Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Sprzedam swoją audi tt

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #7

    Dołączył
    Jul 2010
    Skąd
    z nikąd
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    1
    Posty
    136
    Cytat Zamieszczone przez zyg111zak Zobacz posta
    niezła cena ja będę sprzedawał swoje z 2001 r 225 km i będę chciał okolo 33000 zl, przebieg 89000, brak xenonow, silnik złożony od podstaw w moim serwisie, na wszystko mam rachunki, nowe sprzęgło, nowe opony, o filtrach, olejach, klockach ,tarczach i takich pierdołach nawet nie wspomnę, mogę nawet dać pisemna gwarancje.
    cóż mogę Tobie powiedzić, żałuje, że prawie dwa lata temu nie dawałeś ogłoszenia, może i bym ją od Ciebie kupił w cenie np. 38 tyś zł (w takiej cenie kupiłem swoją).
    Mniejszy przebieg, wieksza moc, kto wie????
    p.s
    to co wymieniasz co w swoim aucie zrobiłeś, wg mnie są to podstawowe rzeczy, które się na bierząco wymienia i raczej się o tym nie wspomina (olej, klocki, filtry,tarcze,opony - na łysych raczej się nie jeździ.
    co do silnika to musiało się coś sypnąc skoro był robiony od podstaw - gruba sprawa.
    sprzęgło to chyba też raczej grubsza sprawa, bo jak się je piłuje albo nieumiejętnie jeździ (szarpie się za biegi etc) to po jakimś czasie trzeba je wymieniać.

    p.s 2
    zresztą, ja w swoim ogłoszeniu też pisałem o wymianie oleju etc.
    wiem dobrze, że ten co kupi to i tak sobie wymieni na nowy po zakupie - ja tak zawsze robę.
    także, polemika na ten temat jest chyba zbędna
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 30-09-2010 o 20:18

Podobne wątki

  1. Sprzedam swoją TT Cabrio + hardtop
    Przez gero3 w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-03-2017, 13:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •