Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: TT 8J Misano Red Kraków

  1. #61
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    powiem szczerze, ze do mnie jakos nie bardzo przemawiaja te felgi. Pewnie duzy w tym udzial ma osadzenie i rozmiar felg. Szprychowy wzor bardziej pasuje do aut typu Subaru Imreza, EVO itd. Oczywiscie to tylko moja opinia

  2. #62
    Awatar KasiaN
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    91
    Dokladnie tak letnie 18 a teraz 17. Co do komfortu to zdecydowanie sie poprawił to moj pierwszy zimowy sezon wiec wiecej wypowiem sie jak sie zakonczy

    EDYCJA ---------- Post dodany 14:48 23-10-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    powiem szczerze, ze do mnie jakos nie bardzo przemawiaja te felgi. Pewnie duzy w tym udzial ma osadzenie i rozmiar felg. Szprychowy wzor bardziej pasuje do aut typu Subaru Imreza, EVO itd. Oczywiscie to tylko moja opinia
    Opinia jak opinia kazdy moze miec swoja. Na szczescie przy wybieraniu felg nie kierowalam sie tym czy koledze sie spodobaja czy nie. Co do wybierania szprychowych do evo czy imprezy to tez dosyc subiektywna opinia bo jak wiemy o gustach sie nie dyskutuje. Kolega do swojego auta zapewne wybierze cos odpowiedniejszego.

  3. #63
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez KasiaN Zobacz posta
    Kolega do swojego auta zapewne wybierze cos odpowiedniejszego.
    Nie wybiore, bo mam fabryczne felgi 19" na lato i na zime Kiedys tez mialem na zime fabryczne 16" i komfort byl nieporownywalnie wiekszy niz przy 19" (co nie dziwi), ale auto wygladalo zle Nie chcialem Cie urazic moja opinia i jesli tak sie stalo, to przepraszam. Nie taka byla moja intencja.

  4. #64
    Awatar KasiaN
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    91
    Niema sprawy

    Poza tym tu nie chodzi tylko komfort, tylko na zime wezsza opona = lepsza trakcja na sniegu i właściwości jezdne...
    Ostatnio edytowane przez KasiaN ; 24-10-2012 o 07:16

  5. #65
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Wezsza opona jest lepsza na drogi zasypane sniegiem, jezeli chodzi o te odsniezone, to zasada jest taka jak na suchym. Ale kazdy sam najlepiej wie po czym najczesciej jezdzi, wiec wybor jest sprawa indywidualna. Wzor felgi musze przyznac, ze ladny. Jednak ich osadzenie juz do mnie zupelnie nie przemawia...

    Co do opini ogolnie, to mysle, ze jak ktos wrzuca cos na forum, czyli do oceny publicznej, to musi sie liczyc zarowno z zachwytem jak i krytyka. Gustow jest wiele i kazdy ma do tego prawo, aby sadzic wedlug swojego. Jezeli nie chcemy, zeby cos bylo jawnie oceniane, nie upubliczniamy tego i po problemie. Niestety, czy tez na szczescie, nie istnieje cos, co podobaloby sie kazdemu badz niepodobalo nikomu. Wazne, zeby podobalo sie wlascicielowi. A kazdy na forum ma prawo wypowiedziec swoje zdanie.
    Ostatnio edytowane przez Wysoczan ; 24-10-2012 o 12:51
    ----
    Pozdrawiam.

  6. #66

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    Cytat Zamieszczone przez Wysoczan Zobacz posta
    Wezsza opona jest lepsza na drogi zasypane sniegiem, jezeli chodzi o te odsniezone, to zasada jest taka jak na suchym. Ale kazdy sam najlepiej wie po czym najczesciej jezdzi, wiec wybor jest sprawa indywidualna. Wzor felgi musze przyznac, ze ladny. Jednak ich osadzenie juz do mnie zupelnie nie przemawia...

    Co do opini ogolnie, to mysle, ze jak ktos wrzuca cos na forum, czyli do oceny publicznej, to musi sie liczyc zarowno z zachwytem jak i krytyka. Gustow jest wiele i kazdy ma do tego prawo, aby sadzic wedlug swojego. Jezeli nie chcemy, zeby cos bylo jawnie oceniane, nie upubliczniamy tego i po problemie. Niestety, czy tez na szczescie, nie istnieje cos, co podobaloby sie kazdemu badz niepodobalo nikomu. Wazne, zeby podobalo sie wlascicielowi. A kazdy na forum ma prawo wypowiedziec swoje zdanie.
    ... bo i tak wszyscy zginiemy w zupie... 21.12.2012...
    pozdr

Podobne wątki

  1. Tapicer Kraków
    Przez Ens w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-10-2010, 11:01
  2. TT wojtek / Kraków
    Przez wojtek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 18:49
  3. Kraków.
    Przez pabloes w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-08-2007, 03:12
  4. TTC Kraków
    Przez ksolk w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-11-2006, 22:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •