Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Wątek: Spryskiwacze od jakiego auta ładnie rozpylają płyn? Porada

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #14
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no więc nie wytrzymałem i pojechałem na miasto w poszukiwaniu odpowiedniego sprzętu
    w rolniczym itp nic takiego nie znalazłem ale to norma bo przecież zawsze jak coś chcę kupić to jest mega problem i nic nie ma więc kupilem 3 zraszacze ręczne w ogrodniczym, koszt po 7zł od sztuki, zraszają bardzo ładnie praktycznie tak jak ta dysza co Arttur wkleił tylko że kąt mgiełki jest ciut mniejszy dlatego są 3:P i myślę że tyle ich wystarczy ale w razie czego to mogę dokupić jeszcze z jeden lub 2, kupiłem 3 trójniki do pneumatyki i 2m czarnego kabla pod te trójniki koszt to 21zł + 18zł za trójniki i kabel
    Nazwa:  Zdjęcia-0688.jpg
Wyświetleń: 99
Rozmiar:  92.5 KB
    jeden już zepsułem aby sprawdzić jak to wszystko pasuje i wszystko udało się ładnie pociąć tak że średnica kabelków pasuje do dyszy i ładnie się naciąga, do tego bedą mi jeszcze potrzebne 3 cybanty i z jeden na wpięcie się pod układ ze spryskiwaniem lamp. Spryskiwacze lamp planuję wywalić (bo nie są mi zbytnio potrzebne) a także zamienić pompy kabelkami (da się? są tylko po 2 kabelki? ) tak że przy delikatnym wciśnięciu manetki spryskiwacza najpierw będzie spryskiwanie fmica a po dłuższym przytrzymaniu spryski poleją na szybę. Wydajność wtrysków tych na fmic będzie nie wielka więc taki zbiorniczek nie powinien mi za szybko schodzić zresztą skoro przez pół roku albo i więcej jeżdżę bez płynu od spryskiwaczy to tak czy siak będzie ok .



    wie ktoś czy okablowanie od pomp będzie się dało zamienić bez problemu? bo jeśli tak to zamiast sprysków xenonów wepnę swoją instalację której zrobienie zajmie z 10-15 min i można testować lejąc zimną wode z lodem z kfc:P tylko nie wiem czy zrobię to już teraz czy nie bo wypadało by ściągnąć zderzak aby ładnie do belki zamocować dysze ale może uda się to zrobić na kanale(sprawdzę) bo jeśli bez ściągania zderzaka się nie uda to poczeka to na modzenie z big T bo nie chce mi się już poraz któryś znowu wywalać zderzak
    a czy ściągnięcie zbiorniczka od płynu chłodzącego jest problemem? czy wystarczy wyjac koło nadkole i już wszystko ładnie mi zejdzie? bo musze się dostać do okablowania pomek

    no i koszt całego przedsięwzięcia zamyka się w 50zł bo cybaty to już znajdę u siebie w piwnicy bo mam tego pełno a trytytki także są więc jeśli 3 dysze wystarczą to koszt wychodzi śmieszny
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 28-04-2011 o 11:56

Podobne wątki

  1. porada...
    Przez jotpe w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-08-2017, 19:15
  2. MK1 [8N] Ładnie zaparkował ???
    Przez kiTTy w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-05-2014, 18:06
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-12-2012, 17:35
  4. z jakiego rocznika jest Twoje TT 8N?
    Przez Mari w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-09-2010, 07:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •