Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
hmm no właśnie widziałem że napisane 274km , a co tam nadłubałeś że tyle wyszło? i skoro masa 1400kg to coś odchudzane? bo fabrycznie jest 1460kg i te 60kg wcale nie jest tak ładwo zredukowac...a no i zerwałeś trakcję przy 4 łapie na toyo r888? sprzęgło na to pozwoliło?
no i oczywiście gratki kila

Nie powiem tobie niestety dokładnie co było robione w aucie, gdyż kupiłem już taki samochód ponad 2 lata temu i jeżdzę cały bez jakich kolwiek problemów. Wraz z samochodem dostałem pełna liste rzeczy które siedzą w aucie ale niestety w języku niemieckim... Dostałem również Brief(czy jak to się pisze) o deklarowanej mocy samochodu wraz z wykresem z hamowni samochodu... Osobiście byłem 2 razy na hamowni(tak na wszelki wypadek), raz na podwoziowej i raz na stacjonarnej - na obu pomiar był identyczny moc 274KM i 365NM. Pod maską widoczne jest kompletne orurowanie sylikonowe firmy forge... Co do wagi to jakiś rok temu na stałe wywaliłem tylne siedzenia i jeszcze kilka drobiazgow. Ważac samochód na felgach 18'' firmy momo, gumach toyo r888 oraz 1/4 paliwa z zbiorniku waga pokazała 1400kg.

Pozdrawiam wiszek