Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 47

Wątek: moja TT vs nowe M5(560ps)

  1. #31
    Awatar MiroTT 1,8T
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    2000
    Kolor
    quattro
    Posty
    636
    Haldex jest w gotowosci zawsze ,nawet przy 230km-h nie ma reguly,jak trzeba to zawsze zpina.Gaz do oporu na v-max i tyl zapiety caly czas.

  2. #32
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    przedwczoraj wieczorem spotkałem nowe białe M6 na Mc Donalds. Furka śliczna i dużo ładniejsza niż poprzednia bmw z którą się łapałem. Ta robiła super wrażenie. Podjechałem do właściciela chciałem pogadać ale mnie troszkę olał :P
    Potem postanowiłem ,że się uczepię jak rzep psiego ogona ,poczekałem aż odjedzie od driva i pojechałem za właścicielem w stronę ciechanowa. Zobaczył że coś tam się uczepiło i chciał uciekać ale że ja siedzę na ogonie i przy stu osie....znaczy osiemdziesięciu km/h go wyprzedziłem to kierowca już zwątpił. Z tego co mi przekazano to chyba kojarzę właściciela i dopiero co kupił te M6 dlatego zapewne jeszcze bał się rwd z taką mocą po wąskich krętych drogach. Troszkę pozostał niedosyt bo rzadko się trafiają takie bananowe fury chętne do ścigania
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 05-03-2013 o 10:29

  3. #33
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    Co znaczy bananowa fura? Cos z murzynami czy malpami?

  4. #34
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    przedwczoraj wieczorem spotkałem nowe białe M6 na Mc Donalds. Furka śliczna i dużo ładniejsza niż poprzednia bmw z którą się łapałem. Ta robiła super wrażenie. Podjechałem do właściciela chciałem pogadać ale mnie troszkę olał :P
    Potem postanowiłem ,że się uczepię jak rzep psiego ogona ,poczekałem aż odjedzie od driva i pojechałem za właścicielem w stronę ciechanowa. Zobaczył że coś tam się uczepiło i chciał uciekać ale że ja siedzę na ogonie i przy stu osie....znaczy osiemdziesięciu km/h go wyprzedziłem to kierowca już zwątpił. Z tego co mi przekazano to chyba kojarzę właściciela i dopiero co kupił te M6 dlatego zapewne jeszcze bał się rwd z taką mocą po wąskich krętych drogach. Troszkę pozostał niedosyt bo rzadko się trafiają takie bananowe fury chętne do ścigania
    Paweł, sam jesteś sobie winny zrobiłeś bardzo mocną furę z którą nie ma 99,5% szans aut w tym kraju i płaczesz, że pozostałe 0,5% nie chce się ścigać albo nie możesz ich natrafić Swoją drogą przyjemne musi być uczucie jechania czymś tak mocnym, że mało kto może podskoczyć.
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #35

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Paweł, sam jesteś sobie winny zrobiłeś bardzo mocną furę z którą nie ma 99,5% szans aut w tym kraju i płaczesz, że pozostałe 0,5% nie chce się ścigać albo nie możesz ich natrafić Swoją drogą przyjemne musi być uczucie jechania czymś tak mocnym, że mało kto może podskoczyć.
    o tyle o ile sprinty spod świateł do kolejnych świateł na prostej, trzypasmowej po suchym czy lekko mokrym mają sens, coby niektórym bananowym furom popsuć zabawę i dzień , to ganianie blisko 2paki po winklach gdzie o tej porze roku w cienistych miejscach może się czaić lód to... nie stanowi to o sprawności samochodu tylko o .... peep - ocenzurowano, hehe.......
    mnie juz też kilka clio wyroochało gdzieś w trasie ale ja już przeżyłem jeden crash test przez debila , który mi drogę zajechał.... więc wiem co mówię... droga publiczna, to nie zamknięty tor....!!!
    a moze się tylko zestarzałem.... hehe
    pozdr

  6. #36
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Jasne, zależy od warunków. Dziś było piękne słoneczko, a na moście Północnym w południe puste 3 pasy nowiutkiego asfaltu, jak na pasie startowym, aż żal by było nie zamknąć licznika

  7. #37
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    Cytat Zamieszczone przez kisseM Zobacz posta
    Co znaczy bananowa fura? Cos z murzynami czy malpami?
    ARO - Ken I Barbie - YouTube

    pozdro ;]
    Drr

  8. #38
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Jasne, zależy od warunków. Dziś było piękne słoneczko, a na moście Północnym w południe puste 3 pasy nowiutkiego asfaltu, jak na pasie startowym, aż żal by było nie zamknąć licznika
    humidorek, potwierdzam, dziś wieczorem obwodnicą Mińska Maz. bardzo przyjemnie się jechało
    Te Terrere Terrere terererererere …

  9. #39
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    Paweł no takimi furkami mało kto się ściga niestety :/ ale między M5 a M6 nie ma dużej różnicy,ok 0-200 1s na korzyść M6
    Tak lata silnik z e60 w z3 TOP SPEED BMW Z3 V10 0 340 Km/h - YouTube jak by tu był ten z nowej emki było by ciekawie

  10. #40
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Żeby nie zakładać nowego tematu....nie wiem jak to się stało, ale udało mi się jakimś cudem "zklilować" BMW M5 E60. Kierowca z rejestracją niewielkiego miasteczka pod Warszawą, znanego z porachunków mafijnych, bardzo nierozsądnie lawirował między samochodami, więc dogoniłem go i ustawiliśmy się obok siebie na światłach. Start z wysokiej jedynki...i w sumie nie dogonił mnie aż do czasu jak zjechałem na którymś tam z kolei skrzyżowaniu w lewo....nie wydaje mi się że moje skromne seryjne 225Q dało tak łatwo radę 507RWD, no ale banan mam teraz od ucha do ucha
    Te Terrere Terrere terererererere …

  11. #41
    Awatar lordfury
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Lapiz
    Posty
    453
    Gratuluję cudu . Aczkolwiek nierozsądne lawirowanie między autami musiało się chyba później przełożyć na równie nierozsądne używanie łopatek przy kierownicy...

  12. #42
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Żeby nie zakładać nowego tematu....nie wiem jak to się stało, ale udało mi się jakimś cudem "zklilować" BMW M5 E60. Kierowca z rejestracją niewielkiego miasteczka pod Warszawą, znanego z porachunków mafijnych, bardzo nierozsądnie lawirował między samochodami, więc dogoniłem go i ustawiliśmy się obok siebie na światłach. Start z wysokiej jedynki...i w sumie nie dogonił mnie aż do czasu jak zjechałem na którymś tam z kolei skrzyżowaniu w lewo....nie wydaje mi się że moje skromne seryjne 225Q dało tak łatwo radę 507RWD, no ale banan mam teraz od ucha do ucha
    Kill to kill więc gratki musiał się zdziwić, inna sprawa to że kierownik BMW albo pogubił koniki albo nie ogarniał auta.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #43
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    morał z tego taki ... po co przepłacać ;]
    Drr

  14. #44
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Żeby nie zakładać nowego tematu....nie wiem jak to się stało, ale udało mi się jakimś cudem "zklilować" BMW M5 E60. Kierowca z rejestracją niewielkiego miasteczka pod Warszawą, znanego z porachunków mafijnych, bardzo nierozsądnie lawirował między samochodami, więc dogoniłem go i ustawiliśmy się obok siebie na światłach. Start z wysokiej jedynki...i w sumie nie dogonił mnie aż do czasu jak zjechałem na którymś tam z kolei skrzyżowaniu w lewo....nie wydaje mi się że moje skromne seryjne 225Q dało tak łatwo radę 507RWD, no ale banan mam teraz od ucha do ucha
    Jerry , biorąc pod uwagę że w Polsce jest podobno więcej "M-ek" BMW niż wyprodukowano w Niemczech, istnieje duże prawdopodobieństwo że objechałeś jakieś 520, no może 530 mające ok. 230KM Chyba że kierowca był mocno nieogarnięty i trafiła Ci się prawdziwa M5, ale w takim wypadku prędzej czy później by Cię dogonił
    Tak czy inaczej przyniosłeś chwałę dla TT i gratuluję killa

  15. #45
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Hehehe...miałem uchylone okna bo chciałem sobie posłuchać tego wyścigu, no i ta E60 nie dość że miała z tyłu dwa podwójne wydechy (to zauważyłem jak jeszcze lawirowała między autami) do tego podczas startu zaryczała jak prawdziwa V10. Kierowca tej M5 musiał więc chyba za dużo kresek tego wieczoru powciągać i nie ogarniał auta....no ale kill to kill jak to mówi ZUCZEK, więc się jaram a TT dostała ode mnie kąpiel i soczyste klepnięcie w spojlerek na dobranoc za dobre sprawowanie
    Te Terrere Terrere terererererere …

Podobne wątki

  1. Moja TT
    Przez kroolik w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-01-2017, 10:18
  2. Nowy silnik, nowe logi, nowe problemy. Proszę o wsparcie.
    Przez Bejrut w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-12-2015, 12:50
  3. Moja TeTka :) Q
    Przez barwa73 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-07-2015, 13:47
  4. QuaTTro 225 jest moja i tylko moja
    Przez jarex w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 11-12-2013, 08:32
  5. Wariat Moja TT:D
    Przez Wariat w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-04-2013, 17:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •