Strona 22 z 37 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 330 z 547

Wątek: Humidorek - czarne S-tronic 200KM z 2007r

  1. #316

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Dźwięk wydechu choć ciężko dobrze ocenić po filmikach, to jednak mimo to, czuję różnicę na plus Tak jak Żuczek mówi - bardziej męsko, choć takie przytłumione - lepsze innym słowem Gratuluję, aż się nasuwa mi pytanie - to co dalej robisz ze swoją pupilką?

  2. #317
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Podwójny wydech w MK2 powinien być w standardzie wygląda teraz bardzo dobrze. Teraz jeszcze tylko BT + quattro albo szpera...
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #318
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Co planuję? Najchętniej sprzedaż, zakup TT kabrio 3.2 quattro i włożenie w nią turbiny oraz skrzyni DQ500
    Ale do tego czasu w obecnej planuję na wiosnę wzmocnić hamulce, może wstawić nawigację i może szperę. Mocy już nie planuję zwiększać.

  4. #319
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no teraz i dupka TT wygląda prawidłowo Fajnie ,że mogłem pomóc z końcówkami bo robią robotę i auto wygląda super, ważne także ,że i jedzie tak jak wygląda :P

  5. #320
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Wydech 2x2 wygląda super! Od razu całe auto nabiera jeszcze bardziej rasowego wyglądu. Dźwięk po filmikach ciężko ocenić, ale i tak słychać że jest lepiej .

    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    + wydech z końcówkami 2x2 od TTS (450zł + polerowanie 100zł i montaż 100zł)
    Poważnie wyszło Cię to łącznie tylko 650zł.? Gdzie kupowałeś wydech? Jakby udało mi się to ogarnąć za taką kasę u mnie (dochodzi jedynie kupno tej dokładki do tylnego zderzaka z wcięciami po obu stronach) to nawet się nie zastanawiam...

  6. #321
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Cytat Zamieszczone przez Simon Zobacz posta
    Wydech 2x2 wygląda super! Od razu całe auto nabiera jeszcze bardziej rasowego wyglądu. Dźwięk po filmikach ciężko ocenić, ale i tak słychać że jest lepiej .



    Poważnie wyszło Cię to łącznie tylko 650zł.? Gdzie kupowałeś wydech? Jakby udało mi się to ogarnąć za taką kasę u mnie (dochodzi jedynie kupno tej dokładki do tylnego zderzaka z wcięciami po obu stronach) to nawet się nie zastanawiam...

    nie uda Ci sie zrobic tego nawet za 2tys bo nie kupisz tego wydechu w pl.

    Humi to skubany farciarz ze w ogole dostał ten wydech, o kwocie nie wspomne.

    Jak chcesz dwururke ori to jszcze wchodzi w gre: http://allegro.pl/audi-tt-8j0-wydech...744907800.html


    Ja polowalem od wakacji i nic. teraz dalem sobie spokoj bo i tak bede spawal caly przelot...

    Podsumowując:
    bardzo ciezko o wydech od ttsa...

  7. #322
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Poza wydechem 2x2 oraz dokładką z wycięciem, trzeba jeszcze kupić (i polakierować i wymienić) zderzak, bo ta dokładka nie pasuje do zderzaka o zwykłej TT. Dodatkowo rura prowadząca do końcowego tłumika ma inny przebieg w TT, a inny w TTS. Ja zdecydowałem się uciąć obie i zamienić spawając, ale można też sztukować z własnych rurek.

  8. #323
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Humi doloczas do klubu czterorurkowcow Fajnie wyglada

    Cytat Zamieszczone przez Simon Zobacz posta
    Poważnie wyszło Cię to łącznie tylko 650zł.? Gdzie kupowałeś wydech? Jakby udało mi się to ogarnąć za taką kasę u mnie (dochodzi jedynie kupno tej dokładki do tylnego zderzaka z wcięciami po obu stronach) to nawet się nie zastanawiam...
    Ja ponad dwa lata temu szukalem w calej europie przez kilka miesiecy i NIC Byl nie do dostania w zadnych pieniadzach. Chcialem az z USA sprowadzac z forum audi... wiec faktycznie Humi mial farta niesamowitego. To jakby kompletne reflektory LEDowe kupic w cenie zwyklych halogenowych

  9. #324
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Aby mieć wydech 2x2 można kupić wydech 2x1 od wersji 3.2, jaki wskazał asikson i wymienić w nim końcówki (tak jest chyba u Jaqoba), albo dospawać do wydechu 1x2 (jaki jest w TT 2.0) drugi zestaw końcówek z prawej strony (sama pucha ma przygotowane przyłącze, trzeba tylko je rozwiercić i przyspawać rurę z końcówkami). Ta druga opcja wydaje mi się nawet prostsza i tańsza (tańsza nawet od tego, co mi się udało zrobić).

  10. #325
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Przecież to jest bez problemu do ogarnięcia przez firmę zajmującą się tłumikami. U mnie jest wydech ulter + dokładka z 3.2 + końcówki ulter. Swoją drogą ciekawe czy teraz nowy wydech nie uwolnił kilka dodatkowych koników u Ciebie. Przy pierwszym strojeniu wyszło ci kilkanaście PS mniej niż u mnie i obstawiam, ze właśnie przez stary wydech, który trochę blokował. Pod czas jazdy różnicy teraz pewnie nie zauważysz ale warto byłoby kiedyś pojechać na hamownie. No chyba, że włożysz większe wtryski + wydajniejszą pompę paliwa, odblokujesz kolejne 20-30PS i wtedy ostatecznie zrobisz pomiar.
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #326
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Dzięki wszystkim za info odnośnie wydechu. Jednak sprawa jest trochę bardziej skomplikowana niż mi się wydawało.. ale mimo wszystko wydech 2x2 robi taką robotę w wyglądzie, że warto . Tylko przy takich założeniach, podejmując się tego u siebie chyba zastanawiałbym się nad sportowym wydechem, choćby dla jeszcze lepszego dźwięku.

    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Co planuję? Najchętniej sprzedaż, zakup TT kabrio 3.2 quattro i włożenie w nią turbiny oraz skrzyni DQ500
    Ale do tego czasu w obecnej planuję na wiosnę wzmocnić hamulce, może wstawić nawigację i może szperę. Mocy już nie planuję zwiększać.
    Cabrio to dobry wybór!

  12. #327
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Fajnie wygląda i fajnie ''gada'' , nawet na filmach kręconych na postoju słychać różnice . Gratuluję kolejnej udanej modyfikacji







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  13. #328
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Aby mieć wydech 2x2 można kupić wydech 2x1 od wersji 3.2, jaki wskazał asikson i wymienić w nim końcówki (tak jest chyba u Jaqoba), albo dospawać do wydechu 1x2 (jaki jest w TT 2.0) drugi zestaw końcówek z prawej strony (sama pucha ma przygotowane przyłącze, trzeba tylko je rozwiercić i przyspawać rurę z końcówkami). Ta druga opcja wydaje mi się nawet prostsza i tańsza (tańsza nawet od tego, co mi się udało zrobić).
    W drodze desperacji tez tak myslalem, ale jak przyszlo co do czego to sie okazalo, ze jest to niemozliwe. Sama pucha owszem ma wyprowadzenie, ale w srodku stuktura katalizatora, tej wysciolki itd. na to nie pozwala. Nawet gdyby, to skad wezmiesz koncowki do TTS'a? Te oferowane przez audi sa o 1/3 wezsze i bylyby zbyt male. Wiec podsumowujac, jesli ktos chce miec cos po kosztochach to niech tnie, spaliny beda wylatywac tylko jedna strona Druka opcja to albo wydech od TTSa lub cos zupelnie customowego (druga opcja moze i lepsza).

  14. #329
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Mari, ja myślę, że jak ktoś chce to nie będzie to dla niego problemem. Jak dobrze kojarzę to "próbujesz" to ogarnąć już 2 lata a Humidorek ogarnął to w miesiąc i nie tylko tak wydech ogarnął bo wiele innych rzeczy :P Tak, więc więcej działajcie mniej mówcie.
    I don't have dreams, I have goals.

  15. #330
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Mari, ja myślę, że jak ktoś chce to nie będzie to dla niego problemem. Jak dobrze kojarzę to "próbujesz" to ogarnąć już 2 lata a Humidorek ogarnął to w miesiąc i nie tylko tak wydech ogarnął bo wiele innych rzeczy :P Tak, więc więcej działajcie mniej mówcie.
    Jaqob albo masz jakiś problem albo amnezje. W kwietniu 2012 oglądales moje auto na żywo i umknal Ci taki szczegół jak wydech Oto wydech ten mam od 3 lat. Jeśli chce coś osiagnac to robie to niezwłocznie. Nie mam swojego wątku bo nie szukam poklasku, dlatego mogło Ci wiele rzeczy umknac. Nie wiem po co porównanie do Humidorka, gdyz myślę ze obaj z podobnym zapalem modikowalismy swoje auta. Gdzie Twoje quattro?

Podobne wątki

  1. Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 200Km
    Przez gregor10 w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 01-05-2017, 11:42
  2. Moje Audi tt 8j 2007r 2.0
    Przez jacekpom w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-04-2015, 20:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •