Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Wątek: R32 TT 44 Sceny

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    150
    Jeżeli chodzi o ceny w ASO to roboczogodzina wynosi 260 zł na dzień dzisiejszy (w tym 20% rabatu) i do tego masz 20% rabatu na części jeśli Audi jest starsze niż 6 lat. Plus taki, że wszystko wbite do systemu i w książkę.
    Filmik petarda jak zawsze!

  2. #2
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez kaba Zobacz posta
    Też mi się podoba takie podejście, ale czy sprawdzałeś w innych miejscach ceny części? Bo roboczogodzina to jedno, a marża na częściach to drugie.
    Kaba, jak najbardziej masz rację i jestem tego świadomy że na ten moment mają całkiem sporą marżę na częściach. Oczywiście nie są to jakieś najtańsze zamienniki tylko przynajmniej z tej średniej półki. Moim jednak celem jest to abyśmy wszyscy (moim kosztem) uzyskali zniżkę odpowiednią w całej Polsce, jeśli będziemy chcieli naprawiać swoje samochody u nich na hasło "44 Sceny" i liczę na to że w końcu uda się to wypracować. Tak więc po tylu latach tutaj i mając tak wspaniałe wspomnienia z WAMI wszystkimi też chcę dać coś od siebie (taką małą opcję). Jak już się uda (a myślę że uda się na pewno bo jeszcze będę swoim kosztem robił film dla nich "pro Bono") to każdy z klubu będzie w stanie uzyskać konkretny rabat na naprawy czy nawet zwykłą wymianę oleju...

    Cytat Zamieszczone przez Gunit Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o ceny w ASO to roboczogodzina wynosi 260 zł na dzień dzisiejszy (w tym 20% rabatu) i do tego masz 20% rabatu na części jeśli Audi jest starsze niż 6 lat. Plus taki, że wszystko wbite do systemu i w książkę.
    Filmik petarda jak zawsze!
    Cieszę się że filmik się podoba już w najbliższą niedzielę czeka mnie większe wyzwanie a konkretnie konkurs na najfajniejszy film amatorski z zakończenia sezonu w Świętochłowicach Śląskich... zobaczymy co to będzie :P 44 Sceny nie odpuszczą tego wydarzenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •