3 czarne lub srebrne
    Przez racesupport w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-04-2017, 11:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •