Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Just Been Paid - Jss Tripler - 1,5%-2% dziennie przez 81 dni

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarna
    Posty
    87

    Just Been Paid - Jss Tripler - 1,5%-2% dziennie przez 81 dni

    ..................................
    Ostatnio edytowane przez w0jt4k ; 04-03-2013 o 16:15

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Już się zapisuje. Pewnie kilka miesięcy i na TTRS uskładam.

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarna
    Posty
    87
    Prosze bez takich komentarzy. Przekonaj sie sam a potem mozesz tak pisac
    Zarabiam jeszcze w bannersbroker. Miesiecznie wychodzi mi lepiej niz srednia krajowa, takze nie narzekam.

    Tak w ogóle na TT zarobiłem właśnie przez internet, takze jak sie chce to mozna.
    Niestety wiele ludzi podchodzi do tego tematu sceptycznie

  4. #4
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez w0jt4k Zobacz posta
    Prosze bez takich komentarzy. Przekonaj sie sam a potem mozesz tak pisac
    Zarabiam jeszcze w bannersbroker. Miesiecznie wychodzi mi lepiej niz srednia krajowa, takze nie narzekam.

    Tak w ogóle na TT zarobiłem właśnie przez internet, takze jak sie chce to mozna.
    Niestety wiele ludzi podchodzi do tego tematu sceptycznie
    Proszę cię bez takich postów jaki dałeś w całym tym przewodzie pokarmowym zarabia pierwsze ogniwo. Temat piramid finansowych nie jest od wczoraj. Generalnie jak widać ludzie nadal w to wierzą i jak ktoś chce zarobić niech pomyśli o własnej piramidzie tylko nie w Polsce bo u nas jest to nielegalne.

    Reasumując, prawdziwe pieniądze zarabia się ciężką pracą do puki się tego nie zrozumie to się ich nie będzie zarabiać. Tyle w temacie mam do powiedzenia

    EDYCJA ---------- Post dodany 17:36 23-05-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez w0jt4k Zobacz posta

    Tak w ogóle na TT zarobiłem właśnie przez internet, takze jak sie chce to mozna.
    Niestety wiele ludzi podchodzi do tego tematu sceptycznie
    Tak, bardzo sceptycznie podchodzę do zarabiania w internecie

  5. #5

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarna
    Posty
    87
    Najpierw poczytaj o justbeenpaid, a takze o bannersbroker ktorym wspomnialem, bo widze ze nie znasz definicji piramidy finansowej.
    Piramida to jest mmm-2011, ale nie justbeenpaid.
    Takze jezeli sie nie znasz, to sie rownie dobrze nie wypowiadaj.

    JBP jest legalne, ale ok.

    Pogadamy za jakis czas, takze z dochodow zamierzam sie rozliczac.

    Zapraszam na konferencje justbeenpaid tam sie wszystko dowiesz ze szczegolami, pozdro

    EDYCJA ---------- Post dodany 16:20 23-05-2012 ---------- EDYCJA

    A i zapraszam do przeczytania malej lektury:

    Czy JustBeenPaid i JSS-Tripler to Piramida Finansowa? - Forum - Forumowisko.pl
    Czym tak naprawdę jest JustBeenPaid? Czy jest Piramidą Finansową? | Ile potrafisz zarobić w JSS-Tripler JustBeenPaid'a?
    Ostatnio edytowane przez w0jt4k ; 23-05-2012 o 17:17

  6. #6
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Good Luck!
    I don't have dreams, I have goals.

  7. #7
    Awatar PawelM
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    -
    Posty
    478
    Uwielbiam takie akcje: Rejestruj się i klikaj! Wpłać kasę i zarabiaj!!!

    A potem jak właściciel serwisu będzie miał na koncie 100mln$ to się zawinie i nikt go nie znajdzie i będzie płacz i pytania gdzie są moje pieniądze Telewizja i internet zaczną huczeć, z legalnego interesu stanie się nielegalnym interesem, otrzyma jakiś ładny przydomek i skończy jako artykuł na wikipedii No i wiadomo że musi być sporo takich ludzi co się pochwali na forum że se Audi TT kupili wchodząc w to, bo inaczej reszta by nie przyszła. Takie firmy właśnie powstają jak jest ten tak zwany kryzys finansowy bo daje możliwość szybkiego zarobku teoretycznie bez ryzyka. Ludzie zaczynają zastawiać swoje domy a jak przycisk "wypłać" przestaję działać to nawet nie ma się na kogo poskarżyć.

    Ergo: TAK, ludzie zarabiają TERAZ i wierzę w to. Po jakimś czasie interes się zwinie i nikt nie zobaczy swoich pieniędzy. W kapitalizmie nie ma nic za darmo.

  8. #8

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarna
    Posty
    87
    Spoko. Nie wierzysz mi to nie musisz. Nie mowie, ze akurat na tym zarobilem, ale ze na internecie.

    Zarabiam na internecie juz ponad 5 lat, zamierzam sie brac za programowanie i grafike komputerowa, na pewno bedzie to moje zrodlo dochodu.
    Nie wykluczam oczywiscie, ze nie bede pracowal w jakiejs agencji czy cos, ale ludzie ktorzy twierdza, ze w internecie nie da sie zarobic to sa w bledzie.
    Sporo ludzi zarabia kilkanascie tysiecy miesiecznie.

    A temat zalozylem po to, by pokazac komus ze moze sobie dorobic jak chce. Nikt przeciez tego nie traktuje jako jedyne zrodlo dochodu.
    Takze spokojnie, nie interesuje Cie to po prostu nie pisz. Aczkolwiek na pewno bys nie pozalowal.

    Chcecie pewny program to zapraszam po wiecej info na PW w sprawie bannersbroker.

    1 maja bylo spotkanie z wlascicielem w Warszawie, na wakacjach bedzie w portugalii oficjalne otwarcie na Europe.

    Pozdrawiam

  9. #9

    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    Ja nie wiem jak z tym jest czy to prawda czy nie ale kolega brał kiedyś udział w czymś podobnym to za rozsyłanie takich reklam jak ta dostawał dodatkową gotówke i plusy. I do tego są tak zwane sponsorowane linki użytkownik go dostaje i jak ktoś poprzez niego wejdzie to ma tam jakieś + . Ja popieram Jaaqoba kase wole mieć w ręce lub na koncie a nie jakaś wirtualna.

    Mimo wszystko życzę powodzenia

  10. #10
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez w0jt4k Zobacz posta
    Spoko. Nie wierzysz mi to nie musisz. Nie mowie, ze akurat na tym zarobilem, ale ze na internecie.

    Zarabiam na internecie juz ponad 5 lat, zamierzam sie brac za programowanie i grafike komputerowa, na pewno bedzie to moje zrodlo dochodu.
    Nie wykluczam oczywiscie, ze nie bede pracowal w jakiejs agencji czy cos, ale ludzie ktorzy twierdza, ze w internecie nie da sie zarobic to sa w bledzie.
    Sporo ludzi zarabia kilkanascie tysiecy miesiecznie.

    A temat zalozylem po to, by pokazac komus ze moze sobie dorobic jak chce. Nikt przeciez tego nie traktuje jako jedyne zrodlo dochodu.
    Takze spokojnie, nie interesuje Cie to po prostu nie pisz. Aczkolwiek na pewno bys nie pozalowal.

    Chcecie pewny program to zapraszam po wiecej info na PW w sprawie bannersbroker.

    1 maja bylo spotkanie z wlascicielem w Warszawie, na wakacjach bedzie w portugalii oficjalne otwarcie na Europe.

    Pozdrawiam
    Wojetk, widzisz nie rozumiesz jednego nikt nie twierdzi, że się w internecie nie da zarabiać. Tak się składa, że prowadzę firmę informatyczną i zatrudniam grafików, programistów, koderów itd 90% produktu jaki tworzymy jest na potrzeby internetu a reszta to DTP. Tylko praca a jakieś piramidy finansowe to dwie różne rzeczy. Jeśli chcesz zarabiać weź się za naukę programowania i nastaw się na ciężką pracę a odniesiesz sukces tyle, że będzie on poparty ciężką pracą a nie łatwizną.
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #11
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    w0jt4k spox moze i Tobie sie tam jakos wiedzie ale mimo intencji wiekszosc w tym i ja podchodzi sceptycznie do tego typu ((nazwijmy to inwestycji )) jak juz pisal Jaaqob tez tylko ufam wlasnorecznie zarobionym € ... jest to i moze w moim przypadku bardzo ciezka fizyczna praca ale tak juz mama mnie wychowala ze za darmo niema nic ... wiec tego sie trzymam i tego typu akcje traktuje troszke z usmiechem .... a wolne € inwestuje w nowe maszyny material bo jakos tak bardziej mi sie to oplaca .... wiec jesli zarabiasz tak dodatkowo to fajnie i trzymaj sie tego ... pozdrawiam
    I TT

  12. #12
    Awatar PawelM
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    -
    Posty
    478
    Cytat Zamieszczone przez w0jt4k Zobacz posta
    Takze spokojnie, nie interesuje Cie to po prostu nie pisz.
    Kolego kochany, to jest wolne forum i będę sobie pisał na dowolny temat czy tego chcesz czy nie Nie należy się bać krytyki bo czasem jest konstruktywna. Nie widzę zasady typu "można pisać posty tylko wtedy gdy zgadzasz się z autorem". Tym bardziej że pokazuję że realne ryzyko istnieje i to duże i historia już widziała takie przypadki.

    Cytat Zamieszczone przez w0jt4k Zobacz posta
    A temat zalozylem po to, by pokazac komus ze moze sobie dorobic jak chce.
    No to ja też pokazuje: Praca.pl - Oferty pracy - praca dla Ciebie od zaraz

    No i ja też zarabiam na internecie! Robię strony i aplikacje WEB

    MOIM ZDANIEM ta strona to jest modelowy przykład jak wyciągać od ludzi kasę: Zdobyć zaufanie a następnie je wykorzystać. W tym celu trzeba jeździć po świecie, reklamować się i pokazywać tyle plusów żeby omamić ludzi. Przecież to podstawowe pytanie: Zachęcony poprzednimi małymi zyskami inwestuje 10 000 $. Po tych 81 dniach, wchodzi na stronę żeby spić piankę z zysków. A tu tylko zgłoszenie: błąd 404 brak strony. I co zrobi inwestor? Nico, powie se jedynie ale ja byłem głupi że w to wszystko uwierzyłem. Czy to nie jest możliwe? Czy to nigdy wcześniej się nie wydarzyło?

    No cóż, mam nadzieje że ten temat jeszcze będzie za kilka lat i zobaczymy czy miałem racje...

  13. #13

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarna
    Posty
    87
    Pisalem wczesniej, ze ja nie traktuje to jako moja prace!
    Zainwestowalem wolne srodki, dziennie mam ok 70$ wiec dlaczego mam nie korzystac z tego skoro jestem na + ?
    Wszedzie jest ryzyko, nie ma rzeczy pewnych. Rzecza pewna to jest smierc.
    Ale wiem, ze program poki co ma sie dobrze i pociagnie na pewno jeszcze jakis czas, takze jezeli chce ktos zainwestowac jakies pieniadze to zapraszam.

    Obecnie ma byc restart, ktory chroni program przed bankructwem i jest idealna okazja do zainwestowania wolnych srodkow.

    Napisalem temat by sie podzielic tym z innymi, a z poleconego dostaje 1$ za kazda pozycje co on zakupil i moge od razu wyplacic dlatego warto reklamowac dalej.

    Za programowanie mam sie zamiar wziac solidnie, wiem ze na tym da sie wyzyc. Sporo mozna zarobic na samych zleceniach przez internet, a rowniez godne pieniadze zarobic w normalnej pracy. Kiedys sie bawilem w grafike komputerowa, troche mi sie zapomnialo i zamierzam powrocic do tego z powrotem.

  14. #14
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez w0jt4k Zobacz posta
    Pisalem wczesniej, ze ja nie traktuje to jako moja prace!
    Zainwestowalem wolne srodki, dziennie mam ok 70$ wiec dlaczego mam nie korzystac z tego skoro jestem na + ?
    Wszedzie jest ryzyko, nie ma rzeczy pewnych. Rzecza pewna to jest smierc.
    Ale wiem, ze program poki co ma sie dobrze i pociagnie na pewno jeszcze jakis czas, takze jezeli chce ktos zainwestowac jakies pieniadze to zapraszam.

    Obecnie ma byc restart, ktory chroni program przed bankructwem i jest idealna okazja do zainwestowania wolnych srodkow.

    Napisalem temat by sie podzielic tym z innymi, a z poleconego dostaje 1$ za kazda pozycje co on zakupil i moge od razu wyplacic dlatego warto reklamowac dalej.

    Za programowanie mam sie zamiar wziac solidnie, wiem ze na tym da sie wyzyc. Sporo mozna zarobic na samych zleceniach przez internet, a rowniez godne pieniadze zarobic w normalnej pracy. Kiedys sie bawilem w grafike komputerowa, troche mi sie zapomnialo i zamierzam powrocic do tego z powrotem.
    Zasada w życiu jest bardzo prosta ale bardzo trudno czasem ludziom w nią uwierzyć. Rób to co lubisz robić najbardziej i dąż w tym do perfekcji. Nie ważne czy będziesz świetnym programistą, świetnym fryzjerem czy świetnym tynkarzem. Jeśli tylko będziesz świetnym fachowcem, będziesz swoją pracę wykonywał z pasją ludzie będą cię polecać i będziesz zarabiać, pieniądze same przyjdą. Dlatego proponuje wziąć się za programowanie jeśli nie masz zdolności plastycznych. Wiem, że da się grafikę wyćwiczyć ale pamiętaj, że trzeba być w tym świetnym a w przypadku rysowania istotny jest też talent. Jeśli go masz idź w tym kierunku jeśli nie będzie ci dużo trudniej ale też jest możliwe to do osiągnięcia.
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 23-05-2012 o 19:37
    I don't have dreams, I have goals.

  15. #15

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarna
    Posty
    87
    Zawsze trzeba sie liczyc z ryzkiem. Znajomy jest tam juz ponad rok i on nie zaluje, ze tam wszedl.
    Ja rowniez tez nie, bo kapital mi sie zwrocil, dlatego ja nie bede zalowal, ze jestem w tym programie i czerpie jak najwiecej korzysci z niego.

    Kto ryzykuje moze przegrac, kto nie ryzykuje zawsze przegrywa.

    Akurat zdolnosci plastyczne mozna powiedziec, ze mam i na pewno bede sie pchal w obie dziedziny.
    Ja rowniez jestem zdania, by powrocic do tematu za rok.
    Nie dosc, ze przedstawie rezultaty z programow to i moze efekty mojej pracy w programowaniu, grafice.

Podobne wątki

  1. Popadłem przez Was w forumoholizm.
    Przez minibigii w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-03-2017, 21:48
  2. RS3 z silnikiem seryjnym od TT-RS po modach przez MTM
    Przez MichalTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-02-2012, 21:50
  3. Naprawianie komputerów przez internet ?
    Przez Malinovsky w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-11-2011, 19:56
  4. Ale urwał.... przypomniane dziś przez TVN.
    Przez VanWave w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 11-01-2011, 19:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •