Zobacz wyniki ankiety: Ile musisz wydać, by kupić dziś w Polsce zarejestrowane, sprawne i bezwypadkowe TT?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • ok. 20 000 PLN lub mniej

    0 0%
  • ok. 25 000 PLN

    2 7.14%
  • ok. 30 000 PLN

    12 42.86%
  • ok. 35 000 PLN

    12 42.86%
  • ok. 40 000 PLN lub więcej

    2 7.14%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Wątek: hej

  1. #16
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    LOL, kolejny ciekawy opis Co bierzesz? też to chcę

    Szybko kupiłeś Za granicą znalazłeś?

  2. #17
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Kolega powinien zająć się pisaniem książek- z taką wyobraźnią zrobiłbyś furorę! Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez jasiel ; 29-03-2011 o 16:40

  3. #18
    Awatar major
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Ropuchowy
    Posty
    37
    biorę takie tabletki na komary.. jedna tabletka pod język i po kilku minutach komary znikają .. skutki uboczne, to pojawiające się smoki, wróżki, cyganie ..
    TT kupiłem w PL, było to trzecie auta poprzedniego właściciela, 1,5 roku spędziło w naszym kraju ogólnie
    powiem Wam, że mam kamerę cofania ale .. tylko kamerę, kamera była podłączona pod nawigację Garmin 1490TV i nawi zabrano
    mam też zestaw bluetootha marki parrot, prócz telefonowania pozwala na puszczanie muzyki przez BT z komórki, pozwala na podłączenie ipoda, usb i aux in, bajer, ale .. nie ma pilota do niej, też w niemczech zaginął..

    z dobrych wieści to full dokumentacja, 4 kluczyki i wzornik, dużo papierków (fajnie wygląda to później przy odsprzedaży)
    chciałem się polansować przy McDonaldzie ale .. szyba się nie opuszcza, coś tam próbuje, ale słabo jej wychodzi, więc na razie daję odpust..

    wczoraj dziewczyna przy wchodzeniu do auta, obtarła próg butem i zostawiła na nim taki czarny ślad .. zauważyłem więcej tych śladów plus na moim progu, na tej części z lakierem kilka .. jakoś z tym się trzeba będzie uporać ..

    .. jak tylko dziewczynie zejdzie opuchlizna i siniaki z twarzy to jedziemy na pierwszy kurs nadmorski, pośmiejemy się z ludzi w oplach ..

  4. #19
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez major Zobacz posta
    biorę takie tabletki na komary.. jedna tabletka pod język i po kilku minutach komary znikają .. skutki uboczne, to pojawiające się smoki, wróżki, cyganie ..
    TT kupiłem w PL, było to trzecie auta poprzedniego właściciela, 1,5 roku spędziło w naszym kraju ogólnie
    powiem Wam, że mam kamerę cofania ale .. tylko kamerę, kamera była podłączona pod nawigację Garmin 1490TV i nawi zabrano
    mam też zestaw bluetootha marki parrot, prócz telefonowania pozwala na puszczanie muzyki przez BT z komórki, pozwala na podłączenie ipoda, usb i aux in, bajer, ale .. nie ma pilota do niej, też w niemczech zaginął..

    z dobrych wieści to full dokumentacja, 4 kluczyki i wzornik, dużo papierków (fajnie wygląda to później przy odsprzedaży)
    chciałem się polansować przy McDonaldzie ale .. szyba się nie opuszcza, coś tam próbuje, ale słabo jej wychodzi, więc na razie daję odpust..

    wczoraj dziewczyna przy wchodzeniu do auta, obtarła próg butem i zostawiła na nim taki czarny ślad .. zauważyłem więcej tych śladów plus na moim progu, na tej części z lakierem kilka .. jakoś z tym się trzeba będzie uporać ..

    .. jak tylko dziewczynie zejdzie opuchlizna i siniaki z twarzy to jedziemy na pierwszy kurs nadmorski, pośmiejemy się z ludzi w oplach ..
    Nie polecam śmiania się z ludzi w Oplach Vectra czy też Insignia (takich jeżdżących zazwyczaj parami)... Ja raz się śmiałem bo próbowali mnie sprowokować na światłach, nie udało im się, ale musiałem zrywać lekko przyciemniającą folię z bocznych szyb

  5. #20

    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    BiAłYsToK
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    czarny
    Posty
    136
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Nie polecam śmiania się z ludzi w Oplach Vectra czy też Insignia (takich jeżdżących zazwyczaj parami)... Ja raz się śmiałem bo próbowali mnie sprowokować na światłach, nie udało im się, ale musiałem zrywać lekko przyciemniającą folię z bocznych szyb


    Dobre, dobre

  6. #21
    Awatar imaginaTTion
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    21
    Cytat Zamieszczone przez major Zobacz posta
    biorę takie tabletki na komary.. jedna tabletka pod język i po kilku minutach komary znikają .. skutki uboczne, to pojawiające się smoki, wróżki, cyganie ..
    TT kupiłem w PL, było to trzecie auta poprzedniego właściciela, 1,5 roku spędziło w naszym kraju ogólnie
    powiem Wam, że mam kamerę cofania ale .. tylko kamerę, kamera była podłączona pod nawigację Garmin 1490TV i nawi zabrano
    mam też zestaw bluetootha marki parrot, prócz telefonowania pozwala na puszczanie muzyki przez BT z komórki, pozwala na podłączenie ipoda, usb i aux in, bajer, ale .. nie ma pilota do niej, też w niemczech zaginął..

    z dobrych wieści to full dokumentacja, 4 kluczyki i wzornik, dużo papierków (fajnie wygląda to później przy odsprzedaży)
    chciałem się polansować przy McDonaldzie ale .. szyba się nie opuszcza, coś tam próbuje, ale słabo jej wychodzi, więc na razie daję odpust..

    wczoraj dziewczyna przy wchodzeniu do auta, obtarła próg butem i zostawiła na nim taki czarny ślad .. zauważyłem więcej tych śladów plus na moim progu, na tej części z lakierem kilka .. jakoś z tym się trzeba będzie uporać ..

    .. jak tylko dziewczynie zejdzie opuchlizna i siniaki z twarzy to jedziemy na pierwszy kurs nadmorski, pośmiejemy się z ludzi w oplach ..
    Witam, a czy areozole na komary stosowane jako inhalator mają podobne działanie?;p;p;p, a pro po lansu też mam problem, nie dosięgam łokciem do window;p;p

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •