Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 108

Wątek: Qbas's TT

  1. #76
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Ja nie robiłbym już choinki (nie dodawał kolejnego koloru). Zatem tylko szarości, chromy i czerwienie.

  2. #77
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Ciemnoczerwony prezentuje się ok da mnie bądź szary.

  3. #78
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Widze iz mamy ten sam “ problem “ ja chyba jednak ale jeszcze nie na 100% (muszę się z tym przespać) pomaluje raczej na czerwono ((coś takiego jak Twoje drugie foto ))

    Pozdrawiam
    I TT

  4. #79
    Awatar samek
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Grodzisk Maz.
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    339
    Cytat Zamieszczone przez qbas Zobacz posta
    Mały update, kilka modów:

    - reflektory diodowe
    ...
    Mógłbyś opisać (dla potomnych) wymianę lamp na ledowe?
    Gdzie kupiłeś, jak z kodowaniem, montażem, ew. problemy itp.

    Oczywiście nie wniosę nic nowego do tematu jak dodam, że autko wygląda po prostu świetnie

    Btw. Udało się pomalować zaciski?

  5. #80
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    wlasnie,jesli to nie tajemnica - napisz cos wiecej o wymianie.Równie chetnie poznam cene za jaka je nabyles bo mam "chyba okazje" nabyc komplet ledow za 2200zł po przeliczeniu na pln z wysylka. Czy to jest okazja czy standardowa cena? Byłbym wdzieczny za info,moze byc na priv jak nie chcesz zdradzac ceny

  6. #81
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    LEDy były opisywane już wielokrotnie, ale krótki podsumowanie jak to u mnie wyglądało.

    Kupiłem pełne lampy, zamontowałem (3 śruby się odkręca / luzuje, wysuwa), VCDS-em zmienia się w ustawieniach w sekcji oświetlenie na odpowiadającym dziennym opcji na DRL LED (z listy rozwijanej). I to wszystko. Zaczyna działać wszystko dobrze, ledy świecą mocnej na trybie jazdy dziennej, ściemnieją się jak się załączy xenony lub postojowe. Jak się wymienia całe lampy z osprzętem to koniec roboty, można kupić bez osprzętu i przełożyć, ale pytanie czy zawsze będzie działało. Można ew. skorygować moc świecenia led'ów, ale ja już nie ruszałem tego, choć świecą odrobinę słabiej niż nowe TTki.
    Na pewno wymieniamy tylko lampy nieskrętne na nieskrętne, lub skrętne na skrętne. Zamiana nieskrętnych na skrętne wymaga instalacji dodatkowego hardware'u (sterownika).
    *) generalnie powinno działać bez problemu aczkolwiek pojawiały się na forum informacje o problemach w zal. od wersji BOARDNETZ'a, ale u mnie było bezproblemowo podobnie jak u Mari'ego i Jaaqob'a, więc może to o coś więcej chodzi np. montaż skrętnych lub przeróbka lamp.

    Lampy na Allegro pełne wystawiali nawet za 3,5k. Mnie to kosztowało 2k. Pojedyncze pełne raczej min. 900pln kosztowały jak się orientowałem. Kupiłem u gości co sprzedaje xenowy pod Wawą (Ursus), tel. 603 123 426. Warto sprawdzić stan lamp, czy są wszystkie uchwyty, czy są szczelne i czy powłoka UV nie jest spolerowana / były jakoś regenerowane itd. Stąd szukałem lamp w okolicach Wawy by podjechać i zobaczyć. Z wysyłką jak coś przyjdzie wadliwego to kłopot z odsyłaniem itd. a często są to lampy z powypadkowych aut i bywają "sponiewierane". Lepiej też kupić komplet niż 2 oddzielnie bo LEDy mogą mięć lekko inny odcień świecenia.
    Trzeba też sprawdzić numery lamp. Sprawdzić czy są europejskie i nieskrętne/skrętne.

    Nieskrętne europejskie mają numery:
    8J0 941 003 AJ lewa
    8J0 941 004 AJ prawa

    W razie większej ilości pytań piszcie na PW.

    Ps. Zacisków nie maluję - brak czasu, a raczej jeżeli nawet to na odcień ciemnoszary więc wizualnie niewiele to zmieni, a roboty przy tym sporo.

    Ps2. Dzięki za miłe słowa, w planach sporo jeszcze mod'ów czeka, ale niestety muszą na razie czekać...

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



    Modzik to może nie jest, ale znacząca poprawka. Stara, zniszczona klapka została wymieniona na nową (BIG THX to Paweł) i nareszcie wygląda to tak jak powinno.
    Ps. Stara może pójdzie do malowania i wróci ale już w innym kolorze
    Ostatnio edytowane przez qbas ; 14-08-2013 o 13:32

  7. #82
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Odświeżę trochę wątek. Na razie parę nowych fotek TTuni w Cortinie - domu Quattro (Cortina - home of quattro)

    Gotowa, zatankowana i gotowa do drogi:


    A tak się fachowo trzyma w garażu Audi R8 przez zimę (Ingolstadt)




    W Cortinie TTka miała konkurencję












    Trochę też padało To widok po 1h w sklepie:


    TTka dawała radę i stawała w szranki nawet z takim potworem







  8. #83
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Hehe, jakby w pianie pływała

  9. #84
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    UUuuuu pięknie!
    Bardzo mi się podobają krajobrazy i TT na pierwszym planie!

  10. #85
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Qbas, patrze że dylemat związany z wyborem zwycięzcy konkursu zimowego 2014r jest niczym, w porównaniu z dylematem jaki miałeś wybierając zdjęcia do tegoż konkursu Było w czym wybierać, piękne fotki i auto.
    Pozdro!

  11. #86
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Fajne fotki. autto się prezentuje.

  12. #87
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Qbas, patrze że dylemat związany z wyborem zwycięzcy konkursu zimowego 2014r jest niczym, w porównaniu z dylematem jaki miałeś wybierając zdjęcia do tegoż konkursu Było w czym wybierać, piękne fotki i auto.
    Pozdro!
    Dzięki. No było mi ciężko wybrać, to fakt. Scenerie do robienia fotek były świetne, miałem kilka super pomysłów, ale często nie było jak się autem w te miejsca dostać albo z uwagi na zakazy lub (częściej) z uwagi na takie ilości śniegu że nie było jak wjechać. Przy drodze bywało po 3 metry śniegu! Znaki drogowe były czasem zasypane!!! Całe. A poza tym jednak chciałem pośmigać na nartach.

    TTka się świetnie sprawdziła - śmigała po tym śniegu bezproblemowo, no czasem robiła za pług, bo niestety niskie zawieszenie robiło swoje, ale quattro robi taką robotę, że nawet jak auTTko trochę wisiało na śniegu to sunęło dalej.

    Natomiast Cortina naprawdę jest obwieszona Audi Quattro, bo Audi jako sponsor narciarstwa zjazdowego jest wszędzie na trasach a też akurat w Cortinie się wszędzie reklamują. Audi była masa, bo były akurat zawodu kobiet i wszystkie reprezentacje dostają od sponsora chyba auta, bo wszyscy mieli A6 i Q7 jako wyposażenie.
    Ostatnio edytowane przez qbas ; 28-01-2014 o 16:16

  13. #88
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    kto ma quattro ten ma łatwo piekne zdjecia

  14. #89
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Dawno nie odświeżałem wątku, a pojawił się pewien fajny mod. Kierownica od TT RS. Bardzo poręczny mod - odczucie jak w nowym aucie … bezcenne. Trzeba przyznać, że dużo fajniej się ją trzyma i pokonuje kolejne zakręty. Jest grubsza (to przede wszystkim robi różnicę) i ma fajną dziurkowaną skórę (co bardzo poprawia trzymanie i odczucia). Polecam ten mod.


  15. #90
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Kierownica rewelacja! Szkoda, że jej cena jest niestety bardzo wysoka ale mod super!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •