Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Wątek: Potrzeba przewiezenia, pokazania "o co kaman" z TT 8N 225Q :) (Warszawa, ew. okolice)

  1. #1
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004

    Potrzeba przewiezenia, pokazania "o co kaman" z TT 8N 225Q :) (Warszawa, ew. okolice)

    Witam ponownie,
    jako że tak jak już wspominałem, za jakieś 2 tygodnie wybieram się do DE na wybranie tej jedynej, wymarzonej TT, a jakoś nigdy nie miałem okazji się nawet być pasażerem w tym samochodzie, stąd moja gorąca prośba:
    Czy jest ktoś w Warszawie i okolicach, w stanie poświęcić chwilkę swojego cennego czasu i zaprezentować mi jak powinno brzmieć i jeździć zdrowe, seryjne TT 8N 225Q ?? Nie chcę odbywać jazdy testowej za kierownicą (podejrzewam iż właściciel z DE raczej nie pozwoli mi poprowadzić auta), ale chcę się wsłuchać jakie odgłosy napędu i zawieszenia są prawidłowe oraz posłuchać ewentualnych rad na co najbardziej zwracać uwagę (chociaż w sumie o tym raczej dużo już wiem z samego forum).
    Czasu zostało mi już niewiele do wyjazdu, także jakby ktoś się chętny zgłosił (choćby na PW) w przyszłym tygodniu to byłoby super.

  2. #2
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Hi gdzie dokladnie Planujesz w DE zakup ....bo jesli np. berlin to troszke moge byc pomocny jesli sprzedajacy pisze o jedzdze testowej to dajemy mu na ten czas jakis dokument ((w razie jakiej kolwiek.....np. radar. itd )) ... i umawiamy sie na czas taki i taki .. testowania autka - ja tak mialem a bylem w kilku miastach i paroma mialem przyjemnosc prowadzic .... wiec wyglada to tak jesli wygladasz na potencjalnego kupca i wlasciciel niema nic do ukrycia to ...nawet samemu da Ci autko na testy ....... ale czasem tez lubia obok siedziec ... lub poprostu jestes pasazerem ... tak to wyglada
    I TT

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a może wybierz jakieś ogłoszenie w pl i się wybierz po prostu? bedziesz miał porównanie

  4. #4
    Awatar PawelM
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    -
    Posty
    478
    Możemy się umówić, ale serii u mnie już dawno nie ma no i zawieszenie z przodu lekko skrzypi

  5. #5
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    He he, nikt w wawie już nie jeździ serią

  6. #6
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Jambolek, będzie to Bawaria, Szwabia (spory obszar bo od Ingolstadt do Stuttgartu) czyli całkiem niezle zagłębie TT-ek Ale dzięki za zaoferowanie pomocy. Sądzę że raczej w większości przypadków będę na miejscu pasażera.

    Pawel-2005, wybierając ogłoszenie w PL z allegro będę raczej miał porównanie jakich TT-ek zapewne nie szukać. To jest jakieś wyjście, ale chyba łatwiej będzie wyłapać jakiś nietypowy odgłos w aucie z DE w porównaniu do sprawnego autka, niż odwrotnie czyli przy zakupie zastanawiać się dlaczego nie słychać pewnych odgłosów niż w przypadku "igły" z allegro

    PawelM, leci PW.

    Darson, odnoszę wrażenie że jeszcze przeczytam kilkanaście tematów na forum i u mnie długo seria też nie zagości, hehehe ale pierwsze primo to zakup, wiadomo

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Mimo wszystko czasem w PL są dobre sztuki, zapewne jest ich mniej niż "igieł" ale jak się chce to można coś trafić ja tam parę lat temu swoją kupiłem w pl, chociaż tak na prawdę była tylko pół roku w pl a wcześniej śmigała w DE i miała wszystkie autentyczne książki itp itd
    Jak ktoś przewiezie to spoczko a jak nie to wbijaj się na allegro i zawsze coś zobaczysz bo jechać na zielonego to serio kiepski pomysł , mój ojciec tak chciał kupować a3 ale mu kazałem obejrzeć coś w pl i potem mi dziekował bo miał porównanie i wiedział już co i jak

  8. #8
    Awatar PawelM
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    -
    Posty
    478
    Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
    He he, nikt w wawie już nie jeździ serią
    Szkoda marnować silnika zbyt małą mocą

  9. #9

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Ja mam prawie serię, delikatny wirus, trochę głośniejszy wydech, mogę pomóc.

  10. #10

    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2000
    Kolor
    n/d
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    jesli sprzedajacy pisze o jedzdze testowej to dajemy mu na ten czas jakis dokument ((w razie jakiej kolwiek.....np. radar. itd )) ... i umawiamy sie na czas taki i taki .. testowania autka - ja tak mialem a bylem w kilku miastach i paroma mialem przyjemnosc prowadzic .... wiec wyglada to tak jesli wygladasz na potencjalnego kupca i wlasciciel niema nic do ukrycia to ...nawet samemu da Ci autko na testy ....... ale czasem tez lubia obok siedziec ... lub poprostu jestes pasazerem ... tak to wyglada
    to w Niemczech są takie przepisy że na jazdach testowych przepisy o dopuszczalnej prędkości nie obowiązują i można bez problemu dawać w palnik? Szkoda że u nas nie ma takiego dobrego ustawodawstwa, kolega raz kupował Audi S8 i przez to że dał w palnik stracił prawo jazdy

  11. #11
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez bartek Zobacz posta
    to w Niemczech są takie przepisy że na jazdach testowych przepisy o dopuszczalnej prędkości nie obowiązują i można bez problemu dawać w palnik?
    Kolega najwyrazniej cos zle odczytal nigdy tak nie napisalem !!! wyraznie napisane jest ze wlasnie po to zostawia sie dokument ((a czasem nawet jeszcze )) podpisujemy sie ze dnia XX.xx od godz. XX.xx do.... to my kierowalismy autem, wrazie gdyby kiedys Wlascicielowi przyslali zdjecia pozdrawiam

    ps


    ...co do dawania po garach sa przeciez autostrady bez ograniczen
    I TT

  12. #12
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    ja mam serięale niestety 180 km

  13. #13
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    No panowie....pisze jeszcze na szybko bo mi się ręce trzęsą z wrażenia, hehe

    Właśnie się przejechałem TTką cabrio z Pawłem (PawelM) i powiem krótko :nie mam pytań !!!
    Co więcej nie zmieniłem zdania, a teraz jeszcze chętniej kupuję TT 8N 225Q. Ten stan można porównać do "lekkiego obłędu" na punkcie TTki
    Już wiem jak powinna jeździć (o matko i to jak!!!) i odzywać się zdrowa sztuka, dodatkowo jeszcze posłuchałem sobie jak Paweł odjeżdżał pod wiaduktem i naprawdę zawodowo to wszystko brzmi.

    Jest niestety lekko smutna wiadomość w tym wszystkim...nie dostałem urlopu w maju, także wyjazd po TT przełożony na wczesny czerwiec (ale mam już zaklepany jeden tydzień dla siebie na bank) Bardzo możliwe do czerwca będę miał problemy z zaśnięciem, myśląc ciągle o TTce.

    Paweł, jeszcze raz stokrotne dzięki za poświęcony czas, za cierpliwość na różne pytania i oczywiście za przejażdżkę

  14. #14
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    No panowie....pisze jeszcze na szybko bo mi się ręce trzęsą z wrażenia, hehe

    Właśnie się przejechałem TTką cabrio z Pawłem (PawelM) i powiem krótko :nie mam pytań !!!
    Co więcej nie zmieniłem zdania, a teraz jeszcze chętniej kupuję TT 8N 225Q. Ten stan można porównać do "lekkiego obłędu" na punkcie TTki
    Już wiem jak powinna jeździć (o matko i to jak!!!) i odzywać się zdrowa sztuka, dodatkowo jeszcze posłuchałem sobie jak Paweł odjeżdżał pod wiaduktem i naprawdę zawodowo to wszystko brzmi.

    Jest niestety lekko smutna wiadomość w tym wszystkim...nie dostałem urlopu w maju, także wyjazd po TT przełożony na wczesny czerwiec (ale mam już zaklepany jeden tydzień dla siebie na bank) Bardzo możliwe do czerwca będę miał problemy z zaśnięciem, myśląc ciągle o TTce.

    Paweł, jeszcze raz stokrotne dzięki za poświęcony czas, za cierpliwość na różne pytania i oczywiście za przejażdżkę
    Ale w czerwcu to Niemcy będą w Polsce na EUR.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #15
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    No panowie....pisze jeszcze na szybko bo mi się ręce trzęsą z wrażenia, hehe

    Właśnie się przejechałem TTką cabrio z Pawłem (PawelM) i powiem krótko :nie mam pytań !!!
    Co więcej nie zmieniłem zdania, a teraz jeszcze chętniej kupuję TT 8N 225Q. Ten stan można porównać do "lekkiego obłędu" na punkcie TTki
    Już wiem jak powinna jeździć (o matko i to jak!!!) i odzywać się zdrowa sztuka, dodatkowo jeszcze posłuchałem sobie jak Paweł odjeżdżał pod wiaduktem i naprawdę zawodowo to wszystko brzmi.

    Jest niestety lekko smutna wiadomość w tym wszystkim...nie dostałem urlopu w maju, także wyjazd po TT przełożony na wczesny czerwiec (ale mam już zaklepany jeden tydzień dla siebie na bank) Bardzo możliwe do czerwca będę miał problemy z zaśnięciem, myśląc ciągle o TTce.

    Paweł, jeszcze raz stokrotne dzięki za poświęcony czas, za cierpliwość na różne pytania i oczywiście za przejażdżkę
    Hehe miło się czyta bo miałem tak samo a jaka radość po zakupie! Coś pięknego

Podobne wątki

  1. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  2. 17.04.2014 - Warszawa ARKADIA godz 19 - poziom "-2"
    Przez hubi_pl w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 18-04-2014, 09:14
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •