Chciałem się przywitać ze wszystkimi zainteresowanymi tą stronka. Jestem z Krakowa. Auto jest z 2002 r i zostało kupione w salonie w Polsce (Kraków). Dzięki temu i dbałości właściciela ( nie jeżdżone zimą) jest w idealnym stanie. Wszystko w nim jest bez zarzutu, w stanie idealnym. To mnie cieszy, poniewaz mam go zamiar mieć długo, bardzo długo. Zadne inne, a miałem ich ponad 24 nie dostarczało mi takich wrazeń wzrokowych, jak równiez z jazdy, jak ta Tecia. Jest perfect w kazdym mm Zderzaki przód i tył zostały zakupione juz w salonie i dostarczone z nowym autem. Podobnie kompletny układ wydechowy REMUS. Przez to koszt zakupu auta wzrósł o 25 000 zł. Oczywiście oryginalne zderzaki posiadam - kompletne.

Jedyne zmiany jakich dokonałem to :
- wymiana fabrycznych tylnych lamp, pomimo ich idealnego stanu, na black lexus,
- pomalowanie zacisków klocków hamulcowych tył i przód -lakier termiczny MOTIP Red
- pomalowanie rozpórki kielichów amorów przód na kolor jw.


Pokusiłem się również o wymianę filtru powietrza na sportowy stozkowy, ale po dłuższej trasie zrezygnowałem z tej modyfikacji. Hałas ( syki ) jaki dochodził spod klapy mało mnie "brał", a i miałem wrażenie, ze wbraw temu co sugerują na różnych forach .. auto straciło moc. Jakby dłużej się zbierało i dławiło sie powietrzem. Ciekawe co inni na ten temat sądzą..???


[ Dodano: Pią Sie 31, 2007 12:13 am ]