Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Wątek: TT vs Cayenne

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    107

    TT vs Cayenne

    ...a więc poruszając się wczoraj popołudniu po Wrocławiu widziałem we wstecznym lusterku jakieś ksenonki, które za wszelką cenę starają się do mnie podjechać. No i po kilku skrzyżowaniach udało mu się wszystkich objechać i zająć obok mnie pole position. Osobnikiem szukającym wrażeń okazał sie odpicowany pan po przedawkowaniu koksów i solarium oraz jego piękna kobieta, która tak sie szczerzyła, że było widać jej ósemki. Pomyślałem sobie, że raczej nic tu nie zdziałam, bo to przecież najszybsza ciężarówka, no ale nawet jak dostane baty to wstydu nie bedzie, bo ten kolo poprostu podjechał po to aby mnie objechać...zrobiłem więc przygazówke patrząc na niego, po czym on odpowiedział tym samym z uśmieszkiem na mordzie. Czekając na zielone byłem tak ze stresowany, że chyba kilka siwych włosów mi przybyło...podkręciłem do 4 tys obroty i czekałem na zielone...start mi wyszedł najlepiej jak mógł, bo odskoczyłem na dwie długości i wbrew moim założeniom nie doganiał mnie!! Dopiero około 140km/h widziałem, że wogóle nie oddalam się od niego, no a może nawet się zbliża ale to było nie ważne, bo skończyła się pusta ulica i trza było hamować. Kiedy staliśmy, podjechał i zapytał jaki mam silnik w tym aucie. Powiedziałem, że 1.8, a wtedy kobieta zapytała się jego jaki oni mają ale to pytanie było nie na miejscu bo pan sie mocno wkurwił i bez słowa z pasa na wprost zjechał na lewy...po czym odjechali....a ja do dzisiaj mam dobry humor i wybaczam TeTce, że co chwile jakieś pierdoły się psują...

  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,361
    Gratki killa

    Cytat Zamieszczone przez zyga Zobacz posta
    Kiedy staliśmy, podjechał i zapytał jaki mam silnik w tym aucie. Powiedziałem, że 1.8, a wtedy kobieta zapytała się jego jaki oni mają ale to pytanie było nie na miejscu bo pan sie mocno wkurwił i bez słowa z pasa na wprost zjechał na lewy...po czym odjechali....
    Dobre. Chciałbym zobaczyć jego minę

  3. #3
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Zajebiscie.... gratuluje nie dosc ze mocniejszego to jeszcze „cwaniaczka" .... objechales Jestem dumny z Kolegi he he
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 10-05-2012 o 17:46
    I TT

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    107
    dzięki ale żeby nie było że TeTka seria. Program, wydech przelot i dolot na stożku od Arttura

  5. #5
    Awatar Mattes
    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    Rosnowo / Koszalin
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    254
    Gratki )

  6. #6
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Gratki killa! Wracając z majówki na autobanie ścigałem się z cayenne i dostałem "delikatny" ochrzan od żony bo koleś z cayenne nie chciał dać się wyprzedzić i był na tyle uparty, że jak zacząłem go wyprzedzać z prawej to zajechał mi drogę i wtedy żona się delikatnie zdenerwowała skończyło się na tym, że do domu jechałem już idealnie przepisowo a w aucie panowała cisza Ktoś kto jechał tym cayenne musiał być niezłym debilem lub sądził, że ma tak super szybkie auto, że nikt go nie wyprzedzi ... brak słów.

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    107
    no ten Pan też był baaardzo pewny siebie ale w związku z tym, że nie było rozmowy o podnoszeniu mocy w moim aucie to jestem przekonany, że już do żadnej TeTki nie podjedzie...przynajmniej nie z kobieta, która była z nim tego dnia w aucie...a może już nie jest jego kobietą...

  8. #8
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez zyga Zobacz posta
    ...przynajmniej nie z kobieta, która była z nim tego dnia w aucie...a może już nie jest jego kobietą...
    dokladnie tez tak mysle
    I TT

  9. #9
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez zyga Zobacz posta
    no ten Pan też był baaardzo pewny siebie ale w związku z tym, że nie było rozmowy o podnoszeniu mocy w moim aucie to jestem przekonany, że już do żadnej TeTki nie podjedzie...przynajmniej nie z kobieta, która była z nim tego dnia w aucie...a może już nie jest jego kobietą...
    Nie wiem jak wy ale ja nie znam żadnej kobiety co by jej imponowało ściganie z innym autem siedząc w tym aucie. Być może w jakimś seryjnym aucie z mocą 100koni jest smiesznie ale tak jak już w TT to kobiety są raczej przerażone szczególnie w mieście gdzie ulica momentalnie staje się wąska.

  10. #10

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Nie wiem jak wy ale ja nie znam żadnej kobiety co by jej imponowało ściganie z innym autem siedząc w tym aucie. Być może w jakimś seryjnym aucie z mocą 100koni jest smiesznie ale tak jak już w TT to kobiety są raczej przerażone szczególnie w mieście gdzie ulica momentalnie staje się wąska.
    Dokładnie. Wszystkie dziewczyny co jeździły ze mną jak tylko lekko gazem musiałem to mnie lały lub odpalały foacha i parę godzin się nie odzywały.

  11. #11
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Dokładnie. Wszystkie dziewczyny co jeździły ze mną jak tylko lekko gazem musiałem to mnie lały lub odpalały foacha i parę godzin się nie odzywały.
    skad ja to znam ...

    I TT

  12. #12
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Dokładnie. Wszystkie dziewczyny co jeździły ze mną jak tylko lekko gazem musiałem to mnie lały lub odpalały foacha i parę godzin się nie odzywały.
    Racja. Dlatego czasami na przejażdżkę wybieram się sam

  13. #13

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    107
    jeżeli chodzi o moją Kobietę to mam o tyle szczęścia, że w trakcie jakiejś potyczki z innym autem nie odzywa się ani słowem tylko robi dziurę w podłodze prawą nogą ale jak się już skończy i staniemy to mam taką jazdę z jej strony, że odechciewa mi się z nią jeździć. No ale jak na złość, najwięcej prowokacji ze strony innych aut jest jak jestem właśnie z nią...Na szczęście szybko jej mija ale potwierdzam Twoje słowa, że jest tylko przerażona i czeka kiedy coś się nie uda, żeby móc powiedzieć "mówiłam, że tak się skończy..."

  14. #14
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    Fajny kill

  15. #15
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    skad ja to znam ...

    Tiaaa.
    Nie dziwie się że facet sie wkurzył, pewnie wywalił kupe kasy na wielkie auto, z wielkim silnikiem, ryczące, a tu go taki bączek 1.8 obleciał, na pewno po przyjechaniu do domu wygoglował TT, chcąc więcej dowiedzieć się z czym przegrał.
    GRATKI
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Zaciski cayenne 4 tłoczki idealne na swap
    Przez pentak w dziale Sprzedam - części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-10-2017, 18:52
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-03-2015, 16:13
  3. Porshe cayenne jako dobry SUV ?
    Przez patrykus007 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 16:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •