1. pciar
2. Softendo
3. JaaqobIT
4. lelu666szczecin
5. TheJasiel1
6. matikte
7. MrPawel2005
(Michał nie chcę się jakoś dowartościowywać ale domyślam się że wiele osób chciało by zobaczyć najmocniejsze TT w klubie [a może i w pl tak jak Żuczek napisał] w akcji, tak samo bym bardzo chciał albo nawet jeszcze bardziej pojedynek TT Arttura i Twojej) skoro mamy nagrania to chyba po to aby je chociaż nielicznym pokazać bo w innym wypadku to po co nagrywać.
Na YT jest wiele filmików z adrenalinemotorsport jak się łapią po nocach w wawie w innych miastach itp i nikt nie panikuje dlatego jeżeli udostępnimy tylko paru osobom z forum to na pewno nigdzie to nie wypłynie
Odnośnie tego jak moje jedzie na tle pomarańczy to jestem zadowolony ale przecież finalnie przegrałem (gratki dla Ciebie) bo 3.2t jedzie mega , mega brzmi i sam bym bardzo chciał mieć taką ,(aczkolwiek wybrałbym manual ze względu na większy fun z jazdy)
na spocie było bardzo miło pojedynki też bardzo miłe dlatego nie spinajmy się o takie szczegóły , dla mnie najważniejszy z tego wszystkiego jest fun i adrenalina dlatego dobrze że doszliśmy już do jakiegoś konsensusu w kwestii filmików