wnioskuje z Twojej wypowiedzi ze jestem nie kumaty..ja piszę jak jest...oddaje starą płace 250zł i mam przepływkę bosch z gwarancja...numery fabryczne identyczne jak na tej oryginalnej z auta i jedyna różnica to że nie ma logo audi..poza tym wszystko identyk..i to że są regenerowane to znaczy tyle że firmy które produkują takie cześci nie płacą kar za wprowadzanie w obieg plastiku tylko prowadzą recykling itp dzięki temu mają duże oszczędności..więc regeneracja polega jedynie na odzyskaniu surowca który na nowo jest zalewany do form itp..ale to jest powszechne zjawisko...a to czy jest dobra czy nie..to niema co debatować pogadamy za rok dwa...ale to że mam oryginalna bosch to jestem pewien na 100% tylko niektóre firmy mają troszkę lepszą produkcję dla aso a nieraz jest dokładnie to samo...jedynie ta kwestia może martwić ...a to że nie mam jakiejś chińskiej podróbki to wiem ale jeśli będzie ci lepiej że kupiłem podróbę za 100 i przepłaciłem to mogę tak napisać podpisać że jestem nie kumaty i jak zwykle dałem się zrobić w jajo...ale inni też tak zrobili jak ja i też jakoś jeżdżą więc wielu z nas jest niekumatych bo nie przepłaciło w aso...