Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
nie wiem ale jak dla mnie M5 nie jest szybkie, Michał mnie dużo bardziej przeganiał niż te M5 , od 100 na godzine M5 miała full trakcję a doszła mnie dopiero tuż przed 200 więc bardzo kiepsko, ale co tu się dziwić jak to klocek i waży prawie 2 tony;/
Zależy jak się na to patrzy. Według mnie uratował Ciebie tylko napęd na cztery koła. Z Twojego punktu widzenia wyprzedziła Ciebie M5 "dopiero" przy 200 km/h, a z jego on Ciebie wyprzedził w zaledwie po 12 sekundach od startu i tylko dlatego tak późno, bo masz napęd na cztery koła. Proszę nie złość się na mnie, ale ja to właśnie tak widzę.
Myślę, że gdyby pan z M5 ogarniał w połowie tak jak Ty swój samochód, wyprzedziłby Ciebie Pawle troszkę wcześniej.
Oczywiście nie ulega wątpliwości , że przez te parę sekund jechałeś przed BMW M5 i tego nie podważam i również tego że do około 200 km/h jechałeś jak równy z równym. Wiem że masz wspaniały, bardzo mocny i dynamiczny samochód, lecz w tym wypadku to nie był kill. Z całym szacunkiem dla Twojej osoby i super auta, ale taka jest moja pierwsza refleksja na ten temat.
Pozdrawiam