Audi standardowo daje wszędzie te same wiązki, jakbyś chciał wsadzić zmieniarkę, to masz mniej problemu, wystarczy podłączyć i jest. Ten niebieski prostokąt jest od zmieniarki jeśli się nie mylę.
Reszta może być od Bose, chociaż nie widziałem tej okrągłej jak wyciągałem radio.

Kabel najlepiej puścić najkrótszą drogą, nie obejdzie się bez demontażu połowy auta (konsola pod kierownicą, progi itd.). Chociaż od strony kierowcy zazwyczaj lecą wiązki i niektórzy polecają robić to naokoło z prawej strony, bo niby jakieś zakłócenia mogą być. W TT tego nie robiłem, w poprzednim aucie nie posłuchałem się odnośnie zakłóceń i puściłem sygnał i kabel z aku po jednej stronie i było ok. Chinche w TT można puścić konsolą środkową, dość łatwo i mało rozbierania.
Poszukaj na forum zdjęć czy opisu miejsca gdzie ludzie przepychają rurkę od boostu w ścianie grodziowej. Nie trzeba wiercić, jest dobre miejsce, by łatwo kabel przepchnąć.

Miejsce na wzmacniacz od Bose jest od strony apteczki (pod nią) i pewnie niektóre kable tam się kończą, ale to się raczej nie przyda, chyba, że chcesz wykorzystać stare kable i je przedłużyć.

Zresztą lepiej jak wypowiedzą się osoby, które już montowały w TT wzmacniacz.