Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: pytanie o zakup Audi TT 1.8T Quattro 225km konkretne ogłoszenie

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Z tyłu lampy od angola.
    Jeżeli faktycznie jest pomalowane (nie folia) to dla mnie lipa, że piszę o ogniskach korozji. Jeżeli bym odświeżał lakier, to tak, aby zabezpieczyć lakier i zapomnieć o ogniskach rdzy.
    Drugi minus dla mnie, zrobić siedzenia a mata nie działa.
    __________________________
    Pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    Jun 2023
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    s
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Z tyłu lampy od angola.
    Jeżeli faktycznie jest pomalowane (nie folia) to dla mnie lipa, że piszę o ogniskach korozji. Jeżeli bym odświeżał lakier, to tak, aby zabezpieczyć lakier i zapomnieć o ogniskach rdzy.
    Drugi minus dla mnie, zrobić siedzenia a mata nie działa.
    Dziękuję za podpowiedź. Wiadomo minusy są ale przeglądałem już sporo TT i nie spotkałem się jeszcze z idealnym egzemplarzem w tym roczniku.

    W takim razie lampy w wersji europejskiej myślę, że do 1000 pln dostanę dwie. Mata do naprawy. Odnośnie koloru to nie robił tego obecny właściciel więc trudno mieć do niego pretensje. Na zdjęciach nie widać tych ognisk, pewne do poprawek lakierniczych.

    Na co szczególnie zwrócić uwagę? Wiadomo, trzeba zajrzeć pod spód czy nie ma jakiś wycieków z silnika, skrzyni czy napędu 4x4. Przydałoby się podjechać zrobić może geometrię, sprawdzić instalacje gazową jak jest z mieszanką podczas jazdy.

    Jest coś jeszcze oczywistego o czym każdy posiadacz TT wie, że trzeba sprawdzić?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •