Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Radio - stacja multimedialna do TT 8J

  1. #1
    Awatar mati1603
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Działdowo
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrna
    Posty
    11

    Radio - stacja multimedialna do TT 8J

    Witam panowie i panie

    Być może robiłem to źle ale niestety nie mogę znaleźć tematu dotyczącego fajnej stacji multimedialnej do mojego autka.
    W zakupionym przeze mnie modelu było radio fabryczne Audi Chorus, które nie posiada możliwości odtwarzania płyt MP3. Myślę o kupieniu jakiejś fajnej stacji multimedialnej razem z nawigacją. Co możecie polecić? Jeśli jest jakiś podobny temat to jeszcze raz przepraszam i proszę o wskazanie ewentualnie to sobie poczytam.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
    Chce na to przeznaczyć do 3 tysięcy

  2. #2
    Awatar szweda
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez mati1603 Zobacz posta
    Witam panowie i panie

    Być może robiłem to źle ale niestety nie mogę znaleźć tematu dotyczącego fajnej stacji multimedialnej do mojego autka.
    W zakupionym przeze mnie modelu było radio fabryczne Audi Chorus, które nie posiada możliwości odtwarzania płyt MP3. Myślę o kupieniu jakiejś fajnej stacji multimedialnej razem z nawigacją. Co możecie polecić? Jeśli jest jakiś podobny temat to jeszcze raz przepraszam i proszę o wskazanie ewentualnie to sobie poczytam.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
    Chce na to przeznaczyć do 3 tysięcy
    Poszukaj na allegro firm zajmujacych sie instalacja/modyfikacja ori audio w samochodach, byc moze uda sie w tym budzecie wrzucic RNS-E. Bedzie najlepiej wygladać i bajerki w stylu sterowanie z kierownicy czy fis beda dzialac.
    Dobre sprzety 2Din z Navi to 4K w gore
    "Kiedyś w przypływie zniechęcenia nad problemami z moim autem retorycznie zapytałem co się jeszcze %#@! może w nim zepsuć, a teteta podjęła wyzwanie"

  3. #3
    Awatar mati1603
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Działdowo
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrna
    Posty
    11
    ooo jeśli pojawił się temat FISA to ja właśnie posiadam ten tzw. mały fis a jest możliwość zmiany na ten duży? Jaki to koszt ewentualnie byłby?

  4. #4
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez mati1603 Zobacz posta
    Witam panowie i panie

    Być może robiłem to źle ale niestety nie mogę znaleźć tematu dotyczącego fajnej stacji multimedialnej do mojego autka.
    W zakupionym przeze mnie modelu było radio fabryczne Audi Chorus, które nie posiada możliwości odtwarzania płyt MP3. Myślę o kupieniu jakiejś fajnej stacji multimedialnej razem z nawigacją. Co możecie polecić? Jeśli jest jakiś podobny temat to jeszcze raz przepraszam i proszę o wskazanie ewentualnie to sobie poczytam.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
    Chce na to przeznaczyć do 3 tysięcy
    Za te pieniądze kupisz RNSE i tylko to bym polecał. Szukaj RNSE MK2.

  5. #5

  6. #6
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    To ja się przyłączę.
    A pomijając koszty, to jaką stację warto kupić. RNS-E będzie pasować idelanie, te wszystkie 2DIN, np. Alpine [ Alpine - Urządzenia nawigacyjne - INE-W920R ] wypaśny jest ale to bedzie chyba jednak trochę wystawać.
    Czy ktoś używa jakiegoś systemu 2DIN w TT 8J?
    Jak jest z integracją z autem, sterowanie z kierownicy / połączenie z komputerem?
    Jak z uruchamianiem, czytałem że jednak te stacje potrzebuję kilku/kilkunastu sekund na uruchomienie. Np. o tym Dynavin'ie który jest na Windows CE to jest też sporo kiepskich opinii, że długo się bootuje na zimno, że potrafi się przycinać, że radio kiepskie.

    Ja mam BNS 5.0 i mimo, że graficznie wygląda jak ATARI to świeci na czerwono i działa bez zarzutu (oczywiście pomijam sekcję "nawigacyjną").

  7. #7
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Cytat Zamieszczone przez qbas Zobacz posta
    To ja się przyłączę.
    A pomijając koszty, to jaką stację warto kupić. RNS-E będzie pasować idelanie, te wszystkie 2DIN, np. Alpine [ Alpine - Urządzenia nawigacyjne - INE-W920R ] wypaśny jest ale to bedzie chyba jednak trochę wystawać.
    Czy ktoś używa jakiegoś systemu 2DIN w TT 8J?
    Jak jest z integracją z autem, sterowanie z kierownicy / połączenie z komputerem?
    Jak z uruchamianiem, czytałem że jednak te stacje potrzebuję kilku/kilkunastu sekund na uruchomienie. Np. o tym Dynavin'ie który jest na Windows CE to jest też sporo kiepskich opinii, że długo się bootuje na zimno, że potrafi się przycinać, że radio kiepskie.

    Ja mam BNS 5.0 i mimo, że graficznie wygląda jak ATARI to świeci na czerwono i działa bez zarzutu (oczywiście pomijam sekcję "nawigacyjną").
    W tej kwestji jedynie jak Jaaqob pisał RNS-E , w przypadku Alpiny, niestety kłania sie przynajmniej adater pasujacy do konsoli, co do chińczyków dedykowanych, Dynavin, Naviheven itp, to raczej bym sobie darował jakos bardzo przecietna niestety

  8. #8
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Ja się zastanawiam też nad zew. nawigacją, np garminem - muszę gdzieś zobaczyć to RNS-E w akcji, bo to przecież dotykowe nie jest, nie?
    Jak się spisuje mapa polski?
    Jak się wpisuje nazwy - pokrętłem tak jak w BNS 5.0?
    Jest do tego jak połączyć Iphone'a (muzyka)?

  9. #9
    Awatar mati1603
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Działdowo
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrna
    Posty
    11
    No ja po jakimś czasie zdecydowałem się w końcu na 7 calowe JVC z ładną ramką, która niestety nie była tania. Jutro montaż, więc mogę wrzucić kilka zdjęć jak to wygląda, a po jakimś czasie ocenić funkcjonalność i zadowolenie z tego sprzętu. Wolałem trochę lepszy sprzęt, niż kiepskie jakościowo Dynavin.

  10. #10
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Tak zdjęcia please i jak z ramką, czy wystaje, czy równo z ramką jest no i jak to funkcjonuje i jaki model?

  11. #11
    Awatar mati1603
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Działdowo
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    srebrna
    Posty
    11
    model AVH 4400 BT, i do tego jakiś tam moduł nawigacji jest, ale narazie zabrakło funduszy Chodziło mi głownie o te BT do telefonu i dobre audio. Obejdę się jakiś czas bez Navi

  12. #12
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    A i jeszcze apropo instalacji nawigacji np. garmina, czy ktoś ma doświadczenia w prowadzeniu kabli i instalacji zasilania tak by kabel od nawigacji wchodził przez kratkę nawiewu powietrza i był podłączony gdzieś do zasilania 12V.
    Byłoby to idealne miejsce bo prawie nie widać było by kabla, ale czy to wykonane i nie będzie przeszkadzać w nawiewie itd. (lamerskie trochę pytanie, ale muszę zadać )

  13. #13

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    Zambrów
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Black
    Posty
    33
    Nikt nic w temacie nie ruszył ???

  14. #14
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Najlepsza opcja, jaką znalazłem (biorąc pod uwagę możliwości, jakosć i pasujący design) to oryginalne RNS-510. Tylko że to model do aut marki VW, można znaleźć w sieci kilka relacji z wstawienia tego do TT, ale gdyby była gotowa ramka do tego, to już bym wstawił u siebie, a tak spytałem kilku sprzedawców, czy mi znajdą taką ramkę i zamontują i nikt nawet nie odpisał...

    Tu na forum niemieckim jest przykład realizacji, ale nie doszedłem jak taką ramkę zdobyć
    VW Navi RNS 510 in TT einbauen! : Audi TT 8J
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 23-03-2013 o 01:22

  15. #15

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    Zambrów
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Black
    Posty
    33
    Ja zapodałem pioneera avica 930 i powiem że jest koza ramka pasi idealnie nic nie wystaje ale nie ma ster. z kiery olać to mam za to dvd kolorowe ale nie mam kostki haha

Podobne wątki

  1. Stacja multimedialna - prośba o polecenie sprzętu
    Przez hugon24h w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-05-2020, 22:32
  2. MK1 [8N] Kierownica multimedialna
    Przez Faraonix w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-06-2015, 10:12
  3. Wolna stacja FM-pikanie
    Przez Malisz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-02-2015, 14:20
  4. Przystanek między Stacją MK1 a MK2 - A3 8P
    Przez czarny w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 09:50
  5. Stacja multimedialna, duży ekran, zabudowa, itp.
    Przez violinka w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-01-2012, 17:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •