Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 91 do 92 z 92

Wątek: Read Write ECU

  1. #91
    Awatar olo
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Mazury
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    533
    Cytat Zamieszczone przez Garry Zobacz posta
    Witam. Mam szybkie pytanko. Jeśli już pojawił się błąd:

    16985 - Internal Control Module: Memory Check Sum Error - P0601

    I został przeflashowany poprawny soft znowu, i zostawiamy autko na zapłonie powiedzmy te 45 minut. To po upłynięciu 45 minut od razu próbujemy odpalać, nie wyłączając zapłonu? Czy po 45 minutach wyłączamy zapłon, włączamy ponownie i odpalamy? Czy może jeszcze przed odpaleniem spróbować usunąć błąd?
    Pozdrawiam

    PS dla potomnych dodam, że u mnie metoda z zapłonem nie uzdrowiła sterownika, pomimo że pierwsza próba trwała 32 minuty, a druga po kolejnym przeflashowaniu oemowego softu aż 1godzinę i 12 minut, to auto dalej mam błąd Checksum i dalej nie odpala.
    odpowiednia flaga została ustawiona w eepromie, rozwiązaniem jest ponowny zapis eepromu.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez czester Zobacz posta
    Witam potrzebował bym ori soft do 1,8t 06A 906 032 HN bo ze strony nefmoto nie mogę ściągnąć, gdyż nie mogę się zalogować.
    podaj maila na PW

  2. #92
    Awatar Garry
    Dołączył
    Jul 2014
    Płeć
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    LC9Z
    Posty
    106
    olo już ogarnęliśmy temat. Błędu pozbyłem się dopiero po przeflashowaniu 95040 w bootmodzie oraz zmianie paru cyferek w hex-ie, ale jest to równoznaczne z tym, że niestety musiałem wyciągnąć sterownik, ale już wiem na tą chwilę co i jak przynajmniej. Gdyby ktoś potrzebował pomocy z flashowaniem w bootmodzie to mogę pokierować i pomóc. Wiem też już co powodowało ten błąd i pracujemy na tym

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •