Cytat Zamieszczone przez TeTe
a to ja myslalem ze mam bity samchodzik ;p nie no zart, takie rzeczy sie zdarzaja przy ekspatacji, u mnie akurat nic nie chrupie strzela itp. do 240 oprocz jednej rzeczy ;]] polka plastkikowa pod tylnia szyba, wyjalem ja, rozkrecilem, nasmarowalem woskiem i zlozylem, juz jest lepiej ale ten plastik jest jakis denny, ciekawe czy u was tez ten plastik trzeszczy.... tylko na dziurach....
no jasne - polka to znany temat ja jezdze wogole bez niej bo dostawalem pierdolca

[ Dodano: Pon Wrz 03, 2007 9:57 am ]
Cytat Zamieszczone przez SilverTM
OOOOO Mari jesteś boski Mam to samo brzęczenie z klimatronika dosłownie dostaje pier***ca. A objawia sie to przeważnie tylko wtedy kiedy auto nabiera lekkich wibracji np jak sie porusza albo silnik działa na ssaniu. Jak sie stuknie w klimatronik to tak jakby coś tam latało. Mi sie wydaje ze to dzwiek tak jakby wentylatorka jakiegoś ale jest tam coś takiego ?
chlopaki - jesli to z klimatronika wam brzeczy, to po co checie sciągac cala deche? sciagajcie tylko srodek

a wogole to sprawdzcie najpierw czy to na pewno panel klimy a nie np. radio, bo czesto luzno siedzi - u mnie luzno siedzialo. najlepiej sprawdzac w ten sposob, ze jedziesz, zaczyna trzeczec, wiec przyciskasz mocno palcem (w czasie jazdy) i jak przestanie trzeszczec no to juz wiesz gdzie i co trzeszczy