Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jazda Ferrari 458 Italia

  1. #1
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640

    Jazda Ferrari 458 Italia

    Dzisiaj miałem okazję przejechać się w Ferrari 458 i powiem szczerze, że było to po prostu obce uczucie i w żaden sposób nie związane z dotychczasowymi doznaniami podczas jazdy samochodem. Po pierwsze ryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyk którego nie da się opisać! Po drugie moc dzięki której niezależnie od trybu samochód ciągle mieli, 80 km/h dajesz gaz a nim dalej zamiata. To co mnie zdziwiło to zawieszenie i stwierdzam, że tym można jeździć po polskich drogach, wybiera nieprawdopodobnie i jest niesamowite. Niestety w porównaniu z zawieszeniem w TT to u mnie to jakaś totalna pomyłka. Ze śmiesznych rzeczy to jak wraca się do TT to wydaje się że wsiadasz do wysokiego samochodu. Tak czy inaczej polecam wszystkim.

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    Jak już piszesz tak o tym akurat modelu to muszę sprawić ci albo przykrość albo uśmiech na twarzy taki filmik pani jechała tym właśnie autem i spotkała się z lekko za wysokim chodnikiem. Akcja z mojego miasta Ferrari 458 Italia rozbite | Swidnica24.pl - YouTube

  3. #3
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez Cubanito Zobacz posta
    Ze śmiesznych rzeczy to jak wraca się do TT to wydaje się że wsiadasz do wysokiego samochodu.
    To zamias odrazu do TT sie pchac wystarczylo przez chwile np. na traktorze posiedziec a wtedy napewno wejscie do auTTka sprawia ponownie banana na twarzy pozdrawiam
    I TT

  4. #4
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nie trzeba aż takich drastycznych kroków, ja przed wczoraj przejechałem się ex rafałkowym leonem 1.8t strojonym przez gto który zamiast 230km dysponuje pewnie ze 130-140km potem wsiadam do mojej i myślę że auto zapier... ale działa to bardzo krótko bo wczoraj znowu myśli a może coś się popsuło albo konie pouciekały z TT bo jakoś nie jedzie hehehe ach ta natura ludzka;/

  5. #5
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Ja bym chyba nie chciał się przejechać takim samochodem bo później bym po nocach nie mógł spać i liczył kiedy uda mi się na takie uskładać

    EDYCJA ---------- Post dodany 18:55 13-05-2012 ---------- EDYCJA

    ...ale najszybszą kolejką świata bym się chciał przejechać Park rozrywki Ferrari World w Abu Dhabi.. :/ - HYDEPARK 2 sekundy do 100 to już ładnie musi wciskać w fotel . Z hotelu do Abu Dhabi będę miał prawie 2 godziny drogi :/ no nic może jakoś transport uda się zorganizować.

    Oficjalna strona parku: Ferrari World Abu Dhabi | World's largest indoor theme park | Official site

    O ku**a ....


    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 13-05-2012 o 18:01

Podobne wątki

  1. Kupiłem Ferrari!
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 06-02-2015, 11:28
  2. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-05-2013, 08:42
  3. CircuiTTalie - COMO LOMBARDIA ITALIA
    Przez eb84 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-02-2013, 11:26
  4. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-08-2012, 13:53
  5. TT450 Vs Ferrari 430
    Przez ZUCZEK w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-05-2010, 15:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •