Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Wątek: Potrzeba przewiezenia, pokazania "o co kaman" z TT 8N 225Q :) (Warszawa, ew. okolice)

  1. #16
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ale w czerwcu to Niemcy będą w Polsce na EUR.
    Hehe, może nie wszystkie Niemcy przyjadą. Ważne żeby została ta część która będzie sprzedawała fajne TTki

    EDYCJA ---------- Post dodany 22:24 17-05-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Hehe miło się czyta bo miałem tak samo a jaka radość po zakupie! Coś pięknego
    Jaaqob, jak zamknę oczy to już widzę tę podnoszącą się wskazówkę prędkości na autobahnie

  2. #17
    Awatar PawelM
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    -
    Posty
    478
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    No panowie....pisze jeszcze na szybko bo mi się ręce trzęsą z wrażenia, hehe

    Właśnie się przejechałem TTką cabrio z Pawłem (PawelM) i powiem krótko :nie mam pytań !!!
    Co więcej nie zmieniłem zdania, a teraz jeszcze chętniej kupuję TT 8N 225Q. Ten stan można porównać do "lekkiego obłędu" na punkcie TTki
    Już wiem jak powinna jeździć (o matko i to jak!!!) i odzywać się zdrowa sztuka, dodatkowo jeszcze posłuchałem sobie jak Paweł odjeżdżał pod wiaduktem i naprawdę zawodowo to wszystko brzmi.

    Jest niestety lekko smutna wiadomość w tym wszystkim...nie dostałem urlopu w maju, także wyjazd po TT przełożony na wczesny czerwiec (ale mam już zaklepany jeden tydzień dla siebie na bank) Bardzo możliwe do czerwca będę miał problemy z zaśnięciem, myśląc ciągle o TTce.

    Paweł, jeszcze raz stokrotne dzięki za poświęcony czas, za cierpliwość na różne pytania i oczywiście za przejażdżkę
    Nie ma problemu, właśnie zafundowałem Ci nieprzespane noce Spotkaliśmy się z Jerrym na Warszawskiej Ochocie. Trochę gatki o tym na co zwracać uwagę przy zakupie, potem pochwaliłem się modami pod maską no aż wreszcie "mały przejazd". Ruszyliśmy powoli, ale potem trzeba było się włączyć do głównej drogi a że dziura mała pomiędzy samochodami to strzał ze sprzęgła przy 3,5 RPM i wyrwaliśmy jak z procy. Udał się bardzo dobry start i Jerry w tym momencie na chwilę zamilkł Na 3 biegu już zwolniłem bo jechaliśmy już 45 a można 50 Potem trochę lawirowania pomiędzy samochodami i z powrotem na miejsce spotkanie, trochę gatki i do domu. Fajny wieczór.

    Pozdrawiam, i witam w klubie zarażonych teteholizmem

    I dzięki za wino

  3. #18
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Super, ze Ci sie tak podoba Potem za kazdym razem, gdy bedziesz z niej wysiadal bedziesz jeszcze na nia spogladal przez chwile, zas na mysl, ze zaraz bedziesz ja prowadzil serce bedzie Ci bic szybciej Za duzo tego "bedzie"

  4. #19
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez PawelM Zobacz posta
    Udał się bardzo dobry start i Jerry w tym momencie na chwilę zamilkł Na 3 biegu już zwolniłem bo jechaliśmy już 45 a można 50
    ....dokładnie tak było

    Jeśli TeTeholizm objawia się nałogową chęcią śmigania TTką jeszcze i jeszcze....to wygląda na to że całkiem poważnie się zaraziłem, i to mi się podoba, dzięki

Podobne wątki

  1. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  2. 17.04.2014 - Warszawa ARKADIA godz 19 - poziom "-2"
    Przez hubi_pl w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 18-04-2014, 09:14
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •