dziękuję za odpowiedzi!

w najbliższym czasie wymienię trochę rzeczy w aucie. Nawiązałem kontakt z klubowiczem o nicku: michal26 , on pomoże mi w dostarczeniu części, resztę sam postaram się zrobić u siebie w garażu, lub poproszę kogoś ze znajomych do pomocy.


na chwilę obecną mogę stwierdzam następujące usterki:

1. podczas jazdy nocną porą przygaszanie światła delikatnie ( 1sekunda cyklicznie co 2-3 minuty ) podczas jazdy - wymiana regulatora napięcia alternatora

2. nie wiem czy tak powinno być... ale po skończonej jeździe i wyłączeniu zapłonu auta włącza się chłodzący wiatrak i pracuje po przez 10 minut

3. na drugi dzień gdy odpaliłem rano auto zaczęła piszczeć mi kontrolka (mrugając) na wyświetlaczu koło licznika z informacją temperatury płynu chłodzącego, ale jak auto złapało temperaturę to kontrolka znikła. Zaś dziś wszystko jest okey.


teraz bardzo ciężko kupić sprawną Tetkę za niską cenę, ale ja jestem uparciuch i zrobię wszystko aby wszystko działało jak należy

będę krok po kroku na raty dopieszczał autko neutralizując bądź zapobiegając awariom bo to moje maleństwo