Pokaż wyniki od 1 do 15 z 506

Wątek: _kris & TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Tutaj jest ciężki temat, bo z jednej strony chciałbym wrzucić inne fotele, np. Recaro CS, ale nie wiem czy mi "tyłek wejdzie" i czy zmieszczę się w mich pod sufitem w TT (jest plan ma weryfikację), ewentualnie jakieś od prosiaka.
    Testowałem u Krzyśka fotele od QS i nie mieściłem się w nich, podobnie u Skubiego w jego byłej TT (recaro chyba z fokusa).
    Temat trochę w planach, jak faktycznie nie będę miał alternatywy na zmianę, to do przeszycia obecne fotele, ale to odległy temat na dzień dzisiejszy.

    Ale gdzieś tam w głowie temat jest i siedzi .
    Pożyjemy i zobaczymy co czas przyniesie.


    P.S.
    Ruszając fotele trzeba pomyśleć o pozostałej tapicerce
    No Recaro CS jak poszukałem wyglądają fajnie ale faktycznie masz rację że mogą nie dopasować się do Ciebie. U Skubiego były faktycznie z RS-a (czarno niebieskie) i jak tam też nie za bardzo leżały dla Ciebie to będzie ciężko wiadomo że to temat z ori fotelami na długi czas i wypadało by ogarnąć boczki itd ... ja obecnie mam zamontowane fotele z szarą skórą w R32 i nie długo wpadną boczki i kilka innych elementów, później zamieszczę w temacie . ps. To 8j co wygrało nagrodę to było RS ?

  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    No Recaro CS jak poszukałem wyglądają fajnie ale faktycznie masz rację że mogą nie dopasować się do Ciebie. U Skubiego były faktycznie z RS-a (czarno niebieskie) i jak tam też nie za bardzo leżały dla Ciebie to będzie ciężko wiadomo że to temat z ori fotelami na długi czas i wypadało by ogarnąć boczki itd ... ja obecnie mam zamontowane fotele z szarą skórą w R32 i nie długo wpadną boczki i kilka innych elementów, później zamieszczę w temacie . ps. To 8j co wygrało nagrodę to było RS ?
    Tak, pierwsze miejsce TTRS.
    __________________________
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •