hmm no niestety ostatnio z tymi postępami było kiepsko bo powodem była mocno zaległa paczka z zabawkami:
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
40 zaworków supertecha( 20 dla kolegi bawoła który się nie poddaje po wybuchnięciu motoru mam nadzieję że 3 razy sztuka i będzie już oki)
komplet sprężynek wydechowych dolotowych podkładki talerzyki i pół księżyce ...czekałem na to o 2 tyg za długo a jak przysłali to się rozpędzili i mam 16 sprężynek za dużo czyli cały komplet sprężynek na zawory wydechowe bo idą po 2 na zawór ( do sprzedania oczywiście )
od razu głowica zawieziona na krasnobrodzką i teraz już wsio części od silnika ma być i jedziemy ostro z tematem w poniedziałek gdyż do środy wszystko ma być złożone i motor na miejscu aby autko jechało na kolektor bo już za długo to wszystko trwa:P
ale w tym czasie nie próżnowałem i robiłem dużo kosmetyki a także zegary są już na właściwym miejscu:
‪4x auto gauge in my Audi TT‬‏ - YouTube
bardzo mnie to cieszy bo wcześniej wizualnie wyglądało troszkę lipa bo ten niebieski afr nijak pasował do słupka , w nocy troszkę raził a teraz jasna obwódka wygląda jak by oryginalnie miała być do wenta a reszta szarości idealnie pasuje do słupka i jest jak dla mnie teraz lux oczywiście zamykanie i otwieranie nawiewu działa jak poprzednio jedynie tylko kierownice strumienia zrobiły wylot no ale cóż:P no więc teraz wszystko czeka do poniedziałku bo głowica zatrzymała wszystkie prace:P
w międzyczasie doszedł rozrządzik przepływka rs4(jest wieeeelka) sonda egt od bama itp więc komplet gratów już jest poza pewnymi szczegółami ale o nich potem