Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Witam wszystkich mile :)

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337

    Witam wszystkich mile :)

    Chciałem się przywitać ze wszystkimi zainteresowanymi tą stronka. Jestem z Krakowa. Auto jest z 2002 r i zostało kupione w salonie w Polsce (Kraków). Dzięki temu i dbałości właściciela ( nie jeżdżone zimą) jest w idealnym stanie. Wszystko w nim jest bez zarzutu, w stanie idealnym. To mnie cieszy, poniewaz mam go zamiar mieć długo, bardzo długo. Zadne inne, a miałem ich ponad 24 nie dostarczało mi takich wrazeń wzrokowych, jak równiez z jazdy, jak ta Tecia. Jest perfect w kazdym mm Zderzaki przód i tył zostały zakupione juz w salonie i dostarczone z nowym autem. Podobnie kompletny układ wydechowy REMUS. Przez to koszt zakupu auta wzrósł o 25 000 zł. Oczywiście oryginalne zderzaki posiadam - kompletne.

    Jedyne zmiany jakich dokonałem to :
    - wymiana fabrycznych tylnych lamp, pomimo ich idealnego stanu, na black lexus,
    - pomalowanie zacisków klocków hamulcowych tył i przód -lakier termiczny MOTIP Red
    - pomalowanie rozpórki kielichów amorów przód na kolor jw.


    Pokusiłem się również o wymianę filtru powietrza na sportowy stozkowy, ale po dłuższej trasie zrezygnowałem z tej modyfikacji. Hałas ( syki ) jaki dochodził spod klapy mało mnie "brał", a i miałem wrażenie, ze wbraw temu co sugerują na różnych forach .. auto straciło moc. Jakby dłużej się zbierało i dławiło sie powietrzem. Ciekawe co inni na ten temat sądzą..???


    [ Dodano: Pią Sie 31, 2007 12:13 am ]
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Widzialem taka podobna TTke z pakietem riegera za 33.000 ale mam nadzieje ze to nie ta bo tamta byla w dosc srednim stanie Witamy
    ttless..

  3. #3

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    witamy witamy widze ze krakow zaczyna sie umacniac na forum

  4. #4
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    z ciekaowsci pozwole sobie zapytac Cie, ile dales za swoje cacuszko? Pytanie moze troche nie na miejscu ale od pewnego czasu na forum dyskutujemy o cenach TT w najprzerozniejszych stanach, o bezwypadkowych i tych ... "bezwypadkowych" . Oczywiscie podaj jakies widelki 10 tys, jestem ciekaw ile kosztuje taki krajowy egzemplarz od pierwszego wlasciciela. Twoje audi jest bezwypadkowe?

  5. #5
    iceboy
    Gość

    Audi TT w perfekcyjnym stanie to duzo szczęścia.

    Witam,
    Samochód jest absolutnie bezwypadkowy, mało - jest bezkolizyjny. Cena- bardzo atrakcyjna, jak na ten model i stan igła. Teraz za taką cenę mogłbym kupić co najwyżej 180 konne w niepewnym stanie. Sprzedający nie narzekał na brak kasy, miał innych, wysokiej klasy jeszcze 5 aut, w tym nowe audi off road.
    Inaczej ... po prostu było to moje małe szczęście
    Ale polowałem na takie TT 1.5 roku.
    Rada?

    1.Zachować spokój-to dobra rada przy zakupie.
    2.Szukac auta, które wyjechało z polskiego salonu. Warto dać więcej, bo i tak dołożysz 3 x tyle, jezeli kupisz "składaka", a i tak nie dorównasz zadbanemu i pewnemu autku.

    Pozdrawiam,

    pees,

    właśnie sprowadziłęm sobie ze Stanów kompletną inastalację angel eyes. Jutro zabieram się do rozkładania przodu. Sam, bo wiem, ze wtedy będzie to zrobione perfect. Nie cierpię serwisów- wtym autoryzowanych. Partacze do potęgi.

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337

    Moje auto

    Kilka fotek:
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  7. #7
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    to co napisales to my wiemy Ja szukalem pol roku ponad i kupilem pierwsza z brzegu ze szwajcarii, niestety nic nie ma darmo. SilverTM dosyc niedawno kupowal 2003 rok, tanio nie bylo, ale cena byla adekwatna. Zgaduje, ze wartosc takiego egzemplarza jak Twoj to 55 tys >>. Widze, ze masz pakiet RIEGERa? Juz byl z autkiem?

  8. #8

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337

    Pakiet

    Witam. Dałem 60 kawałków. Tak, był pakiet .. facet dał za nową, juz z pakietem 200 000 zł. Tak powiedział. Oczywiście dał mi zderzaki i progi oryginalne- pieknie zapakowane w woreczki bawełniane. Na razie się ich nie pozbywam, choć zawalaja mi piwnicę.
    Pzdr,
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  9. #9
    Mocna Fura
    TTHud | carnivore extraordinaire

  10. #10

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Witaj. Widzialem Cie juz chyba na ulicy z tego co piszesz to mocny egzemplarz gratuluje ale jak chodzi o zderzaki to wole serie.. Pozdrawiam !!
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  11. #11

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337

    zderzaki

    Tak, mocna. Ale nie to mnie cieszy najbardziej. Choć jechałem juz 243 - udokumentowane video z telefonu - i to... heheh w 3-ech na pokładzie. Przy czym najwyższy siedział z tyłu buhahahah .

    Najważniejsze jest to ze nie walona. Ze wszystko w niej działa perfect. A co do zderzaków, to może masz racje. Pabloes tez woli standardowe. Zgodzę się odnosnie przedniego. Moze go wymienie na standard- po zimie. Natomiast ten z tyłu uważam ze jest extra, ponieważ jest nisko zawieszony, co powoduje ze dupka TeTki tak nie wyje do góry ( fajne u panienek : ale czy w TT? hehe ) Lubię tez jej szerokie progi. Stojąc przy standardowej budzie widać to optyczne pobniżenie, właśnie przez ten zderzak z tyłu i progi. Tych nigdy nie wymienię.

    Pozdrawiam,
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  12. #12
    Yep,

    tutaj prawda - o ile przedni spokojnie może wrócić do standardu o tyle tyłek jest naprawde seksowny.
    TTHud | carnivore extraordinaire

  13. #13

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337

    nasze autka

    Hej pabloes ))

    Jak poszukiwania? **** , czy coś masz na oku? Straszna kicha na necie z tymi bitymi. Uważam, ze powinni bezwzględnie wprowadzić nad tym kontrolę. Obowiązek odpowiedzialności nad stwierdzeniami w ogłoszeniach... typu 1 właściciel, nie bity, bezwypadkowy, stan idealny itd. To jakiś koszmar made in Poland. Niezaleznie od tego, bezwzględnie od razu wprowadzić obowiązek podawania kodu VIN. Bez niego ogłoszenie nie mogłoby być wystawione. Jakiś porządek w tym wszystkim, bo naprawdę strachem wieje od tych ogłoszeń.

    Powodzenia w poszukiwaniach, chętnie pomoge.

    Pozdrówka...
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  14. #14
    Jedyne co na razie udało mi się wypatrzeć, to moje czarne pourceux...
    A cała reszta to niestety powtórka z rozrywki. Szukam ostro nawet zamówiłem tester lakieru Niech się boją Ci, którzy będa sprzedawać mi moje ukochane TT.
    TTHud | carnivore extraordinaire

  15. #15
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    na szczescie cos drgnelo w dobrym kierunku. Zbliza sie koniec samowolki z autami z UK. Gdzies czytalem, ze wszytskie auta bez fabrycznie symetrycznej sciany grodziowej maja miec odebrany dowod rejestracyjny (badz cos w tym stylu). Bedzie mozna natomiast robic przekladke w takich, ktore fabrycznie maja dziury po obu stronach z zaslepkami. Widzialem ostanio nowe A4 w trakcie przekladania (wlasnie z symetryczna sciana). Moze sie przy okazji w koncu wezma za "bezwypadkowe" samochody?

Podobne wątki

  1. Audi TT 8J coupé 2.0 do końca miesiaca
    Przez wicznietrzezwy w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 10:42
  2. Witam wszystkich
    Przez Kierone w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-01-2016, 20:33
  3. witam wszystkich, z małym poślizgiem, ale witam :)
    Przez lesnygrzyb w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-09-2015, 10:59
  4. One Mile Festival 23-24 Sierpnia 2014
    Przez kiTTy w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 22:22
  5. Witam Wszystkich:)!
    Przez decniety w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 19:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •