Strona 468 z 761 PierwszyPierwszy ... 368418458466467468469470478518568 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,006 do 7,020 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #7006

    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Podlaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    zielony
    Posty
    125
    ZUCZEK niestety nie mam TT tylko Golfa IV 1.8T. Stałem przed zakupem audi TT ale się z facetem nie dogadałem bo za dużo chciał za nie pod względem tego co trzeba było do niego dołożyć.

    Może się na motoryzacji nie znam ale większość rzeczy robię sam przy samochodzie ewentualnie po konsultacjach z mechanikiem i według mnie żeby taki silnik z 99r doprowadzić do idealnego stanu to chyba trzeba by było go wymienić na nowy. Swoim 1.8T nie jeżdżę dużo i nie pałuję go a i tak od czasu do czasu trzeba coś zrobić i nie dziwi mnie to bo auto ma swoje lata i wszystko po jakimś czasie może się popsuć.

    Po za tym piszecie jak by TT było uniwersalne nie dość że na tor to i po lansować się z odkrytym dachem. Jeśli TT 180km bez 4x4 ma taki sam zawias jak golf iv gti to nie wiem czy nadaje się ono na zakręty bo moje poprzednie renault megane coupe 2.0 16V prowadziło się dużo pewniej i lepiej po zakrętach i miało tylko 147KM.

    Żeby nie było że jestem jakimś przeciwnikiem audi TT. Po prostu jest to auto skierowane do konkretnej grupy przez co nie ma takiego strasznego popytu na nie i ceny nie powinny być tak wygórowane bo i popyt na nie jest nie duży.
    U mnie w okolicy jest audi S3 zrobione na 322KM do sprzedania za 26,5K i dziś ze znajomym rozmawiałem to tylko ludzie dzwonią ile zejdzie z ceny lub co wyjmie żeby taniej sprzedać.


    Ale żeby nie było zbędnego gadania to powtórzę to co powiedział Malisz : Każde auto jest warte tyle ile jest w stanie kupiec za nie zapłacić. Jak dla mnie Max wartość za audi tt do 2000r 224q to 20tys zł powyżej tego wolał bym kupić już inne auto może nie mocniejsze ale bardziej uniwersalne ze względu że takie T to raczej jako drugie auto w rodzinie lub dla osoby która jeździ sama lub tylko z jedną osobą.

  2. #7007
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    czaja nie da się Ciebie czytać!Za 20 tyś kup cos bardziej uniwersalnego bo chyba pomyliłeś kluby!Za 20 dychy możesz mieć każde auto,kwestia jego wieku więc po kiego takie gadanie!BMW 7 nie warte swojej ceny bo ma x2 swoje lata w porównaniu do TT.Co to za głupie wywody,obracaj się w kręgu francuskich nowości bo tam masz 2010 za 20 dychy i tak można w kółko!Nikogo tu rynku nie uczysz i skończmy z tym kto co i za ile by kupił itp.Ja za swoje TT zapłaciłem 100,już nie mam 80 i już nie mam zamiaru sprzedawać!rynek jest rynkiem ,skoro Ty nie dasz 25 tyś za TT z 2000r. to daj 15 bo ma swoje lata i szukaj okazji bo sądzisz ,że Ty mądry a inni głupi sprzedają cudo za grosze!Jeden jeździ za grosze lumpem który robi cztery ślady i mówi ,że jest w pizdę ,drugi nasłu****e bo się pojawił dziwny dźwięk z zawieszenia i już szuka usterki do naprawy
    Samochody z 2000r. w cenie 20-25 tyś. idioci tyle kasy dają za takie dziadki
    http://allegro.pl/samochody-osobowe-...price_to=25000
    więc sądzę ,że wystarczy wywodów co kto woli bo w linku masz S-klase za tyle i może to auto dla Ciebie,choć też nie za bardzo bo stare.W sumie to można sie po nową Fabie wybrać,będzie świeżutka ,zamiast po "leciwe,normalne " auto za 40 tyś.
    Nic to do tematu nie wnosi
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 28-01-2015 o 09:09

  3. #7008
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    Dla mnie nigdy nie zrozumiałym było traktowanie samochodów przez pryzmat rocznika (roku jego wyprodukowania). Kto Was tego nauczył? Liczy się konkretny egzemplarz, a nie rocznik. Są auta i silniki czaja, gdzie do 2latka dołożysz więcej niż do 1.8T z wiekowej TTtki. Jakby nie było to niszowe auto i stosunek cena-rocznik zawsze będzie inny niż dla Laguny, czy Passata. Rozpiętość cenowa jest duża, pytanie, w jakim stanie, z jaką historią i wyposażeniem szukasz samochodu. Choć dla mnie patologią jest stawianie na piedestale takich uwarunkowań, czy dany egzemplarz ma xenon i podgrzewane dupy, czy tego nie ma - takie rzeczy niech dopierają sobie ludzie kupujący nowe w salonie. W 15letnim samochodzie najważniejszy jest ogólny stan techniczny i blacharsko-lakierniczy. Taką bumcię:http://www.gieldaklasykow.pl/bmw-750...-pln-warszawa/ można kupić za 5tys., a można i za 80 jak w linku. Podobnie z tym audikiem http://www.gieldaklasykow.pl/audi-10...9900-warszawa/ chciałbyś takiego za 5tys? Ja też, ale to nierealne. Jak i nierealne kupić TT zdolne do jazdy poniżej 18-20tys. z pierwszych lat produkcji.
    ksolk dobrze prawi, choć raz- w okolicach 20tys. szukać wygodnego francuza (będzie znacznie młodszy), czy max doposażonej skarbonki typu S-klasa z lat 99-01. choć osobiscie w tym przedziale szukałbym volviacza s60 z silnikiem D5 przedliftowego, który już zapewne ze dwa ray okrążył kulę ziemską, ale jeśli poszanowany to zrobi to samo okrążenie drugi raz. Ale to nadal dziadek... Amen!
    Ostatnio edytowane przez Ermenegildo ; 28-01-2015 o 13:31

  4. #7009
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Ermenegildo Zobacz posta
    . Jak i nierealne kupić TT zdolne do jazdy poniżej 18-20tys. z pierwszych lat produkcji.

    Patrz bo zaraz sam będziesz sprzedawał poniżej 20tysięcy, już niewiele brakuje Te wasze dywagacje na temat ile powinno kosztować TT to sensowny i nic nie wnoszący bełkot. Fakt jest taki że można kupić padaczkę za 25000zł, a można kupić auto w przyzwoitym stanie za 18000zł- nie ma reguły.

  5. #7010

    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    Posty
    3
    a wracając do meritum tego tematu...co sądzicie?
    http://allegro.pl/audi-tt-1-8t-quatt...033622349.html

  6. #7011
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez BASSRIDE Zobacz posta
    a wracając do meritum tego tematu...co sądzicie?
    http://allegro.pl/audi-tt-1-8t-quatt...033622349.html
    sensor zmierzchu i deszczu? nie było czegoś takiego w mk1, ogólnie auto ładnie się prezentuje, wnętrze też w dobrym stanie. Duży plus za wszystkie plastiki pod maską, tylko szkoda że każda spinka z innej bajki. Ogólnie jechać i oglądać na żywo.

  7. #7012
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Ermenegildo - niejednokrotnie pisałem, ze swoje poprzednie, dwie TT 8N kupiłem za kwoty niższe, niż 20000 zł i za podobne kwoty je sprzedawałem. Kilka lat temu.
    Samochody opisałem w odpowiednich tematach, więc można sprawdzić, ze nie były to przystanki.
    Skarg od nowych właścicieli również nie odnotowałem.
    Zatem dobre, sprawne i cieszące nowego właściciela TT 8N ( a obie miałem wersje 225Q z BOSE itp. ) nie musi kosztować 20000 zł +.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  8. #7013
    Awatar Ermenegildo
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Gołdap
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    denim blue
    Posty
    152
    W zeszłym tyg. wróciłem z Niemiec. Za normalną, prostą TTtke trzeba zapłacić 6,5-8tys Euro, obejrzałem może z 20 sztuk, zawsze ten przedział. Są to do dziś serwisowane w ASO sztuki. Nie wierzę w egzemplarze 8N w cenie poniżej 20tys, które nie były walone i są kompletne w oryginale, a tym bardziej w takie kupione kilka lat temu. Tego samochodu ktoś Ci nie sprzedał tylko się go pozbył. I choćbyś przytoczył tysiąc argumentów to mnie nie przekonasz, bo kupując samochód nie ma okazji. A trupka doprowadzić do ładu zawsze można jakimś nakładem. Wystarczy przejrzeć kilka wątków na forum osób, które płakały po zakupie i pakiet startowy oscylował w okolicach 5-6tys. Takich tematów jest na forum masa. Przeglądając oferty warto odhaczyć "oferty tylko od osób prywatnych" i znacząco zmniejszamy ryzyko trafienia na minę. Trzeba być kamikadze, że dokonać transakcji kupna-sprzedaży samochodu z handlarzem. Jego wali to, że jedziesz i wieziesz rodzinę ulepem sklejonym z ćwiartek.

    Utwierdźcie mnie jeszcze w przekonaniu, co do autentyczności przebiegu tej niuni-

    http://allegro.pl/show_item.php?item=5037710944

    A pijemy na mój koszt!

    P.S. To klubowa lala? Na błotniku można dostrzec klubową naklejkę. Czy opis i zdjęcia przekonują do wyłożenia 30tys? nie twierdzę, że nie, ale treść ogł. i zdjęcia wołają o pomstę do nieba.

    A tak serio...to życzę Wszystkim kupującym trafnych, mądrych, przemyślanych decyzji, spuszczenia ciśnienia w trakcie poszukiwań i uzbrojenia się w cierpliwość.
    Ostatnio edytowane przez Ermenegildo ; 28-01-2015 o 19:29

  9. #7014
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    tak klubowa lalka felgi bralbym , kolegi unsuitable mozesz przejrzec jego watek i zobaczyc co tam w trawie piszczy
    Ostatnio edytowane przez MaTTeusz ; 28-01-2015 o 20:40

  10. #7015
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Ermenegildo Zobacz posta
    ksolk dobrze prawi, choć raz-
    mimo iż to żarcik to Ci powiem,napiszę!Krótko jesteś,a raczej krótko byłeś!Takich ja Ty to tu na pęczki, zamieszania narobili,sprzedają i tak się żegnamy!Temat jest już na psiarni bo każdy pier.... co i za ile chce,co za ile by kupił a to temat do oceniania więc tego się trzymajmy bo 100 stron tego tematu to lanie wody a nie pomoc

  11. #7016

    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Vienna
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    5
    Ciekawa ofera, szczególnie przebieg: http://allegro.pl/mega-tt-czarne-225...003468950.html

  12. #7017
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Niezbyt ciekawa, fotele wygladaja na ok 190tys przebiegu, znaczek quattro w dziwnym miejscu na grillu, poduszka pasazera to rzezba, mały FIS do wymiany, brak zdjec komory silnika
    Ostatnio edytowane przez MaTTeusz ; 29-01-2015 o 21:18

  13. #7018
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Cytat Zamieszczone przez bartii Zobacz posta
    Ciekawa ofera, szczególnie przebieg: http://allegro.pl/mega-tt-czarne-225...003468950.html
    Aleś trupa tu przytachał :P. Niezły składak.

  14. #7019
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Ktoś nieźle się rozpędził z tym cofaniem licznika.Piętnastoletni samochód z przebiegiem 69 tyś. to jakiś żart,biorąc pod uwagę zużycie foteli, kierownicy. Dodatkwo moje spostrzeżenie, że lewy tylny błotnik prawdopodobnie malowany ( brakuje oryginalnych wklejek ). Coś się też działo na desce przy środkowym i bocznym prawym nadmuchu ( widać ewidentnie na zdjęciach w powiększeniu ). Dla mnie to jakaś porażka.

  15. #7020
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Dokladany xenon, zniszczone fotele, nieoryginalna galka zmiany biegow i ta cudowne obszycie calego panelu po wystrzale pewnie. Obrzydliwe to auto i pewnie mocno walniete do tego przebieg skrecony ze 150 tysi

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •